Изневерява ли ми?

  • 6 559
  • 229
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 753
Зависи къде точно е скъсан ... ама щом е на бримки не е страшно.
От чатала надолу по вътрешната страна на бедрото, затова се усъмних.
Ако пуши - може да и е паднало огънче в скута Simple Smile

# 46
  • Мнения: 39 627
Мадо!
Сериозно?

# 47
  • INFJ
  • Мнения: 9 511
Бе не знам, ако имам мъж, който ходи да се кълчи с други жени, после да ме разпитва за тях и да не иска да правим секс, не знам дали ще реша веднага, че изневерява, но със сигурност няма да ми е приятно. Не е моето това...

# 48
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 667
Ми сигурно си прав. За по-сигурно сложи една камера у вас, може и до входа, обяви че отиваш на командировка няколко дни, и се прибери най-ненадейно късно вечерта да ги хванеш Hands Plus1

# 49
  • Мнения: 451
Зависи къде точно е скъсан ... ама щом е на бримки не е страшно.
От чатала надолу по вътрешната страна на бедрото, затова се усъмних.
Ако пуши - може да и е паднало огънче в скута Simple Smile
Не пуши

# 50
  • Мнения: 62
Колега, дай и телефона на твоята и ще я уредим набързо със скрита камера.

А иначе за това с рогата - щом има пушек, сигурно има и огън. Стара индианска поговорка.

# 51
  • Мнения: 658
Поведението може да си е съвсем нормално, защото като гледам от една бримка какъв сюжет кърпи, не ми се мисли за танц или разговор.
Ами не е една доста скъсани чорапогащници намирам из къщата! Но пак казвам може да не означава нищо незнам.

Ох, авторе, извинявай, но се посмях на твой гръб. Скъсаните чорапогащници не означават абсолютно нищо. Моите също в повечето случаи се скапват за едно излизане и то без никаква чужда намеса.
Ти каза ли й, че това поведение ти е неприятно? Изобщо по някакъв начин да си показал дискомфорт? Ако да, как е реагирала тя?
 
Иначе rf22, изцяло бих се съгласила с теб ако мога да съм сигурна, че авторът не преувеличава или възприема погрешно ситуацията. Просто твърде много случаи има с ревнивци, които не понасят жената да отклони поглед.  По-скоро му вярвам, но някак си не на 100%.

# 52
  • Мнения: 12 920
Гледай да правите достатъчно секс. Ако не иска вечер, защото е уморена, тогава сутрин. Другите неща, според твоите описания, ми изглеждат наред.

# 53
  • Мнения: 6 265
Такам, към другите коментиращи, представям ви следната ситуация. Излизате с вашия мъж на бар или дискотека с компания, запознавате го с ваша приятелка, която вижда за първи път. Отивате до тоалетната и като се връщате ги заварвате да танцуват заедно и да се хилотят. След това той започва настойчиво да ви разпитва за въпросната приятелка- ква е, що е, обвързана ли е и т.н. Хайде сега повторете същите неща, които отправихте към автора на темата? Щото много пъти съм забелязвал в този форум двойния аршин, или когато нещата се случват на собственото г*зенце, стават леко по-различни.

# 54
  • Мнения: 1 648
Най-накрая някой ме разбра какво питам! Не не съм решил и не съм я осъдил защото истината е, че много я обичам и искам да е щастлива и не искам да я загубя много държа на нея и не поглеждам друга!

Най-вероятно толкова си се вторачил в тази девойка, с мисълта, че си безкрайно влюбен, че пропускаш да разбереш - тя дали е толкова влюбена и защо е с тебе?
Дано ти ти мине скоро.

# 55
  • Мнения: 4 606
Чорапогащниците се късат много лесно и това че постоянно намираш такива из вас, за мен не е повод да си мислиш, че ти изневерява. Това че разпитва за приятелите ти, че танцува с тях и се кикоти с тях, би трябвало да те наведе на мисъл, че ти изневерява или за загубен интерес или и двете, ако преди това не се е държала по този начин. За мен разковничето е коренната промяна в поведението и отношението към теб, ако има такова. За извъртането на 180 градуса, винаги има причина. Има ли такава промяна? Какво ти казва интуицията?

# 56
  • Мнения: 12 920
rf, хайде ти кажи, това значи ли, че той изневерява с въпросната приятелка?

# 57
  • Мнения: 1 053
Добре де, а ти каза ли ѝ, че не ти е приятно? Незнам, има "модерни" хора, аз съм от старомодните, и това да ти танцува напред и назад с приятели не е ок (за мен).

# 58
  • Мнения: 451
Добре де, а ти каза ли ѝ, че не ти е приятно? Незнам, има "модерни" хора, аз съм от старомодните, и това да ти танцува напред и назад с приятели не е ок (за мен).
Ами нищо не съм казал засега да не изляза някой задръстен.Но като започна да ме разпитва вече ми светна червена лампа, тя така утре може да поиска да спи с някой и аз да гледам едва ли не, знам ли? Объркан съм в тая ситуация как да постъпя?

# 59
  • Мнения: 62
Добре де, а ти каза ли ѝ, че не ти е приятно? Незнам, има "модерни" хора, аз съм от старомодните, и това да ти танцува напред и назад с приятели не е ок (за мен).
Ами нищо не съм казал засега да не изляза някой задръстен.Но като започна да ме разпитва вече ми светна червена лампа, тя така утре може да поиска да спи с някой и аз да гледам едва ли не, знам ли? Объркан съм в тая ситуация как да постъпя?

Извинявай, но за мен си абсолютно задръстен. А ако жена ти те е сметнала за такъв ... Честито, имаш баджанаци. Сеш ли се ...

Общи условия

Активация на акаунт