135 vs 315:Майките в заварено положение- търсим подкрепа в съмишленици

  • 8 486
  • 196
  •   1
Отговори
# 90
  Добре дошла, аз вчера се ядосах. Прочетох в другата тема. Вече незнам какво да правя и наистина ми идва да се откажа. Забелязвам и че все повече хора се подписват в старата подписка.
  Според мен проблема не беше че се качи грешното писмо защото това почти веднага се забеляза, просто не трябваше да се казва да се действа и трябваше да се качи новото и да разпространяваме само новия линк.
  Можеш ли да пуснеш отделна тема в някой от форумите с молба за подкрепа. Сори но аз вече откачам и ще ги изведа на разходка за да млъкнат. Ако може и наистина в родени да се съобщи за промяната защото вчера тях ги оспамих всичките с грешния линк....
 
 
Пуснах нови теми в abv r dir.bg форумите. За останалото незнам дали ще успея.

# 91
Има и нова тема : Подкрепете петицията

# 92
Aila, мисля че няма смисъл да губим време и да препращаме на вече изпратените. Разчитам на това, че ще обединят списъците. Поразпратих на доста места и се ровя цял ден в нета, но и трябва да обърна внимание на малката. Стискам палци да успеем. Peace

# 93
  • София
  • Мнения: 6 363
пуснала съм молба за подкрепа на петицията във форумите на Зачатие.

# 94
  • Мнения: 2
Здравейте, и аз съм от майките в заварено положение и подкрепям петицията. Дано само повече майки разберат и да се подпишат, в противен случай няма да имаме голям успех.

# 95
gpsvetla  не мога да ви разбера как разсъждавате - не било сметнато, а да не мислите, че за скъпите автомобили и други...  е сметнато , изобщо в тази държава нищо не е сметнато всичко е на самотек, ако не сте разбрали.
Първо не може да се издава болничен лист на здрав човек,а де факто след 135 ден от болничния майката е здрава в противен случай тя няма да може да си гледа детето.Тук трябваше да се промени не "болничен и раждане", а допълнително обезщетение за отглеждане на малко дете , но това са дребните игри на хората които го съставиха.
Дано да бъде поправена грешката.

# 96
  • Мнения: 751
 мамета нещо втори ден чакам имейл ама нещо няма newsm78
дали нещо не е както трябва или да чакам още?

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
мамета нещо втори ден чакам имейл ама нещо няма newsm78
дали нещо не е както трябва или да чакам още?
Аз чакам повече от два дена, а като искам наново да подпиша, ми излиза, че вече съм подписала, но не си намирам името защото нямам потвърждение. Да си отварям друг имейл ли, какво ли newsm78

# 98
  • София
  • Мнения: 12 232
 Погледнета в спама, на мен лично там ми ги праща  Simple Smile

# 99
  • Мнения: 751
в кой спам newsm78 аз съм на yahoo и имам само bulk i trash и в двете ги няма!

# 100
  • София
  • Мнения: 1 570
направете си поща в абв, там ги праща.

# 101
  • Мнения: 751
да му се не види!!! Close и сега като вече съм се подписала то не ми разрешава да се подписвам повече!

# 102
  • Мнения: 3 500
Доколкото разбрах от колегите майките в заварено положение ЩЕ полчучават 90% от заплатите си от 1 януари до навършване на 9 месеца на детето.Така че, ако детето е родено например на 1 юли, то майката взема по стария ред 90% от заплата си 3 месеца /юли, авг. и септ./, след това - окт., неоември и дек. взима 160 лв. и от 1 ян., тоест за ян., февр.  и март. /детето навършва 9 месеца/ взема отново 90% от заплатата си.Надявам се да съм била изчерпателна и ясна.Успех!

# 103
  • Мнения: 751
Доколкото разбрах от колегите майките в заварено положение ЩЕ полчучават 90% от заплатите си от 1 януари до навършване на 9 месеца на детето.Така че, ако детето е родено например на 1 юли, то майката взема по стария ред 90% от заплата си 3 месеца /юли, авг. и септ./, след това - окт., неоември и дек. взима 160 лв. и от 1 ян., тоест за ян., февр.  и март. /детето навършва 9 месеца/ взема отново 90% от заплатата си.Надявам се да съм била изчерпателна и ясна.Успех!
сигурна ли си защото петицията е точно за това но до колкото знам такова допълнение не е гласувано newsm78

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 00:26 от Аурелия

# 104
  • Мнения: 9 050
Доколкото разбрах от колегите
............................
А колегите ти откъде са го научили? Защото досега никъде не е съобщавано такова нещо. ( Като изключим първоначалната грешка на един, който беше гласувал нещо, ама и той не разбрал какво. )

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 00:26 от Аурелия

Общи условия

Активация на акаунт