Приятно ли ви е други хора освен вас да целуват децата ви?

  • 3 430
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 457
Ужас, много мразя  Twisted Evil Особено по бузките от мъже с бради  Close Но някои хора изобщо не се усещат, а на мен ми е много неудобно да правя забележки. Гледам тактично да измъкна детето от ръцете им. На едно познато дете му бяха излезли пъпки от такова целуване по личицето

# 61
  • Мнения: 1 645
Не, изобщо не ми е приятно, а и не разрешавам Naughty
Бабите го целуват рядко,но по косата,или вратлето, или по крачето........
Не знам, някакси ме е гнус..............,колкото и крайно да звучи
А и аз не съм по целувките

# 62
  • Мнения: 2 677
Зависи кой го целува.
А и досега не ми се е случвало така да го целуват, че да го олигавят.

# 63
  • Мнения: 3 491
Още имам стресиращи спомени от родата - как ме напада да ме лигави,целува и мачка #Crazy  #Crazy
Уж от много любов и добри чувства се правят тези неща. Но: моите деца това лято получиха такова стресиращо стъписване от нахвърлилите се да ги лигавят и мачкат баби и дядовци, от това да ги дърпат от нас ("я сега остави майка си и ела при мене"), че и вече и по телефона не щат да ги чуят. Аз сега съм виновна, че "що тъй, брееееееей, не щат да се обадят". Надявам се да се развърже този възел по някакъв начин.  То хубаво, че бабите и дядовците обичат, но ми се ще да имаше поне малко с малко естетическо старание в любовта. 

# 64
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Но: моите деца това лято получиха такова стресиращо стъписване от нахвърлилите се да ги лигавят и мачкат баби и дядовци, от това да ги дърпат от нас ("я сега остави майка си и ела при мене"), че и вече и по телефона не щат да ги чуят.
Joy Joy Joy
Пък и те са мъже вече, как така ще дават да ги мляскотят.  Laughing Моят никак не обича да го пипат и целуват и си го казва. Прави изключения за някои красиви дами, обаче.  Wink Но не за всички.

# 65
  • Мнения: 45
Зависи кой е човека.Понякога дори ми е неприятно някой да се надвеси над количката,камо ли целувка  Twisted Evil

# 66
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Това лято бяхме на гости на едната баба в Добрич и тя, жената, като си знае внука, не е налитала да го целува. Чак на сбогуване поиска да го целуне, а Самуил - не.
После бяхме на гости на другите баба и дядо. И Самуил тича от вратата при баба си и й казва:
- Не обичам да ме целуват баби! (Демек, опичай си акъла  Mr. Green).
Баба му се засмя и каза:
- Ами, добре. (Все едно не го знае какъв е бодил Laughing).
А дядо му се обажда:
- А така, Самуиле, и аз не обичам да ме целуват баби, пък все такива налитат в последно време... Party

# 67
  • Мнения: 730
Намирам го за доста отвратително.  Naughty

Аз също Sick

# 68
  • Мнения: 1 877
Отврат!
До сега не ми се е случвало,явно съм попадала на тактични хора,но това с обривите ще свърши работа-много добра идея.

# 69
  • Мнения: 3 334
  NaughtyНе допускам подобно нещо,защото така или иначе Хриси е с много бяла и чувствителна кожа и от най-малкото нещо се изрива.Всички натрапници го знаят вече,но ако се появят и други любезно ще ги отрежа  Stop

# 70
  • Мнения: 242
Отвратително е. Избеснявам, но и досега не съм открила тактичен начин да им го кажа.
А и най- противни са някои с изпопадали зъби, брадясали и с дъх на вкиснато.  #Cussing out

# 71
  • Мнения: 2 196
Не, не ми е приятно да я целуват.За щастие тя не дава да я целува никой друг,освен мен и баща и.

# 72
  • Мнения: 4 473
Изключително неприятно ми е да ми лигавят детето. Целувка от най-близките съм склонна да приема, но без да се прекалява. Лошото е, че никой не ми иска мнението, а и Гергана е на почти 6г и раздава смело целувки на всички Tired

# 73
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Не, не ми е приятно, дори бабите и дядовците, когато го целуват пак избеснявам.
1. Защото не е хигиенично
2.Какво ще кажете за първото  Mr. Green
3.Защото детето се дърпа и не дава да го целуват, а те го дърпат и го мляскат насила  Close

# 74
  • Мнения: 2 292
чак пск по устата  #Crazy  Sick   newsm78
радвам се, когато други му се радват, понякога го вzимат и го целуват по буzките или ръчичките, което не ми е иzобщо неприятно, а и на него  Wink, но чак пък да го олигавят не ми се е случвало  .
Колкото до хигиената , не намирам ,че клиничната чистота около детето е толкова добре zа него. То трябва да си иzгради имунитет някак си  Hug Та лапането на камъчета, клечки , ровенето в пясъка и пълzенето навън не ме тревожат, пък zащо ли няколко целувки  Hug

Общи условия

Активация на акаунт