Черна или кафява спирала

  • 6 291
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 730
е, това вече е въпрос на личен вкус

моля ви само не цитирайте картинките, без друго са доста големички  Wink

Извинете за невежеството ми ЮЛ Tired

# 31
  • Мнения: 2 596
Аз съм за кафява.

# 32
  • Мнения: 184
абе най-добре момичето да си купи и двата цвята и да пробва Hug кое ще й стои най-добре

beibi1, не ме разбра правилно, обръщах се към всички Wink към мен може и на ти  Peace

# 33
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Черна, освен ако дрехите не са в кафяво или зеленикаво.
Иначе не ми се връзва нещо... поне на мен.

# 34
  • Мнения: 596
Гласувах за черна.  Peace Очите ми са синьо- сиво -зелени. С черното се постига контраст, който е важен за очертаването на окото. Разбира се, черно само за спирала и молив, за контур, след това сенките могат да варират, позвам най-често тъмно сиви или маслено зелени.

# 35
# 36
  • Мнения: 1 059
черна или кафява

# 37
# 38
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Аз с черна се харесвам,доста се подчертават очите,без излишно напластяване,но може би кафявата ще стои по-естествено спрямо цвета на косата ми,който е тъмно рус или светлокестеняв,незнам точно как се води(естествения)

# 39
# 40
  • Мнения: 1 986
  И аз съм със светла коса и сини очи,ползвала съм и черна,и кафява спирала-мога да ви уверя,че почти няма разлика и на пръв поглед не се забелязва WinkНо кафявата определено омекотява чертите на лицето Peace Разбира се,важно е и с какъв молив се очертават очите;на мен по-добре ми стои кафяв молив,отколкото черен Wink

# 41
  • между град и село
  • Мнения: 212
  На светли очи и коса определено ми харесва ак стои повече кафява спирала.

# 42
  • Мнения: 3 478
Ами струва ми се всичко би ти ходило в твоя случай, така че карай според случая Peace

# 43
  • Мнения: 1 547
Кафява. Светла съм, със светли мигли и очи и кафявата стои много по-добре. С черната приличам на руска п-ститутка. Категорично кафява  Peace

# 44
  • Мнения: 2 196
Черна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт