Бъдещи и настоящи мами в Чехия 2

  • 20 987
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 419
Здравейте момичета,
Ели снимките са страхотни  Laughing и на Емката кавалера и той  Party

Ние вчера направихме голяма разходка със сестра ми и племеника,но Вилин е станал невъзможен  ooooh! прави си каквото си иска и когато не стане на неговата започва да реве до посиняване чак ме хвана срам в една градинка  Embarassed ,започна да реве ,седна на земята и не искаше да стане.

Та това от нас,излизат му 3 кътника наведнъж,но за сега няма проблеми.Дано да е така  Praynig

# 271
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Здравейте момичета,
вчера си взехме новите пруказки, ето как изглеждат

,

Ели, снимките са много хубави, Дечин изглежда много хубав и спокоен.

На всички много  Hug Hug Hug Hug

# 272
  • Мнения: 6 390
Мерси мерси банда

Еииии
Ванче - честито - бързо ли станаха?
Бравос, паспорта ми вече прилича на баница, добре че раздават отделни пръказки...

Хехехехехе Иве  Joy
не се стряскаи - това е само началото - ще има да се търкаля още много, спомням си за пръв път като яката се търкаляше по земята с Емката - бяхме в един супермаркет - срааааам, и двамата с Мартин я заобиколихме, и се мушнахме в първия magazin да я наблюдаваме тайно, а хората се спират при нея - говорят и нещо, тя нито приема, нито предава -инатка такава  Crossing Arms Mr. Green
Та се оглеждат и търсят родителите , ние сме се покрили - срам ни е да излезем... та това след това спира да ти прави впечатление - потъркаля се , потъркаля се - па и мине  Joy Joy

# 273
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Eли за една седмица стана.  Срока на пруказката е за 10год. но трябва да имаш валиден БГ документ за самоличност. На нея пише до кога ти е валиден паспорта и ние си дадохме личните карти та ни написаха до 2011 год. , а задграничните ни изтичаха тази година.

# 274
  • Мнения: 4 717
здравейте Hug

Ели, твоята дъщеричка е голяма сладурана и от сега се вижда, че няма никакви проблеми с кавалерите, ти му мисли, имаш да си почиваш само няколко години докато порастне малко Party

Ванче, честито за проуказките, аз съм от толкова скоро в сравнение с вас, че още ми изглежда далечно времето когато ще подам и аз и ще си имам такава  Sad Sad Sad

Иве, твоето детенце колко е голямо?

Поздрави на всички   bouquet

# 275
  • Мнения: 419
Миленка,моят разбойник сега става на 1.3г ето тук има снимки малък до сега ако искаш да го видиш Grinning
http://www.bgbaby.net/vilin/
 
И да ви разкажа днес излезнахме в махалата има малка детска площадка и мойто детенце пак прави панаири-не искаше да се прибира ама как да го оставя като започна да се стъмва и захладня доста....и се започна един рееев ,сигурно са ни чули през няколко блока  Crazy
ама така ще е ...докато порасне малко.

# 276
  • Мнения: 6 390
Хахахаха
Иве
наистина не се стряскаи, Вилин сега открива нови възможности човека, не му обръщай внимание и ще му мине по бързо.
Иначе снимките - с червената коса си по-хубава, а Вили много пораснал ми се вижда, и как забързано крачи на последната снимка - супер

Ванче
това е идея да си дам личната карта - супер си , на мен ми свършва 2010 г, трябва да проверя паспорта до кога е, аз като се роди Емка си го сменях май за последно

# 277
  • Мнения: 240
Привет,
иве--тоя сайт много готин ама не ме пуска да направя общ сайт на Мая и Влади:)) май ще трябва да потърся друго място, че много ми се иска да им направя подобно нещо-- по-лесно е да изпращам така снимки. Някой от вас да знае читав он-лайн бебешки дневник?
Да ви се оплача Мая е болна вече една седмица--надявам се скоро да се оправи, че ще изпуснем хубавот време.


ЧЕСТИТ ПРАЗНИК!!! ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ ВИЕ И ВАШИТЕ БЛИЗКИ. ВСИЧКО НАЙ-ХУБАВО!!!

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 01:09 от vihronrav

# 278
  • Мнения: 6 390
Дами, Честит 8-ми март!

# 279
  • Чехия
  • Мнения: 97
4estit praznik dami kazvam se Radoslava i sam ot C.Budejovice,imam mom4en4e na 2g.i 3meseza i 4akam drugoto pilenze v 13 sedmiza sam Hug

# 280
  • Мнения: 6 390
Юпииии нова чешка мама  Party
Ради - добре дошла в темата!  Hug
Разказвай по подробно - как е в Будиовице, как се казва хлапето, от кога си там и до кога ще си ... абе всичко каквото се сетиш  Wink Grinning

Аз сега ползвам тази програма за кирилиZиране http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php, но по добре пробвай КРЕДОРА - като пишеш отговор горе в ляво, натискаш EN dokato ne излезе BP - и тогава пишеш направо на кирилица - фонетична - на мен обаче в последно време не ми работи...

Последна редакция: чт, 08 мар 2007, 15:23 от Eli_cz

# 281
# 282
  • Чехия
  • Мнения: 97
Юпииии нова чешка мама  Party
Ради - добре дошла в темата!  Hug
Разказвай по подробно - как е в Будиовице, как се казва хлапето, от кога си там и до кога ще си ... абе всичко каквото се сетиш  Wink Grinning

Аз сега ползвам тази програма за кирилиZиране http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php, но по добре пробвай КРЕДОРА - като пишеш отговор горе в ляво, натискаш EN dokato ne излезе BP - и тогава пишеш направо на кирилица - фонетична - на мен обаче в последно време не ми работи...

kato go natisna mi mishe 4e stranizata ne moze da se otvori Shocked

# 283
  • Чехия
  • Мнения: 97
eli,детенце се казва Винсент а тук доидох 2000 г сапруга ми от 1998 та това е в общти линии Laughing

# 284
  • Мнения: 6 390
Юпииии нова чешка мама  Party
Ради - добре дошла в темата!  Hug
Разказвай по подробно - как е в Будиовице, как се казва хлапето, от кога си там и до кога ще си ... абе всичко каквото се сетиш  Wink Grinning

Аз сега ползвам тази програма за кирилиZиране http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php, но по добре пробвай КРЕДОРА - като пишеш отговор горе в ляво, натискаш EN dokato ne излезе BP - и тогава пишеш направо на кирилица - фонетична - на мен обаче в последно време не ми работи...

kato go natisna mi mishe 4e stranizata ne moze da se otvori Shocked
на мен ми се отваря  newsm78
http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php

пробвай кредора тогава

А иначе браво на вас, а все в Будейовице ли сте или се местите? И как всъщност стигнахте до там?
Винсент - страхотно име, а как му казвате на gалено?
 и ела в новата тема тук
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171339.0

Общи условия

Активация на акаунт