Мнение за д-р Петя Димитрова (психиатър)

  • 3 265
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 19
Здравейте, в последно време имам чувството, че имам депресия/тревожност и реших да се обърна към психиатър. Спрях се на д-р Петя Димитрова,като поне в Healee има най-висок резултат от рецензии. Има ли някой от вас, който може да сподели повече за нея? Също така всякакви предположения за други специалисти  ще са ми от полза!

# 1
  • Мнения: 162
Здравейте, в последно време имам чувството, че имам депресия/тревожност и реших да се обърна към психиатър. Спрях се на д-р Петя Димитрова,като поне в Healee има най-висок резултат от рецензии. Има ли някой от вас, който може да сподели повече за нея? Също така всякакви предположения за други специалисти  ще са ми от полза!

Здравейте,
Аз бих Ви препоръчала Д-р Ева Стефанова. Тя работеше дълги години в Правителствена болница. От две години е пенсионер, но продължава да работи на частно. Държи частен кабинет до х-л Плиска. Прави и домашни посещения на адрес.
Ето ви линк с координати: http://www.drstefanova.com/kontakti.html

# 2
  • Мнения: 16
Здравейте, в последно време имам чувството, че имам депресия/тревожност и реших да се обърна към психиатър. Спрях се на д-р Петя Димитрова,като поне в Healee има най-висок резултат от рецензии. Има ли някой от вас, който може да сподели повече за нея? Също така всякакви предположения за други специалисти  ще са ми от полза!
# аз имам отлично мнение за др Петя Димитрова. Ще реши проблема.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 139
Аз съм много доволна от д-р Петя Димитрова - усмихната и ведра жена, която веднага схвана какъв ми е проблемът. Предписа изключително адекватни медикаменти, които веднага дадоха своя резултат и го поддържат вече девет месеца. Терапевтката ми също посочи, че медикаментите работят много добре и са много правилно назначени, което за мен е много показателно.

Общи условия

Активация на акаунт