Избирателна глухота

  • 1 620
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 835
И двете ми деца са в тази фаза.По-скоро искам да попитам дали въобще някога се излиза от нея newsm12

Ами доколкото успях да се ориентирам, възрастовия диапазон на заболелите е доста голям. Имаше едно дете на 8г, на Sikoni мисля, та явно няма скоро да излезем от фазата. Ама в тази посока на мисли, започнах да се чудя дали и аз не страдам от тази избирателна глухота, защото и аз понякога се правя на приятно разсеяна и чувам избирателно. Laughing Laughing Laughing

# 16
  • Мнения: 4 629
И при нас го има това нещо. Ама и възрастните се правят на нечули и неразбрали като не им изнася нещо, нали? Според мен е нормална човешка реакция. Старая се синът ми да ме разбере за какво говоря или пък му помагам да направи това, което съм казала  Peace Наистина не е приятно да си като развален грамофон постоянно, но си е част от родителстването

# 17
  • Мнения: 275
тази болест е като остро заразен грип. Но и лекарство си има . И аз започнах да не чувам, че трябвали пари за........ може ли колелото за повече от 1час,... може ли пред компютъра....,искам........./на мястото на многоточието разбирай натам не съм го чула/ и току виж след една две седмици когато си говорим се гледаме в очите за да сме наясно,че сме се чули.

# 18
  • Мнения: 1 858
Светли е на 3, 5 годинки и вече отминава етапа с глухотата. За сметка на това обаче като кажа "прибирай играчките" ми се отговаря " не мога" защо не можеш "боли ме коремчето"...

# 19
  • Мнения: 1 680
Честно да ви кажа вие ме успокоявате, защото реших, че нещо аз не възпитавам както трябва, че да не ме чуват. Мъжа ми даже казва, че понеже много им угаждам и затова нямам авторитет пред тях и затова не ме чуват.
Като сме навън го викам по 10 пъти докато дойде при мен, а като го викна за пицата и веднага идва.
И малкото и то става същото.
Честно да си кажа от тази работа са произлезли не малко семейни семейни скандали Sad

Общи условия

Активация на акаунт