Болки в корема по вр на полов акт

  • 996
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте
Искам да попитам дали е нормално да ме боли корема от лявата страна по време на полов акт и след
Защото това беше мн силен полов акт и се чувствах все едно че нещо се счупи от вътре
Такава болка за първи път чувствам

Преди една седмица си купих лубиркант от durex  използвах го 2 или 3 пъти и после изведнъж външният ми полов орган пари, сърби и се поду
Може ли да ми предложите някакви лекарства че от 4 дена ме боли и сърби

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 07:27 от bubanka

# 1
  • Мнения: 2 086
Отиди на лекар!

# 2
  • Мнения: 174
Защо пускате две последователни теми не мога да разбера! Партньпра ви нов ли е?

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Защото имат някаква драма с Durex. За цялото им страдание Durex са виновни. Някой май се опитва да си измисли причина да прави секс без презерватив, но защо пък във форум е тръгнал/а да търси подкрепа. Всеки си взема своите решения и после си носи последствията.

# 4
  • Мнения: 174
Защото имат някаква драма с Durex. За цялото им страдание Durex са виновни. Някой май се опитва да си измисли причина да прави секс без презерватив, но защо пък във форум е тръгнал/а да търси подкрепа. Всеки си взема своите решения и после си носи последствията.

Малко така идват нещата. Търсят си оправдание за секс без презерватив или пък имат някаква инфекция. Ако това което са написали е вярно ми прилича на инфекция!

# 5
  • Мнения: 309
Инфекция на пикочните пътища,пусни урина при личната. Минавам и аз през това.

# 6
  • Мнения: 12 875
Лубрикант? Може да имаш алергия от някоя от съставките. Иди на гинеколог, може да ти предпише нещо противоалергично.
А за такава болка - не, не съм чувала. Хем и за това питай гинеколога.  Сега все още ли те боли или беше само по време на акта? Предупреди партньора си да не блъска така, та чак да се чувстваш счупена. Блъскането - на нивата с мотиката, а в леглото да пробва с нежност.

# 7
  • Мнения: 4
Защо пускате две последователни теми не мога да разбера! Партньпра ви нов ли е?

Ами незнам вас какво ви засяга колко теми съм пуснала имам въпроси питам нали този сайт е за това и не партньора ми не е нов

# 8
  • Мнения: 4
Защото имат някаква драма с Durex. За цялото им страдание Durex са виновни. Някой май се опитва да си измисли причина да прави секс без презерватив, но защо пък във форум е тръгнал/а да търси подкрепа. Всеки си взема своите решения и после си носи последствията.




Нямам никакви проблеми с durex и не си търся причина да го направя без презерватив
Напротив с презерватив ми е по добре и накарах мъжа ми да го направим с презерватив а пък той не искаше обаче имам някъкъв проблем и исках да споделя

# 9
  • Мнения: 4 453
Може да е спукана киста с кръвоизлив

# 10
  • Мнения: 4
Може да е спукана киста с кръвоизлив

Направиха ми изследвания преди 2 месеца и ми казаха че имам поликистозен яйчник но нямам кръвоизлив в момента

Общи условия

Активация на акаунт