Бъдещи и настоящи мами в Чехия 2

  • 21 009
  • 284
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 6 390
Миленски
наистина не можем да се разберем  Wink Grinning
човек има един роден лист, но като отидеш някъде да живееш в чужбина искам да кажа, е добре да си го преведеш и легализираш родния лист на местния език, исках да кажа с преведен бг роден лист се вади ческо р.ч. Peace
Ама до сега не ти ли е трябвал  newsm78

# 226
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Ели когато пише 4е са със субтитри това озна4ава 4е  простотегли6 2 фаила - единият е филм а другият субтитрите - те пак трябва да се пуснат отделно - субтитрите не са закрепени за филма . така 4е наи лесно ще е да ги сложи6 в една папка с филма ..да им напи6е6 иденти4ни имена на филма и субтитрите и в би ес плеъра да даде6 тази опция за автомати4но разпознаване .  ина4е ако иска6 да е 1 фаила - субтири и филм мисля 4е също може да се направи но е трудоемко и мисля 4е самия фаил ставаше твърде голям . за то4ната програма ще попитам мъжо и ще ти доложа ако все още те интересува  Wink

# 227
  • Мнения: 4 717
Миленски
наистина не можем да се разберем  Wink Grinning
човек има един роден лист, но като отидеш някъде да живееш в чужбина искам да кажа, е добре да си го преведеш и легализираш родния лист на местния език, исках да кажа с преведен бг роден лист се вади ческо р.ч. Peace
Ама до сега не ти ли е трябвал  newsm78



ами не, не ми се е налагало, само дипломата съм легализирала
но ще трябва и свидетелството за брак
сега вече те разбрах перфектно Stop

# 228
  • Мнения: 6 390
Миленски,
ако не се лъжа в родилното искат копия и на двамата родители родни листове, а и свидетелството за брак мисля .
Но ако искаш може първо да се обадиш в уржада - дали не може само с паспорт да си зажадаш за р.ч.

Анке
къде е тази опция за автоматично разпознаване, как се активира  Embarassed

# 229
  • Мнения: 419
Миленски,
ако не се лъжа в родилното искат копия и на двамата родители родни листове, а и свидетелството за брак мисля .
Но ако искаш може първо да се обадиш в уржада - дали не може само с паспорт да си зажадаш за р.ч.
Ели на нас искаха само копието от брачното свидетелство,което после ти връщат и попълнен въпросник за името на детето.

# 230
  • Мнения: 4 717
Ели,
http://subs.unacs.bg/get.php?id=29203 - от тук можеш да изтеглиш субтитри за филма на бг-ски, с BS player на компютър, в опциите с десен бутон - зареди субтитри
Ако искате да го гледате на dvd-player, името на субтитрите и на филма трябва да са еднакви и ще тръгнат автоматично

Ако искате субтитрите на друг език - http://www.podnapisi.net/index.php/ppodnapisi/search?tbsl=1& … amp;submit=Search

Поздрави

# 231
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет, мамчета.. Heart Eyes
Ние два дни усърдно се занимаваме с таваните на апартамента и само шпионирам вечер кой, какво... Embarassed Rolling Eyes
Ели, в седмичната май беше питала за дрешките, ние сме договорени с майка и свеки те да купят ританките и кошилките то Бг. аз тука само каквото ми хареса( затова повече такива плюшковци )..та като дойде майка април ще донесе дупачките  Joy  за мъничето  baby_neutral.Много тенкс за линкчето, ама то много голяма дискусия там ..ще има да чета.
Ще допълня само Миленка за чешки суб. търсете тук:   www.volny.cz/titulkycz

Наталинче  къде изчезна  Hug

Лек ден   bouquet

# 232
  • Мнения: 4 717
Здравейте момичета,

Ванче, добре си решила за дрешките, аз много харесвам бг-скоро трико, дори и да не са чак толкова модерни дрешките в БГ, поне са супер качествени и не мърдат от пране, важното е на беба да и е удобно и лекичко. Иначе тази седмица гледах голямо намаление на бебешки дрешки в С&А, може да наминеш и да ти хване окото нещо, имаше много красиви и удобни обувчици newsm30 и мен малко ме е яд, че ми е рано да купувам такива дрешки, но ще потрая до лятото...

Как сте мами, какво ново при вас?

# 233
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
newsm65 пак аз ... Laughing
Миленка ти от работа ли пишеш или от вкъщи?  Heart Eyes
Я да си сложиш и ти една бремска лентичка долу в подписа. Hug

Ели, знаеш ли днес нещо не ни бачка и на нас Арената.

Момичета искате ли да ме видите каква топчица съм станала ..тука съм днес снимана до един изкоренен бор от бурите през януари  .... и съм с новия си сукман дето го ших тука тия дни.

Само се базикаме с Мишо на лафа,, държиш ли линия ,, че аз държа окръжност. Mr. Green tooth

Иначе си поръчахме тапетите за детска стая с патенца са и направо се влюбих в тях. Party

# 234
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда

Ванче
изобщо не ти личи корема с тази рокля  Wink Flutter Grinning
Екстра си си   bouquet хихихи хареса ми това с окръжността  Crazy Laughing

На мен не че не ми бачкаше Арената, ами не ме искаше  Laughing

Я кажете какво интересно сте гледали на последък да си сваля  Wink

Аз главно комедии дърпам  Blush

Guess Whu
сега свалям ама мнооооооооооого бавно, никакъв сийд няма  Crossing Arms само 2х броя за героя  Confused

Ние цял ден сме в движение днеска, утре пак нещо такова се очертава, слетобяд сме на звикани до школки, в петък сутрин заминаваме за Пилзен, та май чак в понеделник ще се появим ...


Миленка
а кога ще са готови епруведките с кръвта?

Иве
аз вече незнам кое къде се иска, всичките ни родни листи, оддаци листи, и всякакви листи са в една папка и всичко се носи комплет, не стигам да следа кой къде какво иска  ooooh! Laughing

Ванче, Миленке
а име имате ли си?

# 235
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Ели, ние име имаме вече..май и ще е и окончателно..то нещо не беше избиране не беше чудо...то и бабите се включиха..само ще издам че с В..ама не Ваня , че едната ни баба така... а майка е Валя... та ........... повече през април.
 Ето това, много ми хареса ама не комедия ,,LORD OF WAR,, .. Peace

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 19:40 от ivalex

# 236
  • Мнения: 6 390
http://imdb.com/title/tt0399295/
ходих да го намеря този филм... но арена и на мен не ми се отваря

http://www.decofun.com/kidsathome/index.htm
http://www.napravisam.bg/index.php?id=visual&sid=36
http://www.napravisam.bg/index.php?id=visual&sid=45
http://www.napravisam.bg/index.php?id=visual&sid=16
Ванче
а тук може да намериш чудесни идей за детската стая  Wink

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 20:45 от Eli_cz

# 237
  • Мнения: 4 717
Здравейте момичета,
аз съм болничен до края на седмицата, а епруветките ще станат този петък, сигурно са готови вече, ама докторите тук са параноици знаете, и моя не ми дава да излизам по-рано докато не оздравея от грипа. Изписа ми калиев йодид - като сироп каза да го пия, вчера взех само една лъжица и щях да се побркам, получих сърцебиене и ми тече слабо кръв от носа, на всичкото отгоре усещах гърлото си като излющено Sick, не вярвам да ми е навредило чак толкова, но ми е вдигнало кръвното и това ме ошашави съвсем... днес не съм пила и в петък се чудя да го излъжа ли или да му кажа истината на доки newsm78

Ванче, ами ще сложа лентичка, но все набързо минавам и нямам време да търся и избирам, а и искам всичко с епруветките да ми е наред, че така съм много притеснена. Мисля, че с този сукман изглеждаш много добре и явно през бременността не си качила нищо по тялото, освен бебето, което е супер, аз от сега ям като ламя за да не ми се гади и вече едните дънки не ми стават, дано по-скоро спре гаденето и да се оправя малко Sick

Ели, ние редовно следим Анатомията на Грей, Призън брейк и Lost, и трите излизат веднъж на седмица и се теглят светкавично от Арената, понеже са популярни. А иначе наскоро гледах един китайски, казва се "Проклятието на златното цвете" (Curse of golden flower) и беше доста хубав, с неочакван край. Откакто съм в ЧР още не съм стъпвала в кино Confused, все не ми остава време

Нямаме оконателно име / имена, мислиме няколко, но мен все нещо ме разколебава, а и като се знам, до последно ще премислям...

Поздрави

# 238
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Аз съм днес форумска мишка само се мотая ...насам, натам нали съм си сама дома.. Embarassed

Ели  Hugблагодаря , благодаря за ликчетата
Ние също го знам,,направи си сам,, и форума към него ... страшни идейки има там..... Peace

Иначе сега така се запалихме по LOST че си дръпнахме 2 сезон и днес гледахме 1 серия..
Призън брейк много го хвалят и нащите хора от Бг толкова ли готин  newsm78
 За килата не питайте май вече съм +16  Shocked ама къде са точно не ми ясно ooooh! а ми остават още почти два месеца.
Миленка хайде дано всичко е Ок...само се чудя какво точно чакаш HCG ли ?
Аз най-много качвах точно докато повръщах по 3 кила на всеки 4 седмици.. Tired сега е по-добре..по килце, леко леко нагоре..
Кажи си на доки, какво те мъчи , той може сам да ти предложи нещо друго по-добро.
Скорошно оздравяване  Hug
Хайде отивам да гледам футбола  Party по ЧТ2

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 21:50 от ivalex

# 239
  • Мнения: 6 390
Здрасти бандааа
Страхотно слънце свети на вън  Party

Цял ден май ще сме на вън  Party Whistling

Миленке
Кажи му истината на докито... ще ти даде нещо друго... или ще ти ги спре този сироп  Wink

Ванче... значи с с буквата В
ама никакво име не се сещам  Embarassed... ще чакам  Sunglasses

чао до скив  Sunglasses Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт