Пушихте ли докато бяхте бременни?

  • 35 143
  • 570
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 5 940
Две седмици след като разбрах, че съм бременна ги отказах. Не запалих нито една в остатъка от бременността. Три месеца след като родих пропуших. Сега пуша като комин.

# 526
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Не Stop

# 527
  • Мнения: 789
Още когато се усъмних,че съм бременна,ги отказах.Като спрях да кърмя пропуших пак. Но мога да се похваля,че съм НЕпушач вече 1г и 5м newsm44 smile3521

# 528
# 529
  • Мнения: 128
като разбрах че съм бременна ги спрях и то двата пъти но сега пак пуша

# 530
  • плевен
  • Мнения: 133
в момента,в които разбрах ги спрях просто на минутата и досега 1 г и 9 месеца  Naughty

# 531
  • Мнения: 1 029
пуших,при това достаоще ми тежи на съвестта

# 532
  • Мнения: 1 440
Пуших по една цигара на два-три дни,но в 7 месец окончателно ги спрях,та да мога и сега да не мисля за цигари.

# 533
# 534
  • Мнения: 44
Не нито с първата нито със сегашната си бременност

# 535
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Не  Peace

# 536
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да!

# 537
  • Мнения: 503
В 6ти месец съм и пуша...изпитвам потребност...особено сутрин с кафето .
С първото си дете не съм близнала цигара,но тази бременност протича мн динамично
и изнервящо.

Разбира се имам угризения,но преди 2 седмици бях на 3Д и докторката каза че бебо е в отлично здраве,даже върви седмица напред.

Дано ги спра тия отрови ....опитвам....поне

# 538
Аз, както и някои други мами тук, пуших по доста цигарки на ден преди да разбера, че съм бременна. Но на третия ден след теста и на петия час, след като лекарят потвърди бременността, ги спрях окончателно. Теста беше на 30 декември - точно на Нова година не можеше да не пуша (не, че не можеше, ама към оня момент така ми беше напушено - дойде ми изневиделица ooooh! ). И все пак за цялата нощ изпуших 5 цигари (преди за това време - минимум 1 кутия).
От тогава насам нито една цигарка не съм погледнала. Сега кърмя мъника и дори не ме изкушават отровите. Дано и хич да не ги почна, ама като знам, че няма бивши пушачи ...
Преди години пак така - по други причини - ги бях спряла. Две години без цигарен дим. И после какво - пак комин!
Дано устискам и сега по-дълго Mr. Green и успех на всички мами, които искат и ги отказват:)  bouquet

# 539
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
не

Общи условия

Активация на акаунт