Дългото чакане след трансфер-тема 96

  • 47 176
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 169
Благодаря за отговорите мили дами
Здрави бебета на всички, светли и топли празници желая
Помощ от дамите с опит, както написах вчера доктора ми каза биохимична и да спирам лекарствата, аз обаче не ги спрях и днес пак отидох на кръв.
Имам 3 кръвни в 3 последователни дена 22.12 Токуда 3.8 23.12 кандиларов 2.5 24.12 токуда 5.8
Трансфера беше на 16.12 на бластоцист
Слагам климата и цитрогест.
Смятате ли, че може това да е положителен резултат, много съм объркана и не знам дали да продължа с лекарствата още няколко дена.
Имам една успешна бременност и беше с много по високи стойности
Благодаря предварително за отделеното време
За мен това е отрицателен резултат - вероятно е имало имплантация, но няма да се развие бременност. Съжалявам, стискам палци скоро да забременееш.

# 46
  • Мнения: 5 088
Помощ от дамите с опит, както написах вчера доктора ми каза биохимична и да спирам лекарствата, аз обаче не ги спрях и днес пак отидох на кръв.
Имам 3 кръвни в 3 последователни дена 22.12 Токуда 3.8 23.12 кандиларов 2.5 24.12 токуда 5.8

Не вярваш на доктора си и чакаш от тук някой да ти каже нещо различно? Колкото и да ти се иска да чуш нещо различно, лекарят ти е прав.  Кръвен се пуска в една и съща лаборатоия през 48ч, за да е достоверен.

# 47
  • Мнения: 273
Здравейте , момичета
Исках да ви споделя на вас , тъй като ви чета от много време и историите на всяка една ги съпреживявам, защото знам, че само вие сте хората, които знаят през какво преминаваме- вие познавате и радостта , и силата , и непреклонността. Останете такива и ще бъде!
Та по същество днес ми е трансфера на тридневен замразен ембрион, но нито един симптом не усещам- нито някаква напрегнатост в гърдите , нито болки като преди цикъл , нито зацапване, нито сънливост, да не кажа че се чувствам по-добре от всякога въпреки милионите лекарства , които пия. Много добре, май не е на добре… Тестът ми е на 27.12.2021
И в навечерието на светлите празници нека не забравяме , че никога не е късмет, винаги е Бог!

# 48
  • Мнения: 956
Криси6, радвай се, че се чувстваш добре и не се притеснявай изобщо. Лекарствата влияят различно на всеки. Пожелавам ти късмет от сърце и да се напълни темичката с ++++ след празниците Wink

# 49
  • Мнения: 157
Пожелавам на всички весели празници и дано Коледа да донесе на всички коледно чудо

# 50
  • Мнения: 445
Желая от Heart много късмет!
Но как така днес е трансферът, а теста е на 27 Декември?! Ембрионът е 3-дневен, нали?! Не би ли трябвало кръвния тест да е след 12- 14 дни!?
Здравейте , момичета
Исках да ви споделя на вас , тъй като ви чета от много време и историите на всяка една ги съпреживявам, защото знам, че само вие сте хората, които знаят през какво преминаваме- вие познавате и радостта , и силата , и непреклонността. Останете такива и ще бъде!
Та по същество днес ми е трансфера на тридневен замразен ембрион, но нито един симптом не усещам- нито някаква напрегнатост в гърдите , нито болки като преди цикъл , нито зацапване, нито сънливост, да не кажа че се чувствам по-добре от всякога въпреки милионите лекарства , които пия. Много добре, май не е на добре… Тестът ми е на 27.12.2021
И в навечерието на светлите празници нека не забравяме , че никога не е късмет, винаги е Бог!

# 51
  • Мнения: 2 822
Здравейте , момичета
Исках да ви споделя на вас , тъй като ви чета от много време и историите на всяка една ги съпреживявам, защото знам, че само вие сте хората, които знаят през какво преминаваме- вие познавате и радостта , и силата , и непреклонността. Останете такива и ще бъде!
Та по същество днес ми е трансфера на тридневен замразен ембрион, но нито един симптом не усещам- нито някаква напрегнатост в гърдите , нито болки като преди цикъл , нито зацапване, нито сънливост, да не кажа че се чувствам по-добре от всякога въпреки милионите лекарства , които пия. Много добре, май не е на добре… Тестът ми е на 27.12.2021
И в навечерието на светлите празници нека не забравяме , че никога не е късмет, винаги е Бог!

Интересно как днес ви е трансфера,а теста ще ви е на 27?🤔Много странно! Няма как още от първия ден да имате симптоми че и кървене имплантационно. Ембрион от ден 3 трябва да продължи деление на клетките и да стане бластоцид и чак тогава да се имплантира. Аз нямах никакви симптоми и съм с пиложителен резултата за сега. Моите симптоми започнаха към началото на 5 седмица и за на периоди като цяло. Има дни в които имам и такива в които нямам. Успех ви желая!😊

Последна редакция: пт, 24 дек 2021, 18:09 от Милото

# 52
  • Мнения: 6 048
Аз съм 4ти ден след трансфер на 3-дневно и 2ри ден след трансфер на 5-дневно. И аз нямам симптоми, като че ли след свеж трансфер съм имала повече усещания, но може би е било заради пункцията. Имам 1 забременяване след свеж трансфер и тогава нямах имплантационно зацапване, та и сега не очаквам. А така ми се иска нещо да ми даде знак, че се случва. Blush

# 53
  • Мнения: 273

Здравейте , момичета
Исках да ви споделя на вас , тъй като ви чета от много време и историите на всяка една ги съпреживявам, защото знам, че само вие сте хората, които знаят през какво преминаваме- вие познавате и радостта , и силата , и непреклонността. Останете такива и ще бъде!
Та по същество днес ми е трансфера на тридневен замразен ембрион, но нито един симптом не усещам- нито някаква напрегнатост в гърдите , нито болки като преди цикъл , нито зацапване, нито сънливост, да не кажа че се чувствам по-добре от всякога въпреки милионите лекарства , които пия. Много добре, май не е на добре… Тестът ми е на 27.12.2021
И в навечерието на светлите празници нека не забравяме , че никога не е късмет, винаги е Бог!

Интересно как днес ви е трансфера,а теста ще ви е на 27?🤔Много странно! Няма как още от първия ден да имате симптоми че и кървене имплантационно. Ембрион от ден 3 трябва да продължи деление на клетките и да стане бластоцид и чак тогава да се имплантира. Аз нямах никакви симптоми и съм с пиложителен резултата за сега. Моите симптоми започнаха към началото на 5 седмица и за на периоди като цяло. Има дни в които имам и такива в които нямам. Успех ви желая!😊

Извинявам се в емоцията съм объркала, трансферът беше на 16.12.2021, тестът е на 27.12.2021.

# 54
  • Мнения: 868
Моето чхг расте бавно, но расте. Възможно ли е ниският прогестерон да е причина за това?
На 8 ден чхг 32, прогестерон 8
Веднага включихме към Циклогеста и Дуфастон 3 по 1
9 ден чхг 50
10 ден чхг 62
11 ден чгх 84
Прогествеон 11
От тук включихме и инжекции Прогестерон
Някой с подобно бавно нарастване и добър развой на нещата.
Все още не съм се отказала и вярвам в коледно чудо. Никога съм нямала положителен тест и не знам дали попринцип не съм с бавно нарастващо чхг, за което се моля. 🙏
Весела Коледа. Нека вярваме в чудеса. ❤

# 55
  • Мнения: 307
Честито рождество христово,момичета Heart
Бъдете здрави,щастливи и не спирайте да вярвате в чудеса Heart

# 56
  • Мнения: 76
Здравейте,
Честита Коледа! Скоро писах ,че на 22.12 ще правя кръвен тест.14- ден от трансфера чхг 1564 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 крещях , ревах , оххх думи нямам. Чаках това от 8 години! И все пак това ми е първи трансфер в живота и се надявам всичко да е наред до финала! На следващия ден ми потече кафяво и имах силни болки в матката и кръста! Незнаех къде си намирам, много се притесних и звъннах в спешния в Надежда, жената вика - няма нищо пий си хаповете и да увелича но-шпото и ако засили да ходя в спешния 😭😭😭 Не се увеличи ,но вчера отидох, трябваше да знам дали ембриончето е там. Помислих ,ми е цикъл той така си идва при мен с болките и кафявото😔 . Там ми се скара дежурния че ходя по никое време ( Бъдни Вечер) през деня! Все пак ме прегледа и се видя сакче 4  г.с. + 3 дни . Нормално било течението, но сега съм по-спокойна и повечко лежа🤗
Пожелавам късмет на всички от все сърце и вярвайте ! ☘

# 57
  • Мнения: 956
Честито, Vans333. Лека бременност и дай боже повече такива новини в темата!

# 58
  • Мнения: 2 570
Ванс, честито! Каква хубава новина! Лека и безпроблемна бременност до термин ти пожелавам! Аз имам огромни надежди за успех в болница Надежда. Дано другата Коледа да сме трима 🥰❤️🙏.
На всички, честито Рождество Христово! Бъдете здрави и благословени! Нека не остане дом без бебче! 🙏❤️🌲❄️🍀

# 59
  • Мнения: 76
Благодаря ви момичета! Пожелавам ви през новата година да се похвалите със същата новина! 😘😘😘☘☘☘

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт