поспивате ли си с децата?

  • 1 953
  • 64
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 323
С удоволствие си дремвам, даже съм заспивала преди детето.

# 61
  • Мнения: 1 069
 Как бе, това е най- големият кеф на света!
Съжалявам само, че не мога да го правя често, тъй като понякога и в събота работя.

# 62
  • Мнения: 2 757
Не виждам от кво има да го срам човек. За съжаление, не мога да спя през деня. Иначе нямам нищо против да си полегна и поне книжка да почета, но като се огледам колко работа ме чака и се захващам с нея. Така че нито спане нито почивка. Не съм спала като човек от как съм родила. Чудя се как още жива. Завиждам на тези които игнорират всичко и си лягат на обяд заедно с детето и си заспиват сладко  -  това е най - умното и полезно нещо, което могат да направят, а не повод за срам  Naughty А тези, които някой си е успял да убеди, че трябва да ги е срам от това, че си почиват бих им припомнила, че и те са хора, щото явно са ги убедили, че не са и че нямат човешки нужди  #Cussing out

# 63
  • Мнения: 791
По принцип не обичам да си проспивам времето през което мога да свърша нещо, но отскоро съм се научила, да не върша домакинска работа докато той поспива с баща си, а преди да си легнат да ми помогнат - така използвам времето в което той спи за мен, а ако имам нужда от сън просто вечерта си лягам с него Grinning и си почивам хубаво понеже и двамата сме ранобудници и дори и през почивните дни когато не е на градина става ме към 6.30ч.

# 64
  • Мнения: 1 517
Понякога си поспивам и хич не ме е срам  Mr. Green Или си пускам филм или книга подхващам...Тя нашта свършване няма, аман вече  Laughing Докато бяха бебета, по-често се спусках да направя това, онова докато спят денем, но пък тогава пак бях заета - и на лекции ходех, и работех...и затуй взех да поспивам по-честичко с децата  Peace

Общи условия

Активация на акаунт