ИЗДИРВА СЕ ТОВА МОМЧЕ - МОЛЯ ПОГЛЕДНЕТЕ!

  • 48 024
  • 359
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 365
 newsm17 newsm17 newsm17 момчето да се намери. Дано всичко свърши с happy end

# 91
  • София
  • Мнения: 128
Дано момчето се прибере скоро у дома Praynig Praynig Praynig

# 92
  • Русе
  • Мнения: 764
Дано да е добре. Praynig Praynig Praynig

# 93
И аз като всички се надявам да го открият,но мисля,че политсйата трябва да помогне за телефона,трябва да сте по настоятелни пожелавам ви успех!

# 94
  • Мнения: 3 504
Не съм го виждала за съжаление и аз момчето, но ще го имаме в предвид . Единственото тук всички, с което можем да помогнем е да се молим Praynig за издирването му. Знае ли се, кога са го видяли за последен път или къде е бил... Нещо ново от сега да са казали от полицията. Не е малко времето, за което го няма.
Успех!

# 95
  • Мнения: 2 085
Ужас...дано да е само тийнейджърски протест...горката майка

# 96
  • София
  • Мнения: 268
  Полицията е казала, че Глобул няма да даде информация кой е собственика на телефона.

Полицаите както винаги не са в час. "Глобул" са длъжни да им дадат информация за абоната, при положение, че е поискана както трябва - да е образувано дознание и т.н.

# 97
  • Мнения: 7 112
  Полицията е казала, че Глобул няма да даде информация кой е собственика на телефона.

Полицаите както винаги не са в час. "Глобул" са длъжни да им дадат информация за абоната, при положение, че е поискана както трябва - да е образувано дознание и т.н.
Ако има абонат, а не е просто карта Би-кънекс.

# 98
  • Мнения: 191
Не съм срещала момчето, но се надявам и вярвам ,че всичко ще бъде наред!!!!Жалко,че с нищо не мога да помогна,но дано тези които могат си свършат добре работата!!!!

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
  Полицията е казала, че Глобул няма да даде информация кой е собственика на телефона.

Полицаите както винаги не са в час. "Глобул" са длъжни да им дадат информация за абоната, при положение, че е поискана както трябва - да е образувано дознание и т.н.
Ако има абонат, а не е просто карта Би-кънекс.
Винаги могат да стигнат до притежателя на картата , стига да вземат случая присърце . Този Биканет все веднъж ще звънне на телефон който е на сметка .

# 100
Емилиян е моят син. Излязъл е на 11.6. вечерта от къщи във Велико Търново и е казал на брат си, че отива на купон. Но до сега не се намери къде е бил този купон и кой още е бил там. От 14 юли е даден за регионално издирване, а десет дни по-късно и за национално. Но това означава само, че паспортната му снимка е пратена по РДВР-тата. Публикуваха снимката му в няколко вестника, беше показан и по няколко телевизии, но разбрах, че малко хора гледат телевизия, а и твърде голяма случайност е да се  разпознае от телевизията. Насочиха ни към Бургас, където някои го разпознаха. И все пак никакъв положителен резултат. Полицейското издирване е мудно и безрезултатно. Единствената надежда е, че още е жив.

# 101
Много благодаря за информацията за "Часът на Милен". Откакто детето ми изчезна, забелязвам колко много хора изчезват и никой не ги числи към криминалните случаи. А съм сигурна, че не може нашият син да не ни се обади. Ако можеше!

# 102
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Пенка, съжалявам за ада през който минавате. Горещо се надявам да си върнете Емилиян. Не губете вярата си. Много кураж ви желая!

# 103
  • Мнения: 2 759
      Бъди оптимистка! Една приятелка си беше намерила гадже в друг град, заживели заедно, но поради това, че все отлага да се обади на техните (4-5 месеца!) един ден полицията влиза в приятеля и (не е ясно как са стигнали до него) и с полицейски екскорт я връщат в нашия град. Тя се разбира с родителите си, момчето се представя и си заминават пак. Техните бяха забравили да и изтеглят снимката от полицията, та същата процедура с полицейския екскорт се повтори след един месец. Вярвам, че каквито и да са причините на Емилиян, той ще се върне скоро  Hug Hug Hug! Кураж и не спирайте да търсите!

# 104

Общи условия

Активация на акаунт