Латекс-каква марка?

  • 8 036
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4
Аз също бих ти препоръчала системата Хамелекон на Оргахим: много добре покриват, а ако се изцапа на някое място (от малки палави ръчички) не се налага да боядисвате цялата стена, а само локално. Като изсъхне въобще не личи.
Идея: за да ти излезе по-евтино избери по наситен цвят за едната стена, а останалите боядисайте в по-светъл нюанс ако стаята и мебелите го позволяват.
Успех!

# 16
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Sikkens или Cersit - немски са супер качество + опция,че боята може да се мие, без проблем  Peace т.е. ако детето реши да порисува с фулмастер по стената се измива с гъбка с вода и веро Peace

# 17
  • Мнения: 164
Ние боядисвахме с чешки латекс - NET. Покрива много добре. Излезе ни около 60 лв. за една стая, която е 20 кв.м., но и доста ни остана. Преди цветния латекс обаче боядисахме с бял  /отново NET/ - за основа. Боите ги оцветяват на място с машина. Ние засега сме много доволни. Цветовете съвпадат с тези от каталога

# 18
Ние боядисвахме с латекс на варова основа - дишащ латекс, марката беше Faust. Кофата е 15 л и струваше около 15 лв. Отделно си купихме оцветител и сами си направихме желания цвят.

I nie taka ,mnogo sym dovolna ot tozi lateks Sunglasses

# 19
  • Мнения: 5 462
Ние боядисвахме с латекс на варова основа - дишащ латекс, марката беше Faust. Кофата е 15 л и струваше около 15 лв. Отделно си купихме оцветител и сами си направихме желания цвят.
И ние така направихме !

# 20
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Аз пък боядисвам само с български латекс на Вектор - много съм доволна и от белия и от цветния

# 21
  • Мнения: 382
Ние се спряхме на Английски 'CROWN' имат страхотни цветове,матализирани,сатенени.Имат и същите цветове бой за матал и дърво.Цената е малко по-висока от българските.

# 22
  • Мнения: 645
Ние се спряхме на Английски 'CROWN' имат страхотни цветове,матализирани,сатенени.Имат и същите цветове бой за матал и дърво.Цената е малко по-висока от българските.
И за мен те са най добрите латекси. Освен че цветовете са невероятни има и много варианти. Аз вече 5 години съм с такъв. Имам куче което плюе и често ми се налага да мия стената от гадост и никога няма разлика след измиване с мокра гъба! Даже вчера чистих петната от манджа зад столчето на малки и всичко светна. Ние сме с копринен има и матов, а последния път когато бях в магазина имаше едни кутии, на които бяха лепнати детски шарени ръчички - тоест идеални за отглеждане на дете. Същия латекс ползвахме и когато още бях в нашите и тогава даже си боядисах черните мебели розово и лилаво без да махам черното с боя на същата фирма. Те за мен са №1. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 320
Ние ползвахме Бенетон. Много съм доволна, а цветовете са им страхотни. Излизат малко по скъпи, но си заслужават. Peace

# 24
  • У дома
  • Мнения: 96
ние използвахме някаква боя на латексова основа, която е с противомухълни свойства. Мисля, че се казваше THERMO MAX. Немска е и беше доста скъпа, но определено има някакви специфични качества, защото външните стени, които са най податливи на конденз и мухъл на пипане след боядисването стоят "топли" на допир, а не "теглят". Нанасяше се и по по-особен начин. Боята е само бяла, но може да се оцветява с обикновени оцветители за бои.

# 25
  • Мнения: 1 108
Като боядисвах ме апартамента - си купих ме  дишащ латекс, марката беше Faust.
и отделно си купих ме 1-2 оцветители на BORO - /според мен това е марката оцвенинел/ и сами си направихме желания цвят.
Така ти излиза много по-изгодно, а и ще си сигурна че ще си направиш желания цвят

Общи условия

Активация на акаунт