Най - трудният от 9те месеца.....

  • 5 008
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 164
Втората половина на деветия месец ми беше най-трудна. Много ми тежеше коремът, не можех да спя, ходех до тоалетна през 5 минути.

# 61
  • Мнения: 48 005
при първата бременност-2 и 3 месец,заради повръщането Sick
при втората-7 месец,имах постоянно контракции,исках да избутам още малко,знаех че ако бебо се роди сега,ще е на ръба...чувствах се зле не толкова физически,колкото психически Sad

# 62
  • Мнения: 795
Определено най-тежко ми беше в 9-ти месец. Не бях качила много - 9-10 кг., но ми беше адски дискомфортно. А пък 7 и 8 месец ще ги запомня с жегите и постоянното отичане на краката!

# 63
  • София
  • Мнения: 564
Втората половина на 9-я. Чувствах се огромна, беба и беше тясно и постоянно мърдаше от което и се понацепих, имах чувството, че пъпа ми ще изхвърчи... Crazy...

# 64
  • София
  • Мнения: 1 621
Най-труден ми беше 9 месец. Вече едвам се движех, чувствах се огромна и исках по-скоро да родя. Peace

# 65
  • Мнения: 1 104
Аз съм в 7 месец и досега не съм имала проблеми. Все още не ми тежи нищо, въпреки че приличам на слонче или мече.

# 66
  • Мнения: 1 212
Благодаря на всички отзовали се  Grinning ....въпреки не много позитивната статистика , според която, както и предполагах МЪКИТЕ ТЕПЪРВА ПРЕДСТОЯТ.... Praynig
Успех и смелост на многото други  бъдещи мами, също !
....Много мина мъничко остана.... Sunglasses

# 67
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Първите 3 месеца- не можех да отлепя от кревата, ходех и спях, беше мнооооооооооого неприятно. Иначе след 7- ия вече почва да тежи, чакаш да дойде време да родиш...

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 891
Нямала съм труден месец.До осмия ходих на работа,после се отдадох на разходки и на филми.

# 69
  • Мнения: 2 274
  С първата бременност нямах труден месец! Всичко си протече като по вода!
  Сега през втората, трудни ми бяха втория месец, когато прокървих и ми казаха, че правя аборт  Sick, третия, когато ме приеха по спешност със силни контракции и отново опасност да загубя бебето, в 6м. пак същата работа като в 3м. и сега 9м., когато тазът ме боли зверски, едва ходя и за капак ми откриха стрептокок тип Б, който никой не може да си обясни от къде се е появил  ooooh!! Дано поне раждането мине без проблем и бебето ми след всички перипетии да е добре  Praynig!

# 70
  • Мнения: 240
Последните 2 месеца. Бях ужасно тежка и трудно подвижна. Sad

# 71
  • Мнения: 5 391
Трудностите ми започнаха края на 6-я месец, но като дискомфорт най-зле беше 9-я. Peace

# 72
  • Мнения: 2 309
Като цяло имах тежка бременност и през цялото време се чуствах адски подтисната дали ще задържа бебо. От физическа гледна точка обаче най-зле ми беше 9 месец. Много ми тежеше, защипа ми се и нерв на кръста, въобще нямах търпение да родя Grinning

# 73
  • Мнения: 875
и аз сега влизам в 8мия. до момента не съм имала тежък месец. 5тия и 6тия ми бяха най-готини, защото времето беше страхотно, аз се чувствах много добре, все още имах какво да облека Simple Smile и аз като теб не ходя на работа, нито съм купила нещо за бебето, но все си казвам, че има време. скоро ще се захвана и с това. иначе гледам да не се застоявам много-много на едно място. не се залежавай и ти. дори и в това гадно време има къде да се разходиш и какво да правиш! мисля си, обаче, че тежките ни месеци предстоят. успешно раждане!!!  Hug

# 74
  • Мнения: 2 015
За мен труден беше 9-ти, защото нито можеш да си убуеш чорап, обувка, едва се побираш в дрехите, краката ти са отекли и т.н., което го нямаше в първите месеци.

Общи условия

Активация на акаунт