Най - трудният от 9те месеца.....

  • 5 000
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 227
При мен от 4-тия на татък започнаха проблемите, но определено най-трудно ми беше 9-ти месец, когато болките в симфизата станаха непоносими и не можех да спя...спала съм седнала, защото не можех да си движа краката, не можех да легна, не можех да се обърна в леглото. Като се прибрахме с малчо в къщи спах 17 часа  Shocked (един вид наваксах си).

# 76
  • Мнения: 5 682
FlutterПоследният месец беше най-гаден, бях много подута, изрината, краката ми бяха отекли, тъкмо беше почнало и студеното време - нямах обувки които да обуя, кръста и гърбът ме боляха, абе кошмар ooooh!

# 77
  • София
  • Мнения: 44 115
Ами дните около термина и преносването ми бяха най-трудни - заради самото чакане и непознатото, което ме очаква, повече нерви и малко страх....Wink

# 78
  • Мнения: 2 952
Със   Саги ми беше трудно само накрая , тежко ми беше вече.
С тази бременност втората ми е по-трудно ....първите 3 месеца бяха гадни.....и сега чат пат ми става лошо - този път ще е момиче ....затова  Mr. Green

# 79
  • Мнения: 465
Не ми е било трудно по време на двете ми бременности, но като че ли втората бях доста по тежка но пак не съм имала трудности Wink

# 80
  • Варна
  • Мнения: 4 969
При мен беше 9-ия, трудно вървях, качих 38 килограма и  само се клатушках наляво надясно, много ми тежеше корема, а и постоянното (трудно) ставане до тоалетната, подготвителните контракций....етц Crazy

# 81
  • Пловдив
  • Мнения: 846
За мен от емоционална гледна точка най-трудни ми бяха втори и трети месец, защото лежах за задържане. От физическа - девети месец.

Общи условия

Активация на акаунт