Чувствате ли се "красива"?

  • 3 391
  • 97
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 765
  Аз съм хубава , винаги съм била , винаги съм си го знаела .  "А дали това  е най ^ важното ?"  Да се 4увстваШ красив ..."ето това е най^важното" . Не мисля 4е границата между двете е от полза за някоя жена.

# 31
  • София
  • Мнения: 7 097
Чувствам се, да.

# 32
  • Мнения: 8 917
Без да звучи нескромно - винаги съм се чувствала красива, но в последно време все по-рядко - единственият начин да се почувствам отново красива е да си посваля излишни килца Rolling Eyes Laughing

# 33
  • Мнения: 3 453
Това е нещото в което абсолютно винаги съм била убедена..още от дете..колкото и нескромно да звучи..и никога не ми омръзва да ми го казват newsm44 smile3534

# 34
  • София
  • Мнения: 10 858
Чувствам се красива - да.
Отговорила съм с трета опция обаче, защото в момента съм бременна и освен че изобщо не се чувствам красива, се чувствам и бая дебеличка. Sick

# 35
  • Мнения: 302
Е чак красива не,ама пък не съм и грозна. WinkИначе щеше ли да се пръкне такова хубаво дете!Е затова има принос и таткото де все пак!Нека не омаловажавам и неговата роля! Wink

# 36
  • Мнения: 262
Не съм красавица, но се чувствам красива! Е, не винаги разбира се. Мисля също, че трябва всеки да се харесва на принципа съм: "Харесвай себе си за да харесваш и другите"  Sick уфф, току що го измислих, а как беше в оригинал?  newsm78  hahaha

# 37
  • Мнения: 3 050
ТРЕТА опцийка
знам че трябва да се чувствам красива защото притежава достатъчно доводи за това но не винаги се чувствам така-мисля че това все пак е нормално. не може постоянно да се чувстваш така-все пак има и лоши дни в които както се знае казваме "не ни е ден"-тогава всичко ни е наопаки и дори да сме перфектно изглеждащи това не ни прави удовлетворени. Чувствам се обаче винаги красива когато съм обичана и сред хората които обичам и държа на тях. А кога не се чувствам красива-когато ми е криво, когато нещо ме тревожи, когато за мен няма значение как съм облечена или дали нося грим а друго ми е в главата, когато нямам настроение или когато съм болна(най-често!).
[/color]

# 38
  • София
  • Мнения: 35 950
Да - казват, че съм красива, но никога не съм била доволна от себе си - все има нещо, което не харесвам. Wink

# 39
  • Мнения: 985
Дали съм красива или не, зависи от очите, които ме гледат. Ако човек за човека е огледало, зависи в кого се оглеждам. Като се вгледам в себе си, обаче, все нещо не харесвам, ма то е щото си знам и хастара. Иначе да- обичам  се ...от няколко години насам много. Whistling

# 40
  • Мнения: 1 568
Понякога,когато го виждам написано в погледите на хората,на които държа!

# 41
  • Мнения: 2 897
Зная, че няма да ми повярвате, но само понякога!
Отвратително критична съм и към себе си , и към околните.


Вярвам ти PeaceАз също съм много самокритична Peace Винаги може още...това не е хубаво, според мен, за самата мен,но съм такава Tired

# 42
  • Мнения: 15 619
Първа опция, защото, като изключа редките моменти, когато се усещам като сдъфкана и изплюта, се оглеждам смело в огледалото и т`ва, което виждам, много ми харесва. Crazy

# 43
  • Мнения: 5 103
Зная, че няма да ми повярвате, но само понякога!
Отвратително критична съм и към себе си , и към околните.


Вярвам ти PeaceАз също съм много самокритична Peace Винаги може още...това не е хубаво, според мен, за самата мен,но съм такава Tired
И аз съм така, винаги искам максималното.

# 44
  • София
  • Мнения: 1 481
Да, чувствам се  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт