Чувствате ли се "красива"?

  • 3 396
  • 97
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 611
Та това е въпросът.  Wink
Щото едно е да си красива, друго е да се чувстваш така  Flutter

# 1
  • Мнения: 3 334
опция 3 Peace
Понякога дори и да ми казват,че е така,аз ако не съм в настроение не се чуствам красива Wink
Пример ако отида на фризьор и не ми направи прическа по мое желание #Cussing out,или не успея да си сложа очната линия равномерно и т.н.

# 2
  • Мнения: 5 393
Аз съм красива и се чувствам такава Mr. Green bowuu(освен рано сутрин след късно лягане и алкохол) Tired

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Понякога се чувствам, понякога - не. В красиви и слънчеви дни като днешния, с любима дреха...се усещам красиво. В кривите си дни разчитам само на вътрешната си красота  Mr. Green

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Да.....аз се чувствам красива......

 Такава мантра действа  много   Flutter "аз съм красива, аз съм красива"

# 5
  • Мнения: 2 891
Много даже  newsm03 , но стана така след като се върнах на работа. По време на майчинстовто си мислех, че съм сред най - невзрачните  Cry

# 6
  • Мнения: 3 268
Преди няколко години се чувствах красива.И за календар са ме снимали,и за списание.Ех....младост!Сега се чувствам чаровна жена,която все още става Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз не напоследък CryМай ме хваща кризата на 30-те.

# 8
  • Мнения: 517
ееее приложете снимки де;)))

# 9
  • Мнения: 730
И аз се чувствам красива и желана:blush:

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Понякога - зависи от много неща. Когато съм ядосана всички казват, че съм много красива - аз обаче не се чувствам така. Като цяло усещането ми за красота зависи от душевното ми състояние. Ако трябва да съм честна, мисля, че красотата ми е породена по-скоро от излъчването ми, отколкото от съвършени пропорции и форми  Crazy, както и от усвояването на умения да прикривам несъвършенствата си по един или друг начин. И аз започнах да се смятам за красива, когато започнах работа. Преди това винаги съм се смятала за, меко казано, НЕкрасива. Странно, защото сравнявайки снимки, почти не забелязвам разлика  newsm78 Вероятно причината е в постигането на хармония със себе си  Thinking

# 11
  • Мнения: 912
Много даже  newsm03 , но стана така след като се върнах на работа. По време на майчинстовто си мислех, че съм сред най - невзрачните  Cry
И аз точно така, и повечето пъти когато не се чувствам красива, и като се обграждам с красиви хора (външно и душевно), това ме амбицира повече да работя върху себе си Peace Blush

# 12
  • Мнения: 35 968
да, обикновено се чувствам така Simple Smile

# 13
  • Мнения: 78
чувствам се красива,но винаги ми се иска повече...
за жалост дрехите наистина мн ми влияят на самочувствието...

# 14
  • София
  • Мнения: 5 289
На моменти се харесвам,друг път не,зависи може би от настроението ми.Ако съм по-слаба определено ще се харесвам винаги Thinking.

# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
Зная, че няма да ми повярвате, но само понякога!
Отвратително критична съм и към себе си , и към околните.

# 16
  • Мнения: 1 424
Опция 3  Peace
Много зависи.... Rolling Eyes Има дни,в които се чувствам наистина красива,а в други направо ми се реве като се погледна в огледалото. Зависи от настроението ми най-вече, но също така и от кг, прическата,дрешките и т.н.

# 17
  • Мнения: 9 095
аз откакто се чувствам обичана се чувствам колкото красива, толкова и желана и най- вече щастлива Peace

# 18
  • Мнения: 5 362
Много зависи.... Rolling Eyes Има дни,в които се чувствам наистина красива,а в други направо ми се реве като се погледна в огледалото. Зависи от настроението ми най-вече, но също така и от кг, прическата,дрешките и т.н.

# 19
  • Мнения: 14 490
аз знам, че съм красива /чисто по физически показатели/, но рядко се "чувствам" красива. с напредването на годините осъзнавам, че все повече красотата е свързана с характера и личността, поради което ако се чувствам зле и не харесвам държанието си и реакциите си, не се и "чувствам" красива

# 20
  • Мнения: 6 390
Понякога се случва да има затъмнение, и тогава се чувствам особенно красива  Mr. Green
Та значи от време на време Crazy Mr. Green

# 21
  • Мнения: 511
Чувствах се "красива" едно време.
аз откакто се чувствам обичана се чувствам колкото красива, толкова и желана и най- вече щастлива Peace
Много вярно е това.Ако не съм обичана не виждам смисъла на "красотата" си/относително понятие/

# 22
  • Мнения: 3 342
Да, по принцип се чувствам красива, въпреки че не мога да заявя колко красива съм в действителност и красива ли съм изобщо. Но се чувствам такава и това, мисля, е по-важното.

# 23
  • Мнения: 2 956
Преди няколко години се чувствах красива.И за календар са ме снимали,и за списание.Ех....младост!Сега се чувствам чаровна жена,която все още става Wink
Peace i az taka

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 393
Ами това е много разтегливо понятие. Когато се чувствам харесвана се чувствам "красива"... Настроението също ми влияе ...на усещането за красота ...новите дрехи, обувки ...
Любовта също ме кара да се чувствам красива  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, обикновено се чувствам красива и харесвана. Laughing

# 26
  • Мнения: 3 268
Много ми харесва една мисъл,която тук е мястото да споделя с вас-"Най-нещастна е онази жена,успяла в живота си да бъде САМО красива."Беше от известен писател,ама на слероза,не помня кой. Grinning

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В момента се чувствам само - дебела Confused
Силно казано красива, по скоро чаровна (когато съм в форма),  харесвана и ухажвана жена съм.

Естествено има изключения, както каза Goldie - усещането зависи от душевното състояние.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
чувствам се красива,но винаги ми се иска повече...
за жалост дрехите наистина мн ми влияят на самочувствието...

 newsm10
Аз не се впрягам толкова много за дрехи, но винаги гледам да има подходяща за подходящия случай Hug

# 29
  • Мнения: 1 680
Мъжът ми ми казва, че съм хубава в лице, но едно лице...(трябва да отслабна).
Мисля, че не съм първа красавица, но съм симпатична и чаровна.
Но... не се чувствам добре в сегашната си "кожа".
Като съм слаба и нагласена се чувствам много красива и го излъчвам.

# 30
  • Мнения: 765
  Аз съм хубава , винаги съм била , винаги съм си го знаела .  "А дали това  е най ^ важното ?"  Да се 4увстваШ красив ..."ето това е най^важното" . Не мисля 4е границата между двете е от полза за някоя жена.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Чувствам се, да.

# 32
  • Мнения: 8 917
Без да звучи нескромно - винаги съм се чувствала красива, но в последно време все по-рядко - единственият начин да се почувствам отново красива е да си посваля излишни килца Rolling Eyes Laughing

# 33
  • Мнения: 3 453
Това е нещото в което абсолютно винаги съм била убедена..още от дете..колкото и нескромно да звучи..и никога не ми омръзва да ми го казват newsm44 smile3534

# 34
  • София
  • Мнения: 10 858
Чувствам се красива - да.
Отговорила съм с трета опция обаче, защото в момента съм бременна и освен че изобщо не се чувствам красива, се чувствам и бая дебеличка. Sick

# 35
  • Мнения: 302
Е чак красива не,ама пък не съм и грозна. WinkИначе щеше ли да се пръкне такова хубаво дете!Е затова има принос и таткото де все пак!Нека не омаловажавам и неговата роля! Wink

# 36
  • Мнения: 262
Не съм красавица, но се чувствам красива! Е, не винаги разбира се. Мисля също, че трябва всеки да се харесва на принципа съм: "Харесвай себе си за да харесваш и другите"  Sick уфф, току що го измислих, а как беше в оригинал?  newsm78  hahaha

# 37
  • Мнения: 3 050
ТРЕТА опцийка
знам че трябва да се чувствам красива защото притежава достатъчно доводи за това но не винаги се чувствам така-мисля че това все пак е нормално. не може постоянно да се чувстваш така-все пак има и лоши дни в които както се знае казваме "не ни е ден"-тогава всичко ни е наопаки и дори да сме перфектно изглеждащи това не ни прави удовлетворени. Чувствам се обаче винаги красива когато съм обичана и сред хората които обичам и държа на тях. А кога не се чувствам красива-когато ми е криво, когато нещо ме тревожи, когато за мен няма значение как съм облечена или дали нося грим а друго ми е в главата, когато нямам настроение или когато съм болна(най-често!).
[/color]

# 38
  • София
  • Мнения: 35 950
Да - казват, че съм красива, но никога не съм била доволна от себе си - все има нещо, което не харесвам. Wink

# 39
  • Мнения: 985
Дали съм красива или не, зависи от очите, които ме гледат. Ако човек за човека е огледало, зависи в кого се оглеждам. Като се вгледам в себе си, обаче, все нещо не харесвам, ма то е щото си знам и хастара. Иначе да- обичам  се ...от няколко години насам много. Whistling

# 40
  • Мнения: 1 568
Понякога,когато го виждам написано в погледите на хората,на които държа!

# 41
  • Мнения: 2 897
Зная, че няма да ми повярвате, но само понякога!
Отвратително критична съм и към себе си , и към околните.


Вярвам ти PeaceАз също съм много самокритична Peace Винаги може още...това не е хубаво, според мен, за самата мен,но съм такава Tired

# 42
  • Мнения: 15 619
Първа опция, защото, като изключа редките моменти, когато се усещам като сдъфкана и изплюта, се оглеждам смело в огледалото и т`ва, което виждам, много ми харесва. Crazy

# 43
  • Мнения: 5 103
Зная, че няма да ми повярвате, но само понякога!
Отвратително критична съм и към себе си , и към околните.


Вярвам ти PeaceАз също съм много самокритична Peace Винаги може още...това не е хубаво, според мен, за самата мен,но съм такава Tired
И аз съм така, винаги искам максималното.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, чувствам се  Simple Smile

# 45
  • Мнения: 1 336
Красива е доста силна думичка за мен, може би познавам само 3 красиви жени в моите очи.
Да кажем, че понякога се чувствам симпатична, но никога не съм се чувствала красива. Знам си и плюсовете и минусите и съм доста критична към себе си ...

# 46
  • София
  • Мнения: 3 407
Истината е, че винаги искам още и още... много съм алчна в това отношение  Embarassed
Знам, че съм красавица /с риск да съм нескромна/, но в крайна сметка винаги съм била много взискателна към себе си, от една страна, а от друга точно поради тази причина изпитвам искрено възхищение към женската красота и винаги с удоволствие се обръщам след някоя красавица по улиците  hahaha

# 47
  • Мнения: 1 934
Да, по принцип се чувствам красива, въпреки че не мога да заявя колко красива съм в действителност и красива ли съм изобщо. Но се чувствам такава и това, мисля, е по-важното.
Peace

# 48
  • Мнения: 952
да ,чувствам се  Grinning а най- важното е, че в очите на любимия човек съм най красивата Flutter

# 49
  • Мнения: 27 524
Трето  Peace

Като съм с вързана коса, без грам грим, без настроение, като ми е скучно и нямам нови парцалки...и имам няколко килца в излишък... ми не се чувствам тогава... май е често напоследък  Sad

# 50
  • Мнения: 384
Да-хубавица съм си  Blush

# 51
  • Мнения: 2 952
   Чувствам се красива, когато съм краива. Simple SmileКогато се поддържам, когато се обличам добре , когато се гримирам, когато имам добро настроение.Хич не се чувствам красива например след едно яко чистене вкъщи и с неопределена форма на косата и дрехите  Mr. Green
   Но иначе съм си крас(Т)авица голяма Flutter Wink

# 52
  • Мнения: 7 474
Трета опция.  Преди 7 г. щях да кажа ДА почти винаги, но сега НЕ е така, понякога се чувствам добре , понякога не  Thinking

# 53
  • Мнения: 3 248
Трета опция.
Зависи от много неща ... настроение например.
Колкото повече, толкова повече ...  Flutter

# 54
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Просто ослепителна съм. Ей я снимката, вляво.
И съм запазена за възрастта си. С ново чене (ама тук съм го свалила, че ми стиска). Я как ми бляскат очичките, като мънистенца.  bowuu
А забелязахте ли какво сладко, малко носле имам? А писаните вежди? Пък и с тази кокетна капела... Няма друга като мен, няма!

# 55
  • Мнения: 6 618
Сега не след раждането имам излишни килца и петна по лицето,но пък се чуствам адски щастлива!!!!!

# 56
  • Мнения: 4 371
Допреди да си опропастя косата в тази прическа - да.
Вече не. Сега съм само симпатична #Silly

# 57
  • Мнения: 6 461
Ще се почувствам наистина красива след като сваля "пораженията от раждането"(някое друго излишно килце)................. Mr. Green

# 58
  • Мнения: 8 462
Не знам как да отговоря според дадените опции.
Чувствам се нормално.Не се гледам непрекъснато в огледалото,не проверявам дали съм станала по-хубава и ли по-грозна и не си измервам бръчките/май вече имам/
Знам си кусурите,но не мисля непрекъснато за тях.
Ако искам да остлабна то е ,защото искам да съм по-хубава и по-пъргава и по-дейна,някакси ми идва повече енергия тогава.И защото малко или много не се приемам в този си вид.Което не значи ,че не се харесвам.Така се изразих,че не знам дали някой нещо разбра.
В мир съм със себе си. Grinning

# 59
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Отговорих с понякога,но важното е ,че за моя мъж аз съм най-хубавата!Понякога се чувствам много добре в кожата си ,но има моменти в които направо не се понасям и постоянно си намирам някакви кусури!

# 60
  • Мнения: 4 629
Напоследък все по-красива се чувствам. Имам чувството, че колкото повече грижи полагам за външния си вид, толкова по-красива се чувствам

# 61
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Да Peace

# 62
  • Мнения: 6 164
Да, по принцип.
Но има и ситуации, когато не толкова - най-често когато видя по-красива от мен.  Mr. Green

# 63
  • София
  • Мнения: 2 162
Да, по принцип.
Но има и ситуации, когато не толкова - най-често когато видя по-красива от мен.  Mr. Green


Че къде ги намираш тия, бе, Мисти? Simple Smile

# 64
  • Мнения: 3 835
Да, по принцип.
Но има и ситуации, когато не толкова - най-често когато видя по-красива от мен.  Mr. Green


Е, това много ми хареса. Ами, така е. Красива, красива, ама като видиш по-красива от теб..., вече не си толкова красива.
Ама, сериозно, винаги се чувствайте красиви и полагайте усилия за това, каквито и да било. Ако ще нова дрешка, ако ще нова прическа, а защо не просто усмивка. Понякога самочувствието, пък било то и не съвсем основателно те прави забелязвана, защото съм виждала жени, който имат всички данни да са красиви, но са прекалено подтиснати и смачкани, и цялата им красота, никой не я забелязва.

# 65
# 66
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ооооо,разбира се всеки ден се чувствам така Mr. Green Mr. Green

# 67
  • Мнения: 4 473
Трета опция.

# 68
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Трета опция.

# 69
  • Мнения: 601
Да  Peace .
На този етап.

# 70
  • Мнения: 2 039
Мноо съм убава,чудна убавица  Mr. Green!!!Чак ми идва да си посегна  Joy

# 71
  • Мнения: 431
Не, хич.

# 72
  • Мнения: 3 342

Но има и ситуации, когато не толкова - най-често когато видя по-красива от мен.  Mr. Green


А на мен ми е ужасно трудно да се съизмервам с другите...
Какво ще рече по-красива от мен... А по-грозна... newsm78
Не знам защо се получава така.
Misty, цитирах теб, защото очевидно успяваш да класираш околните в някаква своеобразна класация на красотата. Но всъщност какви са критериите? Как преценяш, че някой е по-красив от теб?

# 73
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Сложен въпрос... напоследък нещо ме е налегнало едно криво и скапано настроение, не мога да разбера какво ми става.  ooooh! Във връзка с това  все по- рядко се чувствам красива, въпреки че всеки ми казва, че изглеждам страхотно, че съм в невероятна форма и т.н. Просто когато не съм в хармония със себе си, става лошо.  Tired Другото е, че съм ужасно критична, както към околните, така и към себе си.

# 74
  • София
  • Мнения: 3 679
ДА!-много рядко изпадам в такова състояние ,че да не се харесвам
Помага ми малко шопинг,прическа при фризьор или комплимент от някого че съм супер Laughing Twisted Evil

# 75
  • Мнения: 4 621
Да. Чувствам се Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 76
  • Мнения: 5 539
Никой не се намира за красив винаги и по всяко време. Сигурно и Анджелина Джоли има моменти, когато не се харесва Simple Smile
Аз се харесвам и когато застана пред огледалото, предпочитам да се съсредоточа върху предимствата си, а не върху недостатъците. Обикновено съм доволна що-годе от това, което виждам.
А когато съм подтисната, тъжна и без самочувствие, си казвам: "Ей, я се погледни, ти си егати стройната,изваяна, дългокрака, синеока, червенокоса гърла! Какво си се скапала?!" Mr. Green

# 77
# 78
  • Мнения: 8 505
Чувствам се красива по детски Simple Smile

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 5 919
Аз се харесвам и когато застана пред огледалото, предпочитам да се съсредоточа върху предимствата си, а не върху недостатъците. Обикновено съм доволна що-годе от това, което виждам.
аз пък точно обратното, чувствам се красива само докато пред мен няма огледало да ме опровергае hahaha, все си намирам кусури и по мое мнение не съм красива, а съм "не чак толкова грозна" - ужасно съм самокритична и самоиронична. Иначе ако няма къде да се погледна се чувствам хубава Rolling Eyes

*чуждата красота не ме депресира, аз сигурно повече от редови мъж правя комплименти на познати и непознати дами /и мъже Blush/, страшно обичам да казвам хубави неща и да виждам как на хората им светват лицата

# 80
  • Мнения: 1 680
Чувствам се красива по детски Simple Smile

И ти като сестра ми, тя е на 30, а изглежда като на 16. Има си детенце на 1г. и 3м. и го мислят за по-малкото й братче Joy Joy Joy

# 81
# 82
  • Мнения: 9 095
всеки човек си има красота, видима за едни и невидима за други, така че всичко е въпрос на самочувствие Party

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 6 939
И Пеньо от ББ се чувства красивА . 

# 84
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Чувствам се красива по детски Simple Smile

Хайде дай да те видим най- сетне........

# 85
  • Мнения: 534
Понякога се събуждам с едно такова чувство и по цял ден се чувствам прекрасно,друг ден-обратното,а понякога се започват едни процедури,едно чудо-но крайния резултат винаги ми гаделичка самочувствието  Flutter    newsm62

# 86
# 87
# 88
  • Мнения: 459
Чак красива, незнам ама привлекателна се чувствам определено  Simple Smile а и ми казват че съм Simple Smile Колкото повече грижи полагам за себе си толкова повече красива се чувствам Simple Smile

# 89
# 90
  • Мнения: 8 505
Чувствам се красива по детски Simple Smile

Хайде дай да те видим най- сетне........

Ето ме:http://images12.snimka.bg/001506085.jpg След малко трия обаче.Не обръщай внимание на качеството Whistling

# 91
  • София
  • Мнения: 2 162
Абе по детски- казва се "не само че съм красива, ами съм и младолика.

# 92
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Да  Blush

# 93
  • Мнения: 1 616
Чувствам се красива по детски Simple Smile

Хайде дай да те видим най- сетне........

Ето ме:http://images12.snimka.bg/001506085.jpg След малко трия обаче.Не обръщай внимание на качеството Whistling

Вярно е, че си красива по момичешки! Наистина не може да ти се даде повече от 10-ти клас! Не плачи, ами се радвай!  Hug
По въпроса - по принцип не съм доволна от това, което природата ми е дарила, затова се старая да компенсирам с грижи и умел грим. Тоест в тези случаи се чувствам красива, а в останалите - не.

# 94
  • Мнения: 3 405
Да, винаги  bowuu

# 95
  • The wild, wild west
  • Мнения: 147
Чувствам се и през повечето време съм била желана, обожавана, че и направо глезена жена, но красива - не. Красотата е мноооого относително понятие и гледам да не се пре-фокусирам над него.

# 96
  • Мнения: 1 318
Моят възлюбен твърди, че съм най-красива като плача Shocked Може, вярвам му, защото е страшно директен и не си спестява критиката. Сега се подстригах късо, той от месец ми опява, че дълга коса не ми ходи и, о, чудо - оказа се прав Hug Абе чувствам се красива Mr. Green И сигурно съм Flutter

# 97
  • Центъра на Вселената...
  • Мнения: 97
за някои може да съм красива за други Не, знам ли??? аз самата се опеделям в златната среда...

Общи условия

Активация на акаунт