В ноемврийската леха ще поникнат сто цветя!!!

  • 10 804
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Ама, че съм заплес и аз Embarassed.
Цвети, newsm59, много здраве, щастие в семейството и много хубави моменти!
Меги, браво за изпита!!! Така сме ние, ноемврийките Hug!

# 286
  • Мнения: 334
Дачи,честита ти радост!  bouquet 
Да ти е живо и здраво слънчевото бебче!

lightblue, в стаята при детенце през деня е 21, къпем се на 25-26, а спим на 18-19 градуса. От опит- момченцата не обичат на много жега, а за момиченцата е препоръчително да са на по-топличко/поне с 2 градуса/. Не се притеснявай - детенце само ще покаже как му е най-добре - ако се обрине /ситни малки червени пъпчици по вратлето и гънките/ е добре да намалиш температурата или го обличай по-леко.
Лека вечер!

# 287
  • Мнения: 1 064
Здравейте, най - прекрасни сред прекрасните! lovekiss

Ние с бебе Теодор вече сме у дома, сега ще се постарая да ви изчета, а скоро и ще ви разкажа как премина раждането при мен.

Честито на всички обебили се мами smile3525 и КУРАЖ на тези, които са още 2 в 1 preggo newsm10!

# 288
  • София - Дианабад
  • Мнения: 656
Деничка, добре дошла! Да нацелуваш малкия Теодор от нас Grinning!
Между другото, някой да знае нещо за Мерелин? Нали трябваше да отиде днес на преглед, но не е писала в темата. Да нямаме още едно бебенце?

# 289
  • Мнения: 1 328
Забравих и аз да честитя на Цвети рожденния ден Simple Smile nbirthday newsm67  Gift

Ама за Мерелин верно, както и за всички които отиват "уж" само на преглед и после - айдееееее, бебета, щъркелчета и т.н..............
 smile3504 newsm30 Misc Baby Bottle

# 290
  • София
  • Мнения: 549
Деничка, добре дошла отново сред нас!!!  [/color] bouquet Чакаме разказ и снимки!!! Hug
Понеже Цвети не ми отговаря пускам новата темичка, а от следващия път тя отново е на линия!!!
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=139865.msg2663306#msg2663306

Общи условия

Активация на акаунт