С тупкащи сърца към ЮНИ гледаме, дрехите стягат ни коремите

  • 13 791
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 139
Az sa6to pia utrogestan!Merisan ti kolko vreme karvi i kakvo koli4estvo?Dobre li se 4uvstva6 s tezi hap4eta?
Аз вече привършвам втора опаковка. Първо 10 дни 2*2, след това1*2
Кървенето беше 2-3 дена преди прегледа, след това още 3-4 дена след като започнах да пия хапчетата.В момента имам съвсем леко зацапване, но за сметка на това ми се появи обилно бяло течение. Предполагам има връзка с утрогестана.
Az pia 2*1.Imah karvene okolo 5 dni no ne be6e to4no krav!sega sam dobre no i az imam obilno bialo te4enie!Ne se pritesniavai tova e normalno!Men malko me boli korema nisko dolu koeto pove4e me iznervia!

# 286
  • Мнения: 479
iliana76, радвам се за теб. Аз също пия Дуфастон от самото начало и засега съм много доволна. Не ми действа зле и се чувствам сигурна с него.  Hug.
Като гледам май всички сме с промяна на графика Wink И аз не хапвам почти пържено, но започнах да хапвам по  вафла на ден (а преди не ядях сладко почти), месо не мога да приемам все още освен в много малки количества, а постоянно ми се ядат портокали и ми се пие натурален сок  Mr. Green Лягам си веднага след вечеря (може да е и 9ч  Embarassed) и като стана в 8 за работа едвам се надигам...И с нетърпение чакам да се прибера Wink
А да ви питам, момичета, вие попийвате ли някакъв алкохол изобщо? Глътка бира или малко вино?? Embarassed

# 287
  • Мнения: 4 133
на мен зацапването ми спря преди 5-6 дни
но наистина сега имам засилено бяло течение
защо ще заключват темата

# 288
  • Мнения: 139
iliana76, радвам се за теб. Аз също пия Дуфастон от самото начало и засега съм много доволна. Не ми действа зле и се чувствам сигурна с него.  Hug.
Като гледам май всички сме с промяна на графика Wink И аз не хапвам почти пържено, но започнах да хапвам по  вафла на ден (а преди не ядях сладко почти), месо не мога да приемам все още освен в много малки количества, а постоянно ми се ядат портокали и ми се пие натурален сок  Mr. Green Лягам си веднага след вечеря (може да е и 9ч  Embarassed) и като стана в 8 за работа едвам се надигам...И с нетърпение чакам да се прибера Wink
А да ви питам, момичета, вие попийвате ли някакъв алкохол изобщо? Глътка бира или малко вино?? Embarassed
Az po4ti ne pia samo ot vreme na vreme kato sme niakde ili kato imame gosti si slgam malko 4erveno vino!

# 289
  • Мнения: 479
nina , това имах предвид. Аз за цялата бременност до тук съм изпила половин чаша вино и 5-6 глътки бира,но дори от тях ме е страх... А иначе как ми се пийва, не е истина... Особено биричка  Whistling beer

# 290
  • Мнения: 352
Сладурки, здравейте!   bouquet 
Колко много сте изписали....  Grinning  Радвам се  Grinning
Мила Деситка и Галето, голяма прегръдка за вас и желая бързо възстановяване и скорошно присъединяване към отчетните  Hug  Hug
На новите--> добре дошли, бъдещи майчета!   bouquet 
Еличко, напълно те разбирам за биричката....  Peace  Аз от време на време глътвам по една малка безалкохолна.... не е същото, но поне залъгването е някак си по-истинско  Mr. Green 
Иначе само да помириша вино и ми става лошо, така че слава богу не ми се пие.... А преди много обичах...   smile3506   
Ех, както писа Лилибон, 3-те сантиметра наистина успяват успешно да прередят начина ни на живот... ама нека, аз така искам  Heart Eyes 
Лилибонче, ти не пишеш как си... как се чувстваш? Simple Smile
А и аз да се отчета, вчера престанаха да ме болят гърдите и като се притесних....  #Crazy  И днес ходих на ултразвук - доки каза, че всичко било нормално... Видя сърчице, бебо е вече 31мм.... Ох, не знам дали да се притеснявам... Вас болят ли ви гърдите? И въобще спират ли да болят през бременността?...

# 291
  • Мнения: 4 133
момичета пийвайте си -чаша вино,бира
аз преди си пиивах , но сега вече няколоко пъти си слагам по 20 гр вино но даже не го опитвам-не пи се пие изобщо
добре че отказах цигарите, става ми лошо само като си помисля за тях
за сметна на яденето
хапвам не за 2 а за трима-много ми се яде, не мога да се спра
лошо
трябва да си купя кантар, за да се огрнаича малко

# 292
  • Мнения: 2 567
Заповядайте в новата тема  Grinning

# 293
  • Мнения: 2 529
А и аз да се отчета, вчера престанаха да ме болят гърдите и като се притесних....  #Crazy  И днес ходих на ултразвук - доки каза, че всичко било нормално... Видя сърчице, бебо е вече 31мм.... Ох, не знам дали да се притеснявам... Вас болят ли ви гърдите? И въобще спират ли да болят през бременността?...

Абе я ги понатисни и да видим дали няма да те болят  Laughing Не помня мен дали са ме боляли през цялата бременност преди, защото като започне да мърда бебето спираш да обръщаш внимание на тези неща  Wink, но със сигурност не болят еднакво през цялата бременност. Мисля, че нарастват в различни периоди и тогава болят, така че ти може да си в един т.нар "спокоен" период, а и щом докторът е казал, че всичко е наред Simple Smile

Заглавието на Лилибон е страхотно!   bouquet У мен не търсете поетически заложби  Mr. Green

# 294
Zdraveite Nora, Eli4ko i vsichki Simple Smile)) i az ne znam kak izchisliavta tochno lekarite, no dvama veche mi kazaha, che sum v 6g.n. sedmica, no tova beshe predi poveche ot sedmica. Sega kato se vurna izliza, cjhe v momenta sum v 7 g.n. sedmica + 2 dni, kakvoto i da znachi tova.ne mi e suvsem iasno. Poslednata mi mesnstruacia beshe na 08.09, i imah edno leko kurvene kum 24.09 - no ne moga, da kaja, che beshe menstruacia - v nachlaloto go otdavah na tova, che sum spriala protivozachatachnite. Vinagi, kogato sum gi spirala se poluchavat takiva razminavania. Celuvam vi vsichki Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт