Ревност

  • 3 588
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 321
Живеем при тях да.. помага ми да,но когато не е на работа Постоянно е навряна в нея даже не ми дава да я къпя..
Tова далеч не е ревност.
А ярост, че свеки ти отнема времето с детето.
Как пък не се научихте, че ако искате семейство живеете отделно.
Сядаш,  говориш с твоя мъж, и се готвиш за драма я с него, я с нея.
Успех!

# 16
  • Мнения: 16
Той не иска да живеем отделно ..

# 17
  • София
  • Мнения: 28 897
Той като не иска, ти защо се съгласяваш?

Сама си се набутала, после другите са ти криви.

# 18
  • Мнения: 8 321
Той не иска да живеем отделно ..
Ами тогава имаш голям проблем ама не със свеки а с мъжа ти!
Стискам ти палци да имаш здрави нерви!

# 19
  • Мнения: X
Той не иска да живеем отделно ..
Значи свекърва ти е най-малкият проблем. Нали си наясно, че проблемът е мъжлето, което не иска да се отдели от полата на маминка? Ако живеехте отделно, дали Мама Му щеше да се навира при бебето ти ежеминутно?

# 20
  • София
  • Мнения: 4 365
Не, аз наистина не мога да разбера как някой няма да ми дава да къпя бебето си.

# 21
  • Мнения: 21 648
Живеем при тях да.. помага ми да,но когато не е на работа Постоянно е навряна в нея даже не ми дава да я къпя..

Значи през деня си е с тебе бебето, пък вечерта и го дай да го гледа и си почини. Колко пък да го държи навряно, нали го слагате да спи.

Но ми е ясно, че сега не можеш да оцениш, че някой те отменя и те е яд. То и въобще не ви е мястото там, трябва да сте си отделно

# 22
  • Мнения: 7 437
Свекърва ти си е в нейния дом, иска да къпе бебето- къпе го, не иска- не го къпи. Ти нямаш думата. Не е ревност това.

# 23
  • INFJ
  • Мнения: 9 487
Потресена съм просто как все още има млади жени, които се набутват да живеят с непознати и се водят по акъла на недорасляците, които им се водят мъже.
Не е ревност, гняв е. И няма да те напусне никога, ако продължавате да живеете там, без право на личен живот и избор.

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Е то и за едно гости пак се проявяват тези чувства. То е неизбежно като е толкова обсебваща… а сега си представи и една леля до свекървата Simple Smile.
Много добре те разбирам, трудно е да се противопоставиш, изглеждаш дребнава, раздразнителна, а те прекаляват в пъти повече….

# 25
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Не е ревност това. Просто не се чувстваш пълноценна като майка заради грубото и селско вмешателство на свекърва ти. Майката си ти, ти ще си къпеш детето.
Ами, в голям проблем си се вкарала. Свекърва- досадница и обсебваща, мамино синче, дете не иска да се пусне от полите. Не знам какво да кажа. Дано те очаква добро бъдеще.

# 26
  • София
  • Мнения: 23 124
Само като си помисля какво още я чака авторката. Съвети относно храненето на бебето, отказването от памперса, възпитанието... Аз дето не живея със свекъри и пак веднъж свекърва ми успя да набута на детето в устата храна, която изрично бях забранила да се дава. Само мога да пожелая успех и здрави нерви на авторката, защото по-зле ще става.

# 27
  • Мнения: 680
И като почне да му ръси сол в коритото и да го маже с мас,яйца или там квото е било едно време.

# 28
  • Мнения: 1 732
Свекърва ти си е в нейния дом, иска да къпе бебето- къпе го, не иска- не го къпи. Ти нямаш думата. Не е ревност това.
Не съм съгласна. Глупост е, че въпросната се е съгласила да създава семейство под покрива на свекървата. Ама чак свекървата да решава какво ще прави с бебето, няма как да се случи. Само родителите имат думата за бебето.
Като живеят в нейния дом и няма изгледи да се изнесат ще се съобразяват с неините правила, ама бебето вече е друга тема.

# 29
  • Мнения: 16
Соли го само когато го къпе тя...  И още по лошо е ,че мъжа ми нищо не прави по въпроса,а вижда колко много се дразня,че когато бебето ми е будно и тя си е вкъщи направо влиза в стаята взима я и я носи в другата стая ...

Общи условия

Активация на акаунт