Споделете 4.1

  • 11 451
  • 378
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 045
Уф да споделя и аз , че умирам от студ напоследък  cold Освен това не спирам да ям  ooooh! На всеки два дни пазаря ама това въобще не се забелязва  Crazy До сега съм изяла 6 филии прилично намазани с майонеза и  лютеница и гарнирани със сирене , салам и още сто неща  Embarassed За десерт 2 линзера , една кутия нестле шоколадови бисквити , едно кисело мляко и сега ръфам някакви солети на детето  dontknow   Animal Pig Отивам да скоча от терасата  smile3506

# 31
  • Мнения: 1 533
Значи проблемът е глобален, а не локален. Успокоих се! Вчера смачках на обяд три принцеси с кайма, късния следобед - четири, около вечеря - още три. Това между храненията Rolling Eyes Пуканки, бири, също не ги броя. ooooh!

# 32
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И тези чудесии се изяждат от 50-килограмови миньончета с прекрасна обмяна на веществата Mr. Green /и от дъщерите ми, когато са здрави/ Спрете, има хора на диети, имайте милост Grinning

# 33
  • Мнения: 5 577
И аз вчера си отворих буркан домашна лютеница, и си я изядох сама - мъжо и Иван даже не си опитаха.  Blush
Крих се, със сирене  и кашкавал.  ooooh!

И половин бидонче турушия ометох, трябва да питам свеки дали може в останалия бъркоч да си наслагам карфиол?  Thinking Дали ще стане?

Зарязах топчетата, сетих се, че нямам вечеря, и се захванах с пиле с картофи.
какво се номинира в тези номинации


Отивам да готвя, после ще се включа пак.

Номинират се и положителни и отрицателни неща. Ще видим.

# 34
  • Мнения: 7 837
 Shocked
Къде я побирате всичката тази храна...

Скоро си купих едни тесни ластични дънки, абсурд да си позволя освинване  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 799
Споделям, че хич, ама хич не ми се работи... А тепърва трябва да пиша 2 договора и оферта. А за десерт и за да ми е пълно щастието, довечера ще мия банята. Що ли не ходя да се гръмна и да не се мъча повече?  newsm78

# 36
  • София
  • Мнения: 562
Споделям-преди два дена дъщеря ми стана на годинка. Днес ходихме да занесем торта на акушерката от родилното. Още преди си бях обещала да го направя. Естествено, не ме позна (то малко ли бебета са и минали през ръцете за 1г.), но важното е, че аз я помня! Ако не го бях направила, щях да се упреквам цял живот... Жената, която прие моята болка като своя...без дори да ме познава...Която се захвана с мен и ми помогна за разкритие, подложи се под крака ми да я натискам и така да напъвам, която държеше ръката ми, докато 1/2 час ме шиеха без упойка, уреди да пуснат посред нощ мъжа ми и самата тя изнесе Ивайла...и още, и още...един достоен Човек!
Слава Богу, че в родилните отделения все още има такива хора...
Нели, благодаря!   bouquet

# 37
  • Мнения: 1 533
Shocked
Къде я побирате всичката тази храна...

Скоро си купих едни тесни ластични дънки, абсурд да си позволя освинване  Mr. Green

Скоро в МОЛ не съм стъпвала аз, нищичко не съм си купувала, никакви стимули за неядене си нямам  Whistling

# 38
  • Мнения: 15 619
Споделям: Няма по-доволна от мене в този ден и час. Ха-ха-ха. Хо-хо-хо. Хи-хи-хи. Който трап копае, сам пада в него. Сега предвкусвам топлината и уюта на семейното огнище и домашната манджаааа. Ауууу, от глад умирам... И си пея, и си свиркам, дано да не се тресна някъде.

# 39
  • Мнения: 7 837
Сред толкова фенове, освен да направя бизнес с туристически обиколки на МОЛ-ния комплекс  Laughing
Госпожо Калина, ако ви се вдигне номерацията на дрехите, не ме забравяйте  Mr. Green

Уж, толкова много деца минаха снощи за бонбони и пак останаха. Повдига ми се, като гледам токлкова много сладко накуп...

# 40
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ами унищожавай, Кейси, не се бави Mr. Green

# 41
  • Мнения: 5 577
Незнам какъв е тоя кислоч в бидона, но като бъркам да вадя и ръката ми изгоря по сгънките на пръстите, лака ми се обели. Ама е много вкусно, много. Ей сега дръпнах една краставичка.  Blush

Повдига ми се, като гледам токлкова много сладко накуп...

 Shocked Прати колет за Русе.

# 42
  • Мнения: 1 616
Направо ви завиждам за апетита - блазе ви! Sad Аз от сутринта съм на една филия с маргарин и сирене + малко солети. И по всяка вероятност ще изпитам някакъв мижав глад чак довечера, ама не е сигурно. И чакам да напълнея - другият път!

# 43
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
След толкова ядене - пратих детето за жито и ще си направим ашуре. Без сладолед, че джипката ще ни удуши с голи ръце ooooh!

# 44
  • Мнения: 15 619
Във връзка с хапването: Пред очите ми се мержелее печено суджуче с кисели домати, или пък кисело зеле с нещо си там, няма значение с какво, или пък винен кебап, още пържолки с винце...Десерт не ща.

Общи условия

Активация на акаунт