Приятно ли ви е други хора освен вас да целуват децата ви?

  • 3 424
  • 95
  •   1
Отговори
# 90
  • Oslo
  • Мнения: 659
Аз пък непрекъснато мачкам, гушкам и целувам децата в моята група в яслата. Естествено тези, които обичат това - и за мен, и за тях  е  удоволствие. Повечето от децата чувствам като свои, и това е логично, щом прекарвам повече време с тях, а не със собствените си деца. Не съм се замисляла, че на родителите това може да е неприятно, ще си взема бележка!!!

# 91
  • София
  • Мнения: 2 530
И на мен ми е неприятно да целуват детето ми.

# 92
  • Bristol
  • Мнения: 9 370
Ако е човек, който харесвам, нямам нищо против. Баткото вече не налитат да го целуват, обаче малката все още е на дневен ред. Пък и тя е много обичливо и гушливо същество.

# 93
  • Мнения: 1 364
Нямам проблем с близки и приятели, никой не прекалява с целувките.

# 94
  • Бургас
  • Мнения: 537
Намирам го за доста отвратително.  Naughty
Аз също!!! Никак, ама никак не ми е приятно. Дори майка ми и едната ми баба се съобразяват с това /въпреки, че на тях нищо не съм им казала/! Тя тази, която не бива да го прави не се сеща, че може да ми е гадно! Веднъж ми се случи на едно кафе бармана да си позволи подобна волност Sick и повече не стъпих там, а и предупредих приятелките си, които са с малки деца да не ходят!

# 95
  • Мнения: 205
   Да го целуват други хора?...аз откачам само ако искат да го погалят камо ли да го целуват...бих им казала направо това, което мисля, ако ми се случи...дори не мога да си представя...но ако са от семейството/ имам предвид родителите ни, баба ми, брат ми и  сестра ми- проблеми няма/...

Общи условия

Активация на акаунт