Януарчета 🍁🌦️🌬️❄️☃️- тема 4

  • 6 136
  • 216
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 915
Оф милите, освен да им пожелая бързо оздравяване за да могат пак да играят, да се смеят и да са щастливи. Хоуп ти през доста изпитания минаваш, но всяко нещо си има край и в един момент ще изградят здрав имунитет и изведнъж ще спрат да боледуват. Чувала съм да казват, че когато децата боледуват често в яслата, в детската градина спират, защото вече са си изградили имунитета. Дано да се случи по-бързо, а и лятото вече идва, време да се махат болестите вече.

# 181
  • Мнения: 7 127
Мони миналата година боледува точно 6м я сопол, я т.🤯
Като цяло през месец 🤯
На 22 март тръгна на ясла изкара три седмици истински рекорд🥳🙂и после текна сопол,държах я две седмици вкъщи да е здрава за Великден,за празниците тази седмица започна пак да ходи и спи там.

Снощи носа й пак беше запушен и се буди ...да видим как ще изкараме почивните дни🤔🤔🤔
(Иначе повечето познати деца 3 макс 7дни и се разболяха след ясла )

# 182
  • Мнения: 79
Къде се загубихте сигурно повечето сте на работа. Аз почти от 3 месеца съм на нова работа . Децата ходят на градина / ясла , понякога суполясват бабата ги гледа вкъщи. Малкото проявява вече характер истински козирог е.

# 183
  • Мнения: 915
Мдаааааа това с характерите вече и при нас се усеща драстично. Събличането и обличането ми е истинско предизвикателство. Вчера на площадката и двамата си събуха обувките и бягаха по чорапи. Единия хвърли и якето, било му топло, после се търкаляха на земята, полегнаха си на пързалката, страшна работата. Започнах да претръпвам вече и хич не си го слагам на сърце, оставям ги да се налудуват. Майка ми обаче взе да испада в истерии. Щели да се изцапат, да настинат...., а те се смеят и още повече се търкалят, та се налага и нея да успокоявам понякога. Дано да оцелея докато ги порастя. Вече чакам с нетърпение да ги приемат на ясла и да започват да ходят, че да си поема малко въздух.

# 184
  • Мнения: 7 127
При нас една седмица ходи на ясла,две вкъщи общо взето така,аз я гледам но скоро се връщам на работа и си оправям документите,здравната книжка....

Вчера имаше рев до небесата защото никой не я вдигна да натисне копчето в асансьора....ей такива драми....за глупости всяка вечер 🤯

# 185
  • Мнения: 5 760
Беболина е в процес на махане на памперса! Такъв ужас е ,че даже не ми се пише 😢!

# 186
  • Мнения: 698
Ффф и на мен чак не ми се пише от тези драми на Тони.
Всичко е Аз, Аз, Аз
Нищо не дава  не мога да го облека, съблека, не дава да му режа ноктите, нищо не дава.

# 187
  • Мнения: 915
Аз успях да им махна памперса преди месец и нещо. Цялата работа ми отне 1 седмица и половина за двамата, като Деси повече ми се опъна, а с Хриси за 1 седмица се случиха нещата. Обаче тези 1,5 седмици направо ми се стъжни живота. Идеше ми да се гръмна, а ММ нищо не разбра. Разбира се нощните памперси не съм ги махнала и няма да ги махна скоро. Все пак полека-лека се случват нещата.

# 188
  • Мнения: 7 127
И на мен ми отне една седмица махането ама то драми ревове не искам да се сещам (март месец )😁
Още спи със.✅

# 189
  • Мнения: 964
И аз съм в процес на махане на памперсите. Както бях писала, едната имаше уроинфекция, която се оказа, че е стигнала до бъбреците. Беше 7 дни на венозен АБ, и още 7 дни на АБ вкъщи. Та бързо-бързо трябва да се случат нещата. Едната доста добре се справя, само първия ден се напишкваше. Другата (болната) обаче е пълен кошмар. Стиска по няколко часа и после точно след като я вдигна от гърнето се изпишква в огромно количество където и падне. Аз обаче им слагам памперси и като излизаме, не мога да си позволя да преобличам едната в парка, докато другата бяга и се катери къде ли не. Като цяло си го представях по-зле честно казано.
Иначе супер много ми се ходи на работа вече. Имам чувството, че съм на ръба само с децата по цяяял ден. Понеже работата ми е на график, ще се наложи таткото да си ги гледа сам мен като ме няма. Чакам с нетърпение да види и той какво е, за този момент живея 😀. Много е учуден защо на края на деня не ми се говори, не ми се слуша и гледам само в една точка.

# 190
  • Мнения: 698
Момичета, не е по темата ама да се похваля

Тони е ПРИЕТ
Не съм се вълнувала толкова и като го родих 😀

# 191
  • Мнения: 7 127
След 17 дни болничен (+почивните)днес пак започна ясла,звъня аз отвън те пускали родители вече вътре😁
Съблякох я вс ок,отиваме при децата,тя ревна малко,абе хубаво си беше свикнала да влиза аз да съм отвън 🙁✅
Сега се чуди какво става и тя се обърка,пак наново ли ще свикваме.....а така хубаво влизаше с усмивка и въпроси към госпожата😒оф

# 192
  • Мнения: 5 760
Успяхме да махнем памперса на Беболина! От няколко дни нямаме инциденти 😜🎉🥰

# 193
  • Мнения: 698
Браво, Сиси! Поздравления!

Ние още се борим.Днес бяхме в ДГ да запишем Тони и директорката каза, че ако не успеем лятото те ще се справят като тръгне на ясла. Каза да не го насилвам ако стане -стане

# 194
  • Мнения: 915
Здравейте мамчета, лятото дойде и вече никой няма време да пише тук.
Аз минавах да се похваля, моите ги приеха на ясла и от септември с песен....От сега уж ги подготвям, ама да видим как ще свикнат. Даже малко закъсняха, ама това е положението, ще ходят няколко месеца и догодина на градина.  Вече ми омръзна нонстоп по плащадки и да се чудя как да ги забавлявам особено в дъждовните дни. Сега се моля да свикнат бързо като започнат и да се разболяват по-малко. Иначе в яслата в която ги записах, още не са почнали, но вече събират пари за солна стая.

Общи условия

Активация на акаунт