Време мъничко остана, през ДЕКЕМВРИ бебче ще си гушка мама!

  • 23 168
  • 288
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 212
Добре заварили Nikki_Ivanova !  Grinning

Иска ми се да попитам, случва ли ви се да объркате ритането  и мърдането на бебчо с контракциите познати като втвърдяване на корема....?
Аз определено имам моменти в които се притеснявам доста от неспособността ми да ги различа.... newsm78

# 31
  • Варна
  • Мнения: 893
Magesta  при мен започнаха да се усещат вече доста отчетливо да ти кажа  Rolling Eyes
вече не ги бъркам,но се е случвало да.
между другото мъжкия отбор ще се отсрамят май? днес има 3 мъжки попълнения(ако съм разбрала правилно мама miamy:"dok kaza,4e bebo e dosta golqm "  Thinking
ще променям бройката за кой ли път днес  Laughing

# 32
  • София
  • Мнения: 2 044
Magika Hugс теб сме и ще чакаме новини от щъркелчетата или от теб,ако е фалшива тревога PraynigСтискам палци всичко да е ок GrinningМоже наистина да се появи и първото ни бебче още в тази тема
Ох, момичета, не мога да повярвам - magika е още в края на 36-та!? ...

Сара 36 седмица си е деветия месец както и да го гледаш,бебчо е готов Heart Eyesняма страшно ако сега почне да ражда.И мен ме свива кръста цяла вечер,една тежест чувствам,все едно ще ми изпадне корема,ама си лежа и хич и не съм звъняла на лекарката ми ConfusedДобре дошли на новите мами  bouquetMagesta и на мен ми се е случвало да объркам ритането с контракциите,само че с тези неболезнените,ако не са болезнени не се притеснявай  Wink

# 33
  • Мнения: 1 212
Ти си и по напред ( по график )  Wink от мен Virginity  Hug
Моите притеснения са , че отскоро въпросните движения дето не мога да ги класифицирам минават през целия ми корем / като вълна/ и самият корем се движи и тук там изпъкват разни неравности... newsm78

P.S. Ако не те затруднява Virg , изнеси някаква статистика за "преобладаващият пол " Simple Smile очакващ се да се пръкне Декември ..

# 34
  • Варна
  • Мнения: 893
на първа страничка има  Peace засега водят мацките  Wink
но има и бебчета изненадки,така че не се знае още  Thinking
а тея мексикански вълни и мойта бебка ги прави Laughing с крачета и ръчички,понеже вече се е обърнала надолу. сигурно и твоя бебок се намества Wink

# 35
  • Мнения: 1 212
О.к. Virg  Simple Smile
Привет danielad  ! Тежестта ти в кръста ли е или другаде?
Аз едва вчера открих например, / с помоща на моята гинеколожка / , че ме била боляла срамната кост...от натиска на бебо. Hug
А преди това аз какви ли не догадки правих: та шийката на матката, та уретъра.... newsm78 Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 888
Привет момичета,
Мagi мн ти стискам палци и когато бебче е готово да излезе, да разберем хубавата новинка   bouquet
magesta добре дошла и леко доизбременяване:-)
мексиканските вълни и при нас ги има, нормални са мисля, все пак на малчовците започва да им отеснява в "апартаментите превърнали се в боксониерки" Peace
Аз само напомням, че и моя тел е цъфнал на 1ва страничка, "злоупотребявайте" с него на воля:D
BTW Verji бравос за темичката, майстор си Grinning
Лека  Hug

# 37
  • София
  • Мнения: 2 044
О.к. Virg  Simple Smile
Привет danielad  ! Тежестта ти в кръста ли е или другаде?
Аз едва вчера открих например, / с помоща на моята гинеколожка / , че ме била боляла срамната кост...от натиска на бебо. Hug
А преди това аз какви ли не догадки правих: та шийката на матката, та уретъра.... newsm78 Wink
Тежестта ми е точно ниско в корема,а кръста отделно ме боли,а в същото време усещам бебчо как се е намърдал напречно и ми разпъва корема настрани #Crazy

# 38
  • Варна
  • Мнения: 893
и при мен я има тая тежест и бодежи и болки и какво ли още не
доктора ми каза че бебка си е намърдала китарата там и си прокарва път вече затова е така.
и че до края все така ще е Rolling Eyes ами ще търпим какво да правим  Laughing

# 39
  • Мнения: 1 212
и при мен я има тая тежест и бодежи и болки и какво ли още не
доктора ми каза че бебка си е намърдала китарата там и си прокарва път вече затова е така.
и че до края все така ще е Rolling Eyes ами ще търпим какво да правим  Laughing
Да, да и ние така  Laughing

# 40
  • Мнения: 535
Добре дошли на новите мамчета Magesta и miamy smile3525
Магика, с теб сме  newsm51
Аз пак не мога да спя и само разбуждам и мъжо, ама трябва да свиква, нали  kyllmg

# 41
  • Мнения: 1 212
Добре дошли на новите мамчета Magesta и miamy smile3525
Магика, с теб сме  newsm51
Аз пак не мога да спя и само разбуждам и мъжо, ама трябва да свиква, нали  kyllmg

 wavey
Ох и аз не мога да спя , както е видно  Wink, пък и моят мъж го няма в момента....
А за свикването , хубава тактика си предприела , има ли ефект да я почна и аз ? Laughing

# 42
  • Варна
  • Мнения: 893
айде бе няма ли новинки от Magi  newsm78
цяла вечер за това съм мислила и съм се въртяла  Rolling Eyes
но поне не ме боля ръката  Laughing 
за сметка на това пак имам някакви гъби в дясното око от глупавите лещи...пак съм си бръкнала с мръсна ръка в окото  Rage Banghead аххххх сега трябва да ходя кьорава 2 дена докато се оправи  Rolling Eyes
както и да е ако някой има новини за Magi да не са праи ами да казва бързо! Ще трампим ли "пациенти" с Ноемврийките или не  Wink

а и Добро утро  Laughing
ооо днеска Архангелов ден! ако има именници - Честито!

Последна редакция: ср, 08 ное 2006, 07:50 от Virginity

# 43
  • Мнения: 302
Леле, не мога да повярвам че се започна... стискам палци на Маги.
Вержи, ти с тия закуски разбуди вълчия ми апетит, сега трябва да тормозя мъжа да тича да ми търси  Whistling

# 44
  • Мнения: 31
добро утро мамчета. Как сте и как са бебчовците ?
Много бързо взехме да пишем. Трябва да влизам по няколко пъти на ден за да мога да прочета всичко,което сте написали. И при нас има "мексикански вълни",но съм много доволна,че когато аз спя спинка и беборана,а когато аз стана и се размърдам и тя се размърдва до половин час след мен. Дано и после да е такъв графика й,но много се съмнявам.
Не се отпускайте мамчета и не започвайте да раждате поне докато не е преполовил месеца. Няма да отнемане на ноемврийките правото. Дръжте се още малко.

Общи условия

Активация на акаунт