Да се оплачем... 2022

  • 1 913 886
  • 32 033
  •   2
Отговори
# 31 995
  • София
  • Мнения: 10 480
Ще мине лесно, ще видиш!

# 31 996
  • Мнения: 2 765
То при мен дойде с годините и опита...
И аз бях амбициозна, блъсках се наред с мъжете, защото професията ми е мъжка и винаги работя в 95% мъжки екипи и компании....
 Но от много блъскане в бетонните стени съм си чупила достатъчно главата и вече не искам Simple Smile
Ако съм на 20-25-30 не знам дали бих тръгнала отново по този път...Задавам си въпроса - Заслужаваше ли си?
Да, заслужаваше си да участваш в големи проекти наравно със световни компании...но вече с годините си гоня спокойствието..
Тоест моята теза е, че всяко нещо е с времето си.
Ако Meri Jan e младо момиче и има да се доказва- нека скача.
Аз лично вече съм уморена и не искам повече стрес.
Оплаквам се, че броя дните до края и от всеки тъп мейл ми се повръща.

# 31 997
  • Мнения: 39 698
На моите години си искам спокойствието. Каквото съм се доказала, доказала.

# 31 998
  • Варна
  • Мнения: 5 592
Оплаквам се, че са ми изтрили вчерашното оплакване.
За съжаление то си важи и за днес. Въобще като вляза в есенно-зимен сезон и започва да ми тежи от всичко. Не дават на човек да помрънка. Simple Smile

# 31 999
  • Germany
  • Мнения: 8 024
Оплаквам се, че съм болна и се чувствам като парцал. Ту се потя, ту ми студено и се изтощих само докато закуся... Поне главата ми мина след конска доза ибупрофен. Тоя ковид хич не е шега работа и определено не бих искала да го карам и пак, и пак.

# 32 000
  • Бургас
  • Мнения: 6 627
Днес на обяд имам ангажимент,който ме притеснява много!Стиснете по едно палче!
Уиш защо е с бан?Дано скоро пак се включи!
Телефонът ми взел-дал.Не зарежда и е със счупен екран.Реве за нов,ама кога ще стане...

# 32 001
  • Мнения: 8 003
Не мога да си стопля краката. Облечена съм като за навън, климатикът работи, с чорапи и терлици съм и с чехли даже, а пръстите ми са като замръзнал карфиол Grinning

# 32 002
  • Мнения: 13 070
Момичета, тоя път казвам- слагайте палците, всичко да е ок вече и да ми махнат конците, да не се налага още лечение и да пътувам до София, че другата седмица ще е отврат времето май.
Айде днес последно! И после само ще ида лично да си взема резулатата от хистологията,,който вярвам ще е добър и ще нося питка домашна на доктора ми, обещала съм му:) 🥰

Всички болни да оздравяват! За тези в труден период ще кажа, преди да се съмне е най- тъмно! 🌸

# 32 003
  • Мнения: 7 690
Боли ме кожата по тялото и е чувствителна на допир. И кръст ме боли, и очите ми парят, и вратът ми е схванат.

# 32 004
  • Germany
  • Мнения: 8 024
Боли ме кожата по тялото и е чувствителна на допир. И кръст ме боли, и очите ми парят, и вратът ми е схванат.
Точно така се чувствам и аз. Вчера ме болеше от допира на водата с кожата ми, докато се къпех...

# 32 005
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 509
От Ковида е Sad Март месец като боледувах, не можех да търпя мека пижама до тялото си първия ден, но на другия ден отмина.
Пожелавам ви бързо оздравяване!

# 32 006
  • Мнения: 39 698
Антигона, ще мине. Но ковида си е гаден.
Жаки, и питка ще носиш и хоро ще играеш на доктора. Само добри новини да ти донесе.

# 32 007
  • Мнения: 22 535
Оплаквам се, че и аз от нощес тръгвам да се разболявам. Една хрема се стича в гърлото, гърлото ме боли...чудно. Явно е заразна тази гадост.
По обяд пак съм на зъболекар. Нямам сили за вадене този път, ще гледам да направи някой зъб.

Палци на всички, които имат нужда.
Моля и за мен едни.

# 32 008
  • Мнения: 13 070
Антигона, ще мине. Но ковида си е гаден.
Жаки, и питка ще носиш и хоро ще играеш на доктора. Само добри новини да ти донесе.

Сигмо, кот каже -той баща, той майка😅😂
Само да каже веднъж всичко е ок, да си поема дълбоко въздух от… ами от известено време:)

# 32 009
  • Мнения: 15 260
Уж се облякох, ама ходих с разкопчано палто и усещам, че ако не ударя две топли напитки, ще се вапцам.
Оплаквам се и че винаги съм се радвала на прилична, непретенциозна коса и кожа и минавах тънко с балата козметика (евтина и като цяло не взимах извън най-нужното), но май възрастта е решила вече да няма прошка.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт