Колко деца със секцио???

  • 2 512
  • 38
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Не мога да дам отговор, понеже засега съм с едно секцио и едно детенце Grinning но не  мисля, че има връзка. Peace

# 16
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз съм със секцио,и се надявам за второ бебе,живот и здраве, пак ще искам секцио.
И аз!

# 17
  • на брега на Дунав
  • Мнения: 1 571
За проблеми със забременяване след секцио не съм чувала. Моите също са две като с второто ни дете забременях веднага. Колко бебки позволяват обаче да се родят със секцио и аз искам да знам. За три вече наситина е ясно, ама за повече  newsm78.

# 18
  • Мнения: 1 215
И аз съм със секцио и искам още едно, но за повече от две според мен си трябва много смелост

# 19
  • Мнения: 503
Аз знам, че със секцио може да се ражда до 5 пъти. Винаги може и повече, при желание, но има повече рискове. Четох неотдавна, че всички деца на кралица Елизабет са родени секцио, а тя, мисля, има 4 или 5  newsm78 . И всичките са по на 50 или повече год. Щом при тогавашното ниво на медицината е било възможно, защо сега да не е?
И все пак, с риск да ми се скарат, да кажа, че, ако няма медицински причини за секцио, винаги най-добре е естественото раждане, и съвсем учтиво предлагам на авторката да погледне темите за Естествено раждане след секцио -  в нея има действителни разкази на майки, родили секцио, както и защо не искаме пак да раждаме секцио;  и темата Агитация за секцио, където са споменати някои уж "медицински" причини, които някои лекари измислят, за да накарат бременната да роди със секцио.

# 20
  • Мнения: 907
Аз все още не съм раждала, но имам позната, която има три деца, като и трите ги роди със секцио.

# 21
  • Мнения: 3 478
Аз тук познавам жена  с 3, децата са и с много малка разлика също.

# 22
  • Мнения: 1 294

Много са жените родили два и повече пъти със секцио.Дори имам позната която е на 40 и...години, нейните разрези са от ония касапските, вертикалните и от там са и изкочили и двете дечица.
Според мен няма нищо по-щадящо за бебето от секциото.
Успех в избора  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 897
Аз съм с 1 секцио, но лично познавам две майки с по 2 Grinning

Аз също Peace

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
И двете ми раждания са със секцио. Пробеми- никакви.

# 25
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И аз съм със секцио,и се надявам за второ бебе,живот и здраве, пак ще искам секцио.
Peace

# 26
  • Мнения: 1 866
2 пъти раждах със секцио през 2 години. Проблеми никакви. Казаха ми че и трето мога да имам. Знам че може и 4 и 5 раждания със секцио. Въпрос на организъм пък и кураж да ги отгледаш.  Grinning

# 27
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Не мога да дам отговор, понеже засега съм с едно секцио и едно детенце Grinning но не  мисля, че има връзка. Peace

и аз така  Peace

# 28
  • Мнения: 5 103
Не мога да дам отговор, понеже засега съм с едно секцио и едно детенце Grinning но не  мисля, че има връзка. Peace
Peace

# 29
  • Мнения: 2 653
Темата ме интересува, за това се записвам .Моля, някоя мама с личен опит при раждане със секцио и разлика по-малко от 1,5 години да ми пише на лични !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт