Пушихте ли докато бяхте бременни?

  • 35 179
  • 570
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 2 199
Ох , не ми се сърдете, но не се отказвате от пушене , после бебчета ви били болни , ей тва не мога да го разбера  smile3511 smile3513
Какво искаш да кажеш?

Аз си го казах, не мога да разбера майките които пушат по време на бременността  Tired
и да казват , че 1-2 цигари на ден не вредели  doh

нямам думи просто  cry

# 511
  • Мнения: 545
Не съм пушила, докато бях бременна, даже избягвах места, където се пуши, а приятелите се съобразяваха с малки изключения. Бях се вманиачила на тема здравословно хранене и още ме подиграват в работата за комбинациите от сирене, моркови и портокал на обед. Обаче си пийвах от време на време винце и биричка, не всеки ден. Излиза, че алкохолът ми е слабото място, не цигарите, които не понасям. Laughing

# 512
  • Мнения: 1 081
не, спрях ги два месеца преди да забременея

# 513
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Е,всеки сам си преценява.Когато бях бременна с второто,винаги срещах една майка ,която не си вадеше цигарата от устата.Беше много грозно.За кафе примерно около половин час с голям корем тая жена изпушваше 3-4 цигари.Представях си за целия ден. ooooh!
Сега я срещам с момиченцето,изглежда добре.
За себе си мога да кажа,че немога да причиня това на все още нероденото си бебе,дори и 3-то подред.

# 514
# 515
  • Мнения: 1 883
Не съм и с двете

# 516
  • Мнения: 28
в момента ,който разбрах ,че съм бременна спрях да пуша и така до сега

# 517
# 518
# 519
  • Мнения: 179
когато разбрах че съм бременна ги намалих на 2-3 цигари на седмица и после след месец ги спрях сега вече ми се повръща от цигари едвам понасям мъжа ми като пуши.

# 520
  • Мнения: 200
Не!  Спрях ги почти 8  месеца преди забременея.

# 521
  • Мнения: 672
ДокАто бях бременна, а и сега докАто кърмя не пуша, мисля да не започвам и след това. Не е лошо да използваш опцията Проверка правопис, това също не е упрек.
Съжалявам ако съм ти развалила деня с грешно написаната дума! Оттук нататък с речника под ръчичка и тогава във форума! И това не е упрек!
защо се дразните за глупости винаги по света ще има хора които всяка сутрин стават с дупето нагоре и започват деня си с мисълта кого отново да жегна,с кого да се заяждам,просто трябва да не им се обръща внимание

# 522
  • Мнения: 672
а иначе за пушенето,в момента когато разбрах че съм бременна ги отказах,и повече не пропуших а и нямам желание,пък и преди бременността бях ги намалила значителнодо 5-6 цигари на ден

# 523
# 524
  • Мнения: 79
Не. Когато разбрах че съм бременна ги спрях. Понякога сънувам че ми се пуши, но още  се сдържам. Мисля да издържа и докато кърмя.

Общи условия

Активация на акаунт