Пушихте ли докато бяхте бременни?

  • 35 146
  • 570
  •   1
Отговори
# 540
# 541
# 542
  • Мнения: 9 483
Не разбира се! Naughty

# 543
  • Мнения: 625
Нe! Mr. GreenИ преди да забременея пак не Mr. Green

# 544
# 545
# 546
  • Мнения: 1 800
Не-от момента, в който видях двете чертички докато спрях да кърмя не съм пушила. После за съжаление пропуших...

# 547
  • Мнения: 660
Спрях ги, като разбрах, че съм бременна, но към 6-тия месец отново ги започнах и не съм спирала по време на кърменето. За моята си конкретна ситуация този избор беше по-малката вреда.

# 548
  • Мнения: 569
 Спрях ги  в деня в който направих теста за бременност, не сам пипала цигара от тогава , но и честно казано не ми се и пуши. Може би защото не пия кафе и алкохол все още... интересно ми е дали ще ми се пропуши , когато спра да кърмя и започна да си позволявам и другите удоволствия , надявам се , не.

# 549
# 550
  • Мнения: 864
Не.Отказах ги веднага щом разбрах че съм бременна.

# 551
  • Мнения: 827
Спрях да пуша една седмица преди да забременея (без да знам че ще забременея- случайност).И от тогава не съм палила цигара.

# 552
  • Мнения: 194
Аз спрях цигарите, когато решихме да си правим бебче... значи четири месеца преди да забременея не съм палила. Сега дори не ми се и пуши  Crazy

# 553
  • Мнения: 611
Пушех и там ми беше грешката Embarassed

# 554
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Пуших, до 4м, но ги бях намалила. След това успях да ги спра. Няма опция за мен да гласувам, защото нито съм пушила през цялат бременност, нито пък ги спрях от раз.

Общи условия

Активация на акаунт