На времето на пук - ние сме си вече тук - 30.10 - 05.11.2006

  • 13 406
  • 396
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 3 537
Игнажден е ясно че няма да дочакам. Laughing

# 361
  • Мнения: 3 743
...
Игнажден е на 20 декември - е мноооооооооого късно за украса.

...е мнооооого е късно Rolling Eyes
Миналата година си купихме много хубава изкуствена елха и нямам търпение да я сложа. А кучето какво ли мисли по въпроса newsm78...като гледам как се "радва" на цветята ми и ги изяде половината, не знам как ще опазя елхата Thinking

# 362
  • Мнения: 3 537
Аз пък бързам заради Анелия.Тази година всичко разбира и мн. ще се радва. Grinning

# 363
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Силве, не ми се вярва да яде елхата, все пак ще дъвче пластмаса Wink няма да му хареса на вкус, освен ако не се разиграе.

  Наде, честит ти нов аватар. Мнооооого сладък, бре  Hug За Лали - просто нямам думи  Shocked без да искам се срамувам, само като чета какво е писала. И е много меко казано, че прекалява. Но е й се връзвай и не й прави кефа да влизаш в спор, тя това цели! Пълен игнор! Макар че и аз много пъти едвам съм се сдържала да не пиша...

  Валенце, не мисля, че сте за лекар. Наблюдавай я няколко дни, ако не видиш нещо тревожно и случката не се повтори /дано останете само с този случай/, не мисля, че имате нужда от лекар. Но ако само ще го мислиш и ще се притесняваш - заведи я за твое успокоение.

# 364
  • Мнения: 2 543
...
Игнажден е на 20 декември - е мноооооооооого късно за украса.

...е мнооооого е късно Rolling Eyes

Ми, рано-късно, това е положението!  Simple Smile Тъй като на Игнажден е Предпразненство на Рождество Христово,  тогава започва подготовката за празника.

# 365
  • Мнения: 3 743
 Силве, не ми се вярва да яде елхата, все пак ще дъвче пластмаса Wink няма да му хареса на вкус, освен ако не се разиграе.
...

Той дъвче всичко Mr. Green, подозирам, че и топките от елхата ще са му любими Crazy Всяка вечер с Марти си играят на футбол в къщи ooooh! и топката е любима играчка и на двамата Simple Smile

Наде, поздрави за аватара и хубавия подпис Hug

# 366
  • София
  • Мнения: 4 887
Няма да казвам кога точно се събудих от следобедната дрямка, че малко мъ йе срам.

Забелязвам, че лошото време ни подтиква към по-сериозно участие във форума. Е, браво на нас!

Наде, на новият аватар си като някоя аристократка с елементи на перверзия. Определението е с най-добри чувства, но такава асоциация ми дойде наум, след като те видях на снимката. То и няма нищо лошо да си аристократично-перверзен де...

bim bam, за кога спрягате среща, че аз по цяла седмица не сядам пред компютъра и понякога изпускам важни новинки...
Понякога се изкушавам да вляза от работата във форума, но знам, че компютрите там имат много сериозна защита, и е много вероятно да си навлека някакви проблеми заради тоя ми експеримент, така че се въздържам от това изкушение засега.
А пък вечер съм толкова притисната от времето, че силици нямам да натисна даже копчето за включване на компютъра.


Искам да ви попитам слагате ли вече чорапогащници на децата си под панталонките? Как ги обличате за детската градина? Според мен там си е топличко и ми се струва, че трябва да са с някакво долнище на анцунг и тънка блузка, ама незнам де...Затова и питам..

# 367
  • Мнения: 3 537
[quote ]author=gabiplus link=topic=137598.msg2645630#msg2645630


Искам да ви попитам слагате ли вече чорапогащници на децата си под панталонките? Как ги обличате за детската градина? Според мен там си е топличко и ми се струва, че трябва да са с някакво долнище на анцунг и тънка блузка, ама незнам де...Затова и питам..
[/quote]



 LaughingОтиди малко назад в темата,ония ден и аз питах същото и го дискутирахме. WinkСтр.14

# 368
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Аз изобщо не се усетих, че днес не се работи  dohи направих на трушия 30кг зеленчук Confused

# 369
  • София
  • Мнения: 9 898
Аз изобщо не се усетих, че днес не се работи  dohи направих на трушия 30кг зеленчук Confused

Това не биваше да го казваш-хайде,момичета,отиваме на гости,ще хапваме туршийка.От мен ракията-нищо,че алкохол не употребявам. Laughing

# 370
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Малеееее, Любознателна няма да се отърве от нас скоро, както сме го подкарали  Mr. Green Аз ракия не пия, ама домашна туршийка хапвам. Ммммм, вкусно  Laughing

 
........
bim bam, за кога спрягате среща, че аз по цяла седмица не сядам пред компютъра и понякога изпускам важни новинки...
.......

  Не сме говорили точно за кога. Аз споменах, че около 12-13 ноември пристигам за една седмица в София... значи ще има среща  Mr. Green Даже да не организираме нещо сериозно, поне на по кафе в "Онда" ще се видим. Пък после я китайски ресторант, я пица  Hug
  Ще ти звънна като се разберем, да знаеш.

# 371
  • Мнения: 1 710
Девойки, не се сърдете - то както е тръгнало - открих темата и ще си я закрия само... ама вие в това студено време като сте подхванали едно писане, не мога да смогна да прочета само, камо ли да се включа.
Тук сме, добре сме... Гого и Ния свикват с новата градина, с малко ревове, но успяваме. Надявам се скоро да имаме и Ресурсен учител. Аз съм добре, за сега зад гърба ми са вече 4 изпита и имам още 4 тази сесия, абе лудница... ама както се казва - никой не ме караше.
Мисля ви всички, но най много тази седмица Иги. Нека с Лъчо бъде в сърцата ни  Praynig Praynig Praynig молете се всичко с операцията да мине добре. Много ми е мъчно, че трябва да минават през всичко това.

Исках да ви кажа също, че се запознах с една нова рехабилитаторка - украйнка - много мила жена. Разказа ми за работата си в Украйна. Сега е в българия и започва да работи и тук. Прави Бобат, Войта и други гимнастики. Изготвя индивидуална програма за всяко дете. Имам и координатите, ако искате да се свържете с нея - свиркайте...ама по-силно де, имам предвид на ЛС.
Просто исках да ви драсна някой ред и да кажа, че и на мен ми липсва да чета и пиша повече... но в кратките зимни дни, дано има повече време. Целувки за всички ви..

# 372
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Малко връщам темата назад. По повод това дали се работи по празници. Една моя близка имала чичо свещеник.  Та го питала преди много години това дето не се работи на празник вярно ли е. Човека с цялата мъдрост на възрастта и призванието си и казал " Глупости- това са го измислили мързеливите". Та подкрепям и аз Иепе. Имаше един стар български филм на който не помня името, но за едно ТКЗС ставаше въпрос. И те - днес е св. еди койси, утре друг и т. н и така и не засяха, щото все не се работи Laughing

# 373
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
За елхата - котката ми ядеше и пластмасова. Нали се разглобяват, тя удряше с лапа и като откачи едно клонче, го тръшкаше и "убиваше" на пода и го гризеше, и въобще... Все едно мишка Simple Smile
Мацо, Мацо, само спиш
вече мишки не ловиш!
Не ловя, че у дома са
всички мишки от пластмаса.  Mr. Green

# 374
  • Мнения: 3 504
Валенце, аз ти казах за отидеш за всеки случай, но си мислих колко ли ще ти помогнат, освен да те объркат още повече.. Пожелавам ти да не се случва повече. Вече ще имаш едно наум, ако е напът да се случи да се усетиш и да го предотвратиш навреме. Прегръдки и целувки на теб и децата за лека нощ Hug.

Общи условия

Активация на акаунт