На времето на пук - ние сме си вече тук - 30.10 - 05.11.2006

  • 13 388
  • 396
  •   1
Отговори
# 375
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
Аз изобщо не се усетих, че днес не се работи  dohи направих на трушия 30кг зеленчук Confused

Това не биваше да го казваш-хайде,момичета,отиваме на гости,ще хапваме туршийка.От мен ракията-нищо,че алкохол не употребявам. Laughing

Ама заповядайте! Тази година освен само със сол направих и от сладко - киселата. Другата седмица мъжа ми ще наложи 100кг зеле, така че не се плаша от гости Wink

А я да ви питам от сега кой какво пие? Laughing

Аз пия май всичко без мастика.

# 376
  • Мнения: 3 537
Аз-водка. Wink
Кога да идваме? Mr. Green

# 377
  • София
  • Мнения: 9 879
Аз алкохол не пия,и не пуша,и по мъже не ходя...засега Mr. Green.Ако ми се предложи Антонио Бандерас,виж,може и да размисля Laughing.

# 378
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
И аз винаги съм шофьор, защото и аз не употребявам. Иначе съм купонджийка без да ми трябва гориво.

А за Бандерас и аз ще размисля.

# 379
  • Мнения: 1 193
Здравейте и от нас.много се радвам за добрите новини на catnadeen.Успех на всички в детските градини.Стискам палци на мама Иги и малкия Лъчо.Нека всички да сме здрави.

# 380
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ама заповядайте! Тази година освен само със сол направих и от сладко - киселата. Другата седмица мъжа ми ще наложи 100кг зеле, така че не се плаша от гости Wink

А я да ви питам от сега кой какво пие? Laughing

Аз пия май всичко без мастика.

  Аз съм лесна - Кока Кола!
  И от сладко - киселата ще консумирам, макар и без градусово допълнение.
  Виж, за десерта ме пиши два пъти  Mr. Green

# 381
  • Мнения: 3 743
...
Мисля ви всички, но най много тази седмица Иги. Нека с Лъчо бъде в сърцата ни  Praynig Praynig Praynig молете се всичко с операцията да мине добре. Много ми е мъчно, че трябва да минават през всичко това.
...
Току що говорих с Иги, операцията на Лъчко е утре в 9ч. Praynig Praynig Praynig Дано всичко мине добре и малкото юначе бързо се възстанови Hug

# 382
  • Мнения: 11 323
Майсторите на туршията да си грабват парцалата и бурканите и да заповядат у нас на домашна кайсиева. Hug Но... у нас не се пуши.
Аз обикновено по празници най-много домашна работа свършвам. Направо съм като фурия тогава Embarassed

Мамо Иги, успех на Лъчко утре!

# 383
  • Мнения: 3 537
Ние с моя мъж не сме пушачи,чакай ни! WinkОбаче има проблем.Ние и ракия не пием. Mr. Green

# 384
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 540
И ние не сме пушачи. Само с десерта... newsm78Ние не сме по сладкишите, правя само кекс и баклава(ама не се изпича равномерно). Мога да врътна някоя баница.

# 385
  • София, в офиса
  • Мнения: 1 269
Успех на Лъчко утре Hug

# 386
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
... Само с десерта... newsm78Ние не сме по сладкишите, правя само кекс и баклава(ама не се изпича равномерно).

  Не си давай толкова зор, де! Запази нещо, от кутиите, дето ви ги носи вашия татко от работата  Mr. Green Или пък - десерта от мен  Hug

  За мама Иги и Лъчко - много, много сили, кураж и Господ да е с тях утре Praynig !

# 387
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
За мама Иги и Лъчко, както и за цялото семейство много сили и положителни резултати желая.


# 388
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Успех на Лъчко утре! На мама Иги и на цялото им семейство много кураж  Hug

# 389
  • Мнения: 1 193
Успех на Лъчо ,много целувки и прегръдки

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт