Поп в самолета

  • 4 349
  • 138
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 239
Аз за първи път срещам виртуално Жорко. Ми то лИбов от пръв поглед... Много май съм изтървала... newsm78

Добро утро все пак.

# 106
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Темата придоби извратен отенък.
Почна се с попа, пък докъде стигна.
С това самоизъткване на автора темите му бързо отегчават... До 2-ра, 3-та страница ми стават безинтересни. Ама и какво друго- толкова са повърхностни, елементарни и лишени от смисъл... Сигурна съм, че Жоро се е подвизавал по други форуми, но там се е изтъркал, а тук все още се радва на някакво внимание. Но скоро и тук ще бъде забравен.

# 107
  • Мнения: 239
а аз си посипвам главата с пепел- В група и съм  smile3505

Веднага ти помагам. Заобиколи се с приятелки от окръжна (над 70) и им се подигравай. По този начин ще си винаги принцеса и всичко ще ти е като на Волксфаген костенурка.

# 108
  • Мнения: 2 407
Е ,трудно се забравя такава личност Wink

# 109
  • Мнения: 239
   Интересно е  за някоя  статия , но е неуважително към религията и разбиранията на  поп ли какъв  е  бил така и не разбрах. ....Всеки с теорията си  Wink А целта на  "есето" е да блесне автора ....е  успя де .....Но тоя тип хумор не ми е на сърце Wink
   

Ами да, но не мисля, че в неговата религия уважават кой знае колко от разбиранията на останалите изповедания така, че балансът си е налице. Едните четат научна фантастика и вярват на всяка дума, а другите може и никога да не са чели, но упътването на Бенца са видели.

# 110
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Аз толкова да обичкам Жорката, а не се котирам! След няколко дни влизам в Б група и край с надеждите! newsm45

Но аз ще продължа да си го обичкам Жорката все пак newsm51 txtloves newsm76  .

# 111
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Е ,трудно се забравя такава личност Wink
Ами... мисля, че и пиченцата с които е бил не го помнят... Той търси количеството, а не качеството, а такива мъже няма с какво толкова да се запомнят Sick

# 112
  • Мнения: 239
Аз толкова да обичкам Жорката, а не се котирам! След няколко дни влизам в Б група и край с надеждите! newsm45

Но аз ще продължа да си го обичкам Жорката все пак newsm51 txtloves newsm76  .

Благодаря. Искам да те поздравя за правилния избор на име на детето си.

Изпадането в Б група е винаги тъжно. Гледай да се адаптираш към ситуацията според средата си. Създай си име, бренд. Нека хората да знаят, че ето тази е големият фаворит за титлата в Б група макар и без право на промоция в А. Алтернативен вариант е да си промениш рожденната дата в личната карта + ремонт и тунинг, но тези неща се надушват бързо от мъжете защото ние разбираме и от коли и от лъжи.

# 113
  • Мнения: 239
Е ,трудно се забравя такава личност Wink
Ами... мисля, че и пиченцата с които е бил не го помнят... Той търси количеството, а не качеството, а такива мъже няма с какво толкова да се запомнят Sick

Рени, искам да знаеш, че те уважавам като личност и всяко твое мнение за мен е меродавно понеже от писанията ти винаги е бъкал безспорен интелект. Не смятам, че съм единствения човек тук, който го е забелязал. На лични бележки даже си имаме тема 'Тази Рени е толкова умна, че ни е срам да и го кажем в тема така, че нека си го обсъдим в нейно отсъствие'.

# 114
  • Мнения: 2 407
Е ,трудно се забравя такава личност Wink
Ами... мисля, че и пиченцата с които е бил не го помнят... Той търси количеството, а не качеството, а такива мъже няма с какво толкова да се запомнят Sick
За форума става въпрос, а иначе той си знае.

# 115
  • Мнения: 3 164
а аз си посипвам главата с пепел- В група и съм  smile3505

Веднага ти помагам. Заобиколи се с приятелки от окръжна (над 70) и им се подигравай. По този начин ще си винаги принцеса и всичко ще ти е като на Волксфаген костенурка.

 newsm03 newsm47 smile3503

# 116
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Рени, искам да знаеш, че те уважавам като личност и всяко твое мнение за мен е меродавно понеже от писанията ти винаги е бъкал безспорен интелект. Не смятам, че съм единствения човек тук, който го е забелязал. На лични бележки даже си имаме тема 'Тази Рени е толкова умна, че ни е срам да и го кажем в тема така, че нека си го обсъдим в нейно отсъствие'.
Благодаря ти, Жоре. Не се и съмнявам, че е така. Даже се чудя как се осмели да го напишеш тук. А темата ти чак се извиси Laughing

# 117
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Темата чак искри...
Оооогън от любоооов...

# 118
  • Мнения: 155
Направо си неотразим. Joy
А лесбийките понякога вършат работа по-добре от мъжете  Grinning да те открехна...

Това е отвратително и те моля да не ме открехваш на такива сатанински теми.

Не знам как им дават на лесбийките да стават майки.

Малко тесногръдо гледаш на въпроса ми се струва  Wink, а нищо че опитваш да си open-minded. Говоря по принцип, но хайде да не задълбаваме. Давай с пиченцата, там ти е силата, при ветераните даже не се и пробвай, нямаш шанс  no

# 119
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Жоре, един съвет от мене, кака... Не се пъни да блеснеш, тук няма да ти върже. Получава се едно разминаване на таргета. Не се хАби Wink

Общи условия

Активация на акаунт