Каан Урганджъоулу - преди, сега и в бъдеще. Yargı / Присъда Тема 4

  • 32 517
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
Това е старият фраг първия.
А като гледам онова дето го пише под фрага е като преразказ на фрага.
Демек още нищо няма.

Фраг ще дойде може би довечера. Озета - в пегък

Едит; В Туитър потвърдиха. Днес ( да се чете довечера, някъде около полунощ) ще пуснат фрага

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 15:47 от Aлекcандрa

# 46
  • AMS
  • Мнения: 6 437

Привет, привет и благодаря за споделеното!!!
Акценти от tt-акаунта на "Присъда" >>>

"Кой според вас е убиецът на Енгин?" >>>



"Възможно ли е този път Джейлин да не е могла да се сдържи?" >>>


"Джейлин, Йекта, Нева, Джюнейт, Мердан, Седа или някой друг...
Почти е време да развържем възела!" >>>



"Засега всички доказателства сочат към Джейлин.
Може ли тя да си спомни всичко и да промени баланса?" >>>



"Честен прокурор, който е изцяло отдаден на правилата...
Ще успее ли Ългаз да бъде обективен в делото за убийството на Енгин?
Ще помогне ли Ългаз на Джейлин?“ >>>




# 47
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 959
Днес изгледах  за втори път 14 - ти епизод. Направи ми впечатление, че два пъти камерата се задържа на ръката на Елчин върху гърдите на Енгин. Това ми напомня за петното кръв пред къщата на Йекта. Именно то беше разковничето за обвинението на Енгин. Сега какво ще изхвърчи от този кадър - не знам.

# 48
  • AMS
  • Мнения: 6 437
Фрагман 2 еп. 15   >>>

# 49
  • Мнения: 1 724
Дааа и аз тъкмо видях, че има трейлър - https://www.youtube.com/watch?v=6wbV_nLLlXo - Yargı 15. Bölüm 2. Fragman

Ако правилно разгадавам кадрите.... Явно Джейлин нищо не помни. Йекта иска Джейлин да остане на всяка цена в затвора. Ужасната Гюл почва да излива отровата си върху Йлгаз и се мъчи да го манипулира. Оказва се, Джейлин е майстор с оръжието и май има сертификати по стрелба Astonished Метин смята, че Джейлин е виновна и съветва Йлгаз да не прави глупости, Йлгаз е в задънена улица, ама май не му пука вече за правила, кое е правилно и кое не. Джейлин пък е в затвора, но явно има право на свиждания.

# 50
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
https://vk.com/wall609002571_52 - превод на фрага

Кукличка, Гюл му казва че щом се е оженил за нея сега да я измъкне от затвора
Седа май подозира Йекта и за убийството и за отравянето
Прокурорът е скрил бележка в тефтерчето на Джейлин - Не се предавай (Не се отчайвай)

# 51
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 839

Прекалено добре всичко е подредено...

# 52
  • Мнения: 9 123



Страхотен клип на Бурджу и Кемал

Успокойте се! Ще има терс кьоше по някое време ,но и на мене като Ългаз ми иде да мяткам нещо...

# 53
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
Аз имам доверие в нашият Прокурор
Почна да намира леки улики. Сега и Джейлин да му помогне като си спомни нещо и никой няма да може да го спре

# 54
  • Мнения: 28 119
Привет!
Благодаря за фрагмана, превода и всичко споделено! Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus Flowers Hibiscus

Щом касовият бон за куфара е сух, кой и какво е пренесял в него след като е валяло сутринта.

# 55
  • Мнения: 881
Здравейте!
Аз тази истеричка Гюл не я понасям още от първите серии. Няма нужда човек от врагове,. - изпрати му ей такава майка:rage: Тя, докато не закопае всички в семейството май няма да миряса. Сякаш, ако Дейлин не се беше омъжила за Ългаз , тя Гюл ФеднъГ я измъква от панделата .
 Алекс , Дива Flowers Hibiscus

Много самотна и отчаяна е нашата дръзка Джейлин.
Ама и Метин ги дрънка едни - въшлясал е от престъпления, заради пикльото Чънар,пък седнал акъл да дава.
 Джейлин е в затвора ,докато се води разследването . Още няма присъда, тя тепърва предстои и дотогава има право на посещения от адвокат и членове на семейството. Дано само не се опитат да я премахнат.
Що за живот е това - болница, затвор, полиция, съд и отново

# 56
  • Кърджали
  • Мнения: 10 329
То щото Ългаз ще седи и ще чака Гюл да му нареди да спаси Джейлин от там. Щото той примира от мерак жена му да е в затвора, а не да му вдига нервите вкъщи например
Как си я гушна .... Ох, това не е човек от тази галактика...
Метин ми е ясен.оше живее с мисълта че има правото да раздава морални и правни присъди. Щото самият той е стока ..
За Ългаз ми е жал. И въпреки всичко иска м ок се да не прекрачва собствените си граници. Да се разхожда по ръба на правилата, окей, да се пали, да се ядосва, да се бунтува, окей, прихвана малко от Джейлин, но нека не пристъпва границите и да не направи нещо, което ще му коства кариерата. Не че в момента му дреме, но да я спаси като Ългаз Кая.

Последна редакция: ср, 05 яну 2022, 22:37 от Aлекcандрa

# 57
  • AMS
  • Мнения: 6 437

Благодаря за превода на фрага!!!

# 58
  • Мнения: 9 123

Не се стърпях и гащите си смених даже....

# 59
  • Мнения: 422
Добро утро, момичета,
Благодаря за превода, фрагмана си го бива - серията ще е огън!
Дедето обаче накрая каква точна реплика пусна - аз тайничко вярвам че той ще помогне на Ългаз. Може да е мошеник но си държи на семейството.
Да идва неделя, че не се търпи вече!

Общи условия

Активация на акаунт