ИЗДИРВА СЕ ТОВА МОМЧЕ - МОЛЯ ПОГЛЕДНЕТЕ!

  • 48 041
  • 359
  •   1
Отговори
# 105
Надявам се да е добре момчето,
но този вариант с ПРАТИ СМС ми е познат и то свързвам само с дилъри на дрога за съжаление Говоря от собствен опит,те така процедират.
Проверете по стриктно неговита приятели и колеги тези който са били по близо до него и могат да кажат той дали е употребявал наркотици.Съжалявам че съм по груба но трябва да се действа по друг начин ако това е така. Praynig

# 106
  • Пловдив
  • Мнения: 2 495
Дано всичко е наред!

# 107
И аз се присъединявам! Имам много приятели в Русе и сте разпратя снимката.  Praynig

# 108
# 109
  • Мнения: 1 455
Моля се да го намерите в най скоро време жив и здрав! Praynig Praynig Praynig

# 110
# 111
Дано да се оправят нещата! Само не трябва да губим кураж!
 Praynig Praynig Praynig

# 112
  • Мнения: 285
Дано скоро се прибере жив и здрав при вас!  Praynig  Praynig  Praynig

# 113
Много Ви благодаря.  Все се моля той да е постъпил лошо с нас, а не на него да му се е случило нещо лошо! Надявам се и на очите на младите майки, които докато разхождат децата си виждат много повече от всички полицаи взети заедно.

# 114
Подали сме три молби до три различни институции за търсене чрез ИНТЕРПОЛ. Не зная колко ще продължи и тази процедура! Но все си мисля, че не всички възможности в България са достатъчно добре проверени.

# 115
Iskrenno sajaliavam...iskam da vi kaja ne razchitaite na policiata...naemete ako imate vazmojnost chasten detektiv pri tiah ima dosta po-golaim % uspevaemost...
kasmet i ne gubete viara v Bog

# 116
  • Мнения: 386
До Пенка Ангелова: Може да е глупаво, но ето тук един телефон, 052614590 Пенка Драгнева, попитайте я би ли могла да помогне.

# 117
Ako e vazmojno i ako e pozvoleno ot organite daite  poveche info za sluchaia az sam ot Varna ,kazahte po kraibrejieto ,ako pozvolite moga da razprostrania snimkata mu tuk v grada pishete mi na e-mail  water0000@abv.bg  s obshti usilia moje da postignem poveche.

# 118
  • Мнения: 2 022
За съжаление и на мен това лице не ми е познато. Моля се да се намери скоро живо и здраво момчето. Все пак мисля, че надеждата е по-голяма за него, отколоко за някое малко дете - той е голямо момче и ако, ДАЙ БОЖЕ, му се появи възможност, ще може да избяга и да се върне у дома. Пази го, Господи, където и да е и го върни на майка му.

# 119
  • Мнения: 2 891
Стискам палци всичко да е наред  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт