Черна или кафява спирала

  • 6 292
  • 74
  •   1
Отговори
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Каква спирала според вас отива повече на светли мигли и коса и синьо-зелени очи-черна ,кафява или друг цвят?

# 1
  • Мнения: 1 212
 Каквато ти отива...... само ЗАБРАВИ за черната!!! Naughty Hug

# 2
  • Мнения: 221
гласувам с друга, защото според мен една синя или лилава би ти стояла доста добре-разбира се зависи какви са ти очите

# 3
  • Мнения: 6 155
черна  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 103
И аз мисля черна Peace

# 5
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Една близка приятелка е с много светъл тен, светли вежди и мигли. Очите и също са светло-зелени. Гримирали сме се заедно. С черна спирала по-не ми допада. Малко вамп ми идва. Аз съм за кафява спирала. Пробвай и кафяв молив.  Peace

# 6
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз ползвам кафява - отваря много повече очите. Моите са зелени. Имам и черна, но рядко я вкарвам в употреба.

# 7
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Според мен на тези коса и очи ще отива повече черна спирала.

# 8
  • Мнения: 2 019
гласувам с друга, защото според мен една синя или лилава би ти стояла доста добре-разбира се зависи какви са ти очите
Peace

# 9
  • Мнения: 337
мисля че кафява би ти стояла добре

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 21 640
И аз съм за кафявата.... също съм светла, със сини очи...ползвала съм и черна и кафява и без да е фрапираща разликата, кафявата ми стой по-добре... по-меко някак.. не толкова контрастно, както черната. Виж синя, лилава, зелена, също ще ти стоят добре предполагам, но пък аз не си ги представям за ежедневна употреба... за случай - да!

# 11
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Пуснах анкетата,понеже досега съм ползвала все черна спирала,няколко пъти и синя,но тя не е за всеки ден.Мисля,че и кафява би стояла добре.Моля да ми препоръчате някоя марка кафява спирала.

# 12
  • Мнения: 1 212
 newsm10
Има в момента още една тема за спирала.....и там съм писала :
GLAMOUR на BOURJOIS - за мен е изпробвана класика
 Hug

# 13
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Кафява.
Аз съм със кестенява коса и кафяви очи /не много тъмно кафяви, средно/. Винаги съм ползвала черна спирала. Веднъж пробвях с кафява и не можах да се позная. Много отваря очите, стои топло и красиво. Абе въобще няма нищо общо с черната. От тогава съм само с кафява

# 14
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Мисля черна,така повече ще изпъкват очите ти.Цветните не биха ти стояли добре,няма да го има контраста и подчертания поглед newsm03

# 15
  • Мнения: 2 897
Пробвай черната и кафявата,да видиш как ти стоят-с която повече се възприемаш,нея вземи Peace
Аз лично съм за черна Peace

# 16
  • Мнения: 3 743
Кафява Peace Masterpiese на MaxFactor

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 946
На светли хора всякакви цветове се забелязват.
Тъмните боички подчератават силно, а светлите стоят по-естествено.
За брюнетките е друго - бледия грим не личи, а по-тъмния стои добре.
Ярките цветове харесвам само на тинейджърки.
Гласувах за кафява.
Черна за вечер.

# 18
  • Мнения: 184
аз не съм със светла коса и очи, но като сложих кафява спирала много се харесах - стои супер естествено  newsm10  беше на лореал от тия двойните, забравих им името

даже ме подсетихте, ще си купя такава  newsm03

# 19
  • Мнения: 1 558
На светли хора всякакви цветове се забелязват.
Тъмните боички подчератават силно, а светлите стоят по-естествено.
За брюнетките е друго - бледия грим не личи, а по-тъмния стои добре.
Ярките цветове харесвам само на тинейджърки.
Гласувах за кафява.
Черна за вечер.
Peace
Цвета на косата също много важен!

# 20
  • Мнения: 730
Аз съм руса със сини очи и по се харесвам със черна спирала Peace,всъщност само един път са ми слагали кафява Laughing-професионална гримъорка,но черното по отваря и подчертава погледа според мен Flutter

# 21
  • Мнения: 1 101
Кафява  Peace

# 22
  • Мнения: 4 734
Мисля, че светлите очи придобиват по-голяма изразителност ако миглите са максимално тъмни,затова черна.

# 23
  • Мнения: 184
Мисля, че светлите очи придобиват по-голяма изразителност ако миглите са максимално тъмни,затова черна.

това е верно, обаче според мене всичко зависи и от стила, случая и тена на лицето! вижте например за сравнение:

кафява:


черна:


# 24
  • Мнения: 730
Мисля, че светлите очи придобиват по-голяма изразителност ако миглите са максимално тъмни,затова черна.

това е верно, обаче според мене всичко зависи и от стила, случая и тена на лицето! вижте например за сравнение:

кафява:


черна:




И пак черната по ми харесва,но тази е прекалила и с черния молив Laughing

# 25
  • Мнения: 673
Моите очи са светли и имам спирала бордо. Имам и черни, но са ми твърде традиционни. Кафява нямам, но гласувах за кафявата. Стои много добре на светли очи и светли косми на вежди/коса.

# 26
  • Мнения: 5 539
Имам черни спирали, купих си и кафява. Хем не е много тъмна, но не виждам голяма разлика между това как стои черната и кафявата. Трябва да се вгледаш, за да усетиш

# 27
  • Мнения: 184
е, това вече е въпрос на личен вкус

моля ви само не цитирайте картинките, без друго са доста големички  Wink

# 28
  • Мнения: 1 212
Аз съм руса със сини очи и по се харесвам със черна спирала Peace,всъщност само един път са ми слагали кафява Laughing-професионална гримъорка,но черното по отваря и подчертава погледа според мен Flutter

Ами да ! Аз всъщност за това говоря - по правилата на изкуството на светли мигли и очи не върви черна спирала, освен ако не гоним ефекта " жената вамп"  smile3556
Не че няма  светли мадами на които черното да не стои и да не е секси, но говорим доколкото схващам за ежедневно ползване !
Другият вариант , radost24 , ако наистина не можеш да се отметнеш от традиционното черно е да го ползваш, но много внимателно , без да прекаляваш с пластовете.... като допир на крилцата на пеперуда само Simple Smile Hug

# 29
  • Мнения: 730
Аз съм руса със сини очи и по се харесвам със черна спирала Peace,всъщност само един път са ми слагали кафява Laughing-професионална гримъорка,но черното по отваря и подчертава погледа според мен Flutter

Ами да ! Аз всъщност за това говоря - по правилата на изкуството на светли мигли и очи не върви черна спирала, освен ако не гоним ефекта " жената вамп"  smile3556
Не че няма  светли мадами на които черното да не стои и да не е секси, но говорим доколкото схващам за ежедневно ползване !


И аз всъщност за това говоря,че НЕ СЕ ХАРЕСАХ Naughty и с черна спирала съм много далеч от жената вамп-повярвай ми Stop

# 30
  • Мнения: 730
е, това вече е въпрос на личен вкус

моля ви само не цитирайте картинките, без друго са доста големички  Wink

Извинете за невежеството ми ЮЛ Tired

# 31
  • Мнения: 2 596
Аз съм за кафява.

# 32
  • Мнения: 184
абе най-добре момичето да си купи и двата цвята и да пробва Hug кое ще й стои най-добре

beibi1, не ме разбра правилно, обръщах се към всички Wink към мен може и на ти  Peace

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Черна, освен ако дрехите не са в кафяво или зеленикаво.
Иначе не ми се връзва нещо... поне на мен.

# 34
  • Мнения: 596
Гласувах за черна.  Peace Очите ми са синьо- сиво -зелени. С черното се постига контраст, който е важен за очертаването на окото. Разбира се, черно само за спирала и молив, за контур, след това сенките могат да варират, позвам най-често тъмно сиви или маслено зелени.

# 35
# 36
  • Мнения: 1 059
черна или кафява

# 37
# 38
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз с черна се харесвам,доста се подчертават очите,без излишно напластяване,но може би кафявата ще стои по-естествено спрямо цвета на косата ми,който е тъмно рус или светлокестеняв,незнам точно как се води(естествения)

# 39
# 40
  • Мнения: 1 986
  И аз съм със светла коса и сини очи,ползвала съм и черна,и кафява спирала-мога да ви уверя,че почти няма разлика и на пръв поглед не се забелязва WinkНо кафявата определено омекотява чертите на лицето Peace Разбира се,важно е и с какъв молив се очертават очите;на мен по-добре ми стои кафяв молив,отколкото черен Wink

# 41
  • между град и село
  • Мнения: 212
  На светли очи и коса определено ми харесва ак стои повече кафява спирала.

# 42
  • Мнения: 3 478
Ами струва ми се всичко би ти ходило в твоя случай, така че карай според случая Peace

# 43
  • Мнения: 1 547
Кафява. Светла съм, със светли мигли и очи и кафявата стои много по-добре. С черната приличам на руска п-ститутка. Категорично кафява  Peace

# 44
  • Мнения: 2 196
Черна. Peace

# 45
# 46
  • Мнения: 35 968
зависи какво целиш
кафява или бордо за всеки ден
черна за вечер

# 47
  • Мнения: 8 917
Вземаш кафява и черна и според случая и тоалета действаш Peace

# 48
# 49
  • Мнения: 574
Кафява Peace.черното е агресивно особенно ако си и със светла кожа!

# 50
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
черна

# 51
# 52
  • Мнения: 3 447
През деня кафява, вечер може и черна  Peace Цветните не ги харесвам.

# 53
  • София
  • Мнения: 2 164
Подкрепям Дона  Peace За дневния грим кафява, а за вечерния - черна.

# 54
  • Мнения: 8 505
На светла коса и вежди-кафява,стои по-естествено.

# 55
  • Мнения: 328
Аз също съм със светли очи и използвам основно кафява спирала.Омекотява чертите на лицето и стои по-естествено.Имам също зелена и синя.Черна слагам много рядко.

# 56
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Черна  Peace Подчертава най-добре окото и прави погледа изразителен  Mr. Green

# 57
# 58
  • Мнения: 3 537
На светла коса и вежди-кафява,стои по-естествено.
И аз така съм чела Peace

# 59
  • Мнения: 9 095
Вземаш кафява и черна и според случая и тоалета действаш Peace
Peace, също зависи и от теб, на светлите хора като цяло не ходят тъмни цветове, ама пък някои точно така се харесват...

# 60
  • Мнения: 384
Гласувах за кафява. Определено съм им фен през последните няколко години и смятам,че на светли жени стои  по-естествено.

# 61
  • Мнения: 45
Зависи в какъв стил се обличаш и какъв ефект гониш.Всичко би ти отивало Peace

# 62
# 63
  • Мнения: 1 318
Кафява Peace
Ползвала съм и черна, но най-добре ми стои кафяв цвят. Wink

# 64
  • Мнения: 9 095
като сме подхванали темата, моите очи са между зелено и кафяво- пъстри, аз писах по- горе, че всичко е до личното усещане, но за мен специално разликата е само когато се погленда много ама много близо в огледалото Peace

# 65
  • на терасата
  • Мнения: 663
Въпрос към ползващите кафява спирала...
Кои марки и модели спирали знаете да имат кафяв цвят?
Аз намерих само Севънтийн с хубав кафяв цвят, другите са черно/кафяв и на мен ми стои като черна спирала, т.е. не ми върши работа.

Благодаря предварително

# 66
  • Мнения: 6 618
И двете .Кафява през деня черна вечерта.

# 67
  • Мнения: 1 014
Кафява!

# 68
  • Мнения: 9 095
Въпрос към ползващите кафява спирала...
Кои марки и модели спирали знаете да имат кафяв цвят?
Аз намерих само Севънтийн с хубав кафяв цвят, другите са черно/кафяв и на мен ми стои като черна спирала, т.е. не ми върши работа.

Благодаря предварително
как да ти кажем коя, като то зависи колко са ти тъмни миглите, на моите всяка си личи, ама те са светли newsm78

# 69
  • Мнения: 5 362
Винаги черна

# 70
  • на терасата
  • Мнения: 663
Цитат
Въпрос към ползващите кафява спирала...
Кои марки и модели спирали знаете да имат кафяв цвят?
Аз намерих само Севънтийн с хубав кафяв цвят, другите са черно/кафяв и на мен ми стои като черна спирала, т.е. не ми върши работа.

Благодаря предварително

Цитат
как да ти кажем коя, като то зависи колко са ти тъмни миглите, на моите всяка си личи, ама те са светли

Ами въпросът ми е много простичък. Коя фирма, освен Seventeen продава спирала цвят Brown, а не Brown/Black? Орифлейм имат само Brown/Black, Ейвън също, а на повечето от останалите марки моделите им са предимно черни.

# 71
# 72
# 73
  • Мнения: 6 164
Аз съм и за двете, ако си светлоруса, ако си светлокестенява - черна.
Само не цветна - аз не ги понасям! Sick

# 74
  • Мнения: 1 169
Според мен и двата цвята ще ти приличат  Peace

Общи условия

Активация на акаунт