Изневерява ли ми?

  • 6 561
  • 229
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 013
Само ако са приятели е по-приемливо, но ако току що си се запознал и да отидеш да танцуваш, малко е странно.

# 31
  • Мнения: 451
Ако мълчи и никого не поглежда, значи е подмолна и 100 на 100 изневерява. Точно - няма полезен ход.
Не ме разбирайте погрешно не съм ревнивец напротив много съм толерантен винаги съм я оставял да си излиза сама или с приятелки и съм я питал дали нещо и липсва в секса и не само.Но имам усещане, че търси мъжко внимание-чуждо!

# 32
  • София
  • Мнения: 28 953
Само ако са приятели е по-приемливо, но ако току що си се запознал и да отидеш да танцуваш, малко е странно.
И с приятели е абсурд! Единствено може да им хвърля по някой кос поглед и дотам. През останалото време или да гледа мъжа си или да стои със забит в земята поглед. Кви са тия разпасаности иначе... Close

# 33
  • София
  • Мнения: 35 325
Никакво излизане, много ѝ се позволява.

# 34
  • Мнения: 451
Само ако са приятели е по-приемливо, но ако току що си се запознал и да отидеш да танцуваш, малко е странно.
Току що

# 35
  • Мнения: 2 013
Само ако са приятели е по-приемливо, но ако току що си се запознал и да отидеш да танцуваш, малко е странно.
И с приятели е абсурд! Единствено може да им хвърля по някой кос поглед и дотам. През останалото време или да гледа мъжа си или да стои със забит в земята поглед. Кви са тия разпасаности иначе... Close
И аз така мисля, но се замислих дали съм танцувална с някой пред приятеля ми и беше на пиано бар с наши много близки приятели, просто се разменихме при танцуването, не беше нищо особено.

# 36
  • София
  • Мнения: 28 953
Ама как ще е нищо особено?!?
Не се танцува с друг мъж, не се поглежда друг мъж, Горджъс е права – даже никакво излизане не трябва да се позволява на жените.

# 37
  • Мнения: 451
Ама как ще е нищо особено?!?
Не се танцува с друг мъж, не се поглежда друг мъж, Горджъс е права – даже никакво излизане не трябва да се позволява на жените.
Отидохте в съвсем друга посока до преди малко много съм и позволявал и ме мачкала, сега пък съм я ограничавал.Последно кое? Тук говорим за явна проява на интерес към други мъже!

# 38
  • Мнения: 802
Ама много ви е забавно на всички, но ако мъжете ви се заглеждаха по други жени, танцуваха с тях, флиртуваха, нямаше да ви е много ок.
В случая няма как да знаем дали изневерява или не, съвсем възможно е наистина жената просто да е по-общителна, във всяка връзка има и различни граници. Но да я дебне зад ъгъла какво прави с телефона си или дали ѝ бил скъсан чорапогащника е не само безсмислено, но и отблъскващо. Едва ли става въпрос за хора на по 16. Връзките трябва да се взимат насериозно и двете крайности не са или да гледа само мъжа си и пода, или да флиртува наляво и надясно. При едни нормални отношения границите идват естествено. Ако отида със съпруга си на купон/бар/дискотека, аз съм с него. Да, ще си говоря с други хора, ще танцувам и т.н., но съм преди всичко с него. Ако не искам да е така, излизам си по женски и толкова.

# 39
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 305
Кой клас си?

# 40
  • Мнения: 12 920
Въпросът на автора е, дали тези признаци (скъсан чорапогащник, свален смутено, танцуване с непознат, кикотене, криене на чатове, нежелание за секс) говорят пряко за изневяра.
Отговорът ми е - не.
А дали могат да породят съмнение?
Отговорът ми е - ако си решил да търсиш поводи за съмнение, ще намериш. Можеш и под вола теле да намериш. Това е не само твой проблем, а и голям проблем на връзката. Вече си го решил, че не й е чиста работата, нали? Осъдил си я.

# 41
  • Мнения: 451
Поведението може да си е съвсем нормално, защото като гледам от една бримка какъв сюжет кърпи, не ми се мисли за танц или разговор.
Ами не е една доста скъсани чорапогащници намирам из къщата! Но пак казвам може да не означава нищо незнам.

# 42
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 305
Брех, тая жена само с поли ли излиза?
Докато все още се прибира със здрави и налични гащи, не го мисли толкова.

# 43
  • София
  • Мнения: 35 325
Липса на елемент от облеклото е много по- смутителна.

Да не казвам, че на НГ чорапите ми се бримчосаха и се прибрах без тях Mr. Green

# 44
  • Мнения: 451
Въпросът на автора е, дали тези признаци (скъсан чорапогащник, свален смутено, танцуване с непознат, кикотене, криене на чатове, нежелание за секс) говорят пряко за изневяра.
Отговорът ми е - не.
А дали могат да породят съмнение?
Отговорът ми е - ако си решил да търсиш поводи за съмнение, ще намериш. Можеш и под вола теле да намериш. Това е не само твой проблем, а и голям проблем на връзката. Вече си го решил, че не й е чиста работата, нали? Осъдил си я.
Най-накрая някой ме разбра какво питам! Не не съм решил и не съм я осъдил защото истината е, че много я обичам и искам да е щастлива и не искам да я загубя много държа на нея и не поглеждам друга!

Общи условия

Активация на акаунт