Стара Загора 17 - Вечните щастливи усмивки...

  • 11 853
  • 281
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 619
Аз имам Бебинос и ако някой иска-да се обади.Чая не помагаше на Ави.

# 256
  • Мнения: 449
Ехоооо, къде сте, бе народе! Няма я сватята да ви закача мъжете и съвсем се кротнахте/сватя, дай им малко огин Mr. Green/.
Аз предлагам да свирим сбор днес на Ситито, тъй като съм с дребния и хем той ще си играе, хем ние ще се накудкудякаме на спокойствие. Обявявам начало на гласуването. Аз: 1 глас за! Hug

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Още един "ЗА"!
И която идва да си води мъжа, даже може и да не идва самата тя  Mr. Green

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Още един "ЗА"!
И която идва да си води мъжа, даже може и да не идва самата тя  Mr. Green

Тя ша доди ей ся оная с метлата  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 449
Оооооо, Лалич, кво стана, бе, Геле изтрепа ли ги изпитите? За първия разбрах, ама другите...май ще имаш за черпня и затуй се спотайваш Laughing

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 522
Всичките ги изтрепа. Да му се ненадява човек  Mr. Green. Не бягам от черпнята, ами съм болна (донесох си го от Търново) и не искам да се въртя покрай дребосъците.

# 261
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Ша дойда ама сама..без мъжо и без чеде Mr. Green
В колко часа?

# 262
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Аз не мога по-рано от 12:30-13:00...

# 263
  • Мнения: 280
Дидо,де си бре?Станчо много харесал систъра и най-вероятно утре заминава на 10-дневно обучение в София.Най-вероятно ще я вземат.Тя от щастлива-по-щастлива.Благодарим за свръзката!!! Hug

# 264
  • Мнения: 449
Мен това време ме устройва, освен ако дребния не е заспал, което ще обърка работата Thinking

# 265
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 922
Последно на Сити след 12:30, нали?

# 266
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 364
Аз излизам след малко със сержи и малкото серженце..може да минем за малко в Сити. Акоа обаче има някой след 12,30. Да не дремя като кокошка и да чакам Crazy

# 267
  • Мнения: 11 326
Хапке, тоз хотел се превежда като Лечебна къща. Също като Кур-орт - лечебна местност ( от немски) Wink

# 268
  • Мнения: 6 243
Хапке, тоз хотел се превежда като Лечебна къща. Също като Кур-орт - лечебна местност ( от немски) Wink
Tova go razpraviai na Jadito. Tya ima nujda ot prevod, shtoto drugo si misli  Grinning

# 269
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Понеже тази седмица ни е трънало всеки ден на различни заведения...
Предлагам обедно да седнем някъде на по супичка поне... Където има и сериозна ХРАНА...
Мръвки, пръжки и прочие...
smile3532

Общи условия

Активация на акаунт