Чувствате ли се "красива"?

  • 3 390
  • 97
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Зная, че няма да ми повярвате, но само понякога!
Отвратително критична съм и към себе си , и към околните.

# 16
  • Мнения: 1 424
Опция 3  Peace
Много зависи.... Rolling Eyes Има дни,в които се чувствам наистина красива,а в други направо ми се реве като се погледна в огледалото. Зависи от настроението ми най-вече, но също така и от кг, прическата,дрешките и т.н.

# 17
  • Мнения: 9 095
аз откакто се чувствам обичана се чувствам колкото красива, толкова и желана и най- вече щастлива Peace

# 18
  • Мнения: 5 362
Много зависи.... Rolling Eyes Има дни,в които се чувствам наистина красива,а в други направо ми се реве като се погледна в огледалото. Зависи от настроението ми най-вече, но също така и от кг, прическата,дрешките и т.н.

# 19
  • Мнения: 14 489
аз знам, че съм красива /чисто по физически показатели/, но рядко се "чувствам" красива. с напредването на годините осъзнавам, че все повече красотата е свързана с характера и личността, поради което ако се чувствам зле и не харесвам държанието си и реакциите си, не се и "чувствам" красива

# 20
  • Мнения: 6 390
Понякога се случва да има затъмнение, и тогава се чувствам особенно красива  Mr. Green
Та значи от време на време Crazy Mr. Green

# 21
  • Мнения: 511
Чувствах се "красива" едно време.
аз откакто се чувствам обичана се чувствам колкото красива, толкова и желана и най- вече щастлива Peace
Много вярно е това.Ако не съм обичана не виждам смисъла на "красотата" си/относително понятие/

# 22
  • Мнения: 3 342
Да, по принцип се чувствам красива, въпреки че не мога да заявя колко красива съм в действителност и красива ли съм изобщо. Но се чувствам такава и това, мисля, е по-важното.

# 23
  • Мнения: 2 956
Преди няколко години се чувствах красива.И за календар са ме снимали,и за списание.Ех....младост!Сега се чувствам чаровна жена,която все още става Wink
Peace i az taka

# 24
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Ами това е много разтегливо понятие. Когато се чувствам харесвана се чувствам "красива"... Настроението също ми влияе ...на усещането за красота ...новите дрехи, обувки ...
Любовта също ме кара да се чувствам красива  Grinning

# 25
  • София
  • Мнения: 1 621
Да, обикновено се чувствам красива и харесвана. Laughing

# 26
  • Мнения: 3 268
Много ми харесва една мисъл,която тук е мястото да споделя с вас-"Най-нещастна е онази жена,успяла в живота си да бъде САМО красива."Беше от известен писател,ама на слероза,не помня кой. Grinning

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
В момента се чувствам само - дебела Confused
Силно казано красива, по скоро чаровна (когато съм в форма),  харесвана и ухажвана жена съм.

Естествено има изключения, както каза Goldie - усещането зависи от душевното състояние.

# 28
  • София
  • Мнения: 3 271
чувствам се красива,но винаги ми се иска повече...
за жалост дрехите наистина мн ми влияят на самочувствието...

 newsm10
Аз не се впрягам толкова много за дрехи, но винаги гледам да има подходяща за подходящия случай Hug

# 29
  • Мнения: 1 680
Мъжът ми ми казва, че съм хубава в лице, но едно лице...(трябва да отслабна).
Мисля, че не съм първа красавица, но съм симпатична и чаровна.
Но... не се чувствам добре в сегашната си "кожа".
Като съм слаба и нагласена се чувствам много красива и го излъчвам.

Общи условия

Активация на акаунт