Какви ни ги забъркват в Кенар

  • 7 665
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ще ми се да спра да ям, но пусто огладнявам по три пъти всеки ден. Затова щом досега съм яла и съм оцеляла продължавам.

# 76
  • Мнения: 1 080
 ShockedХора ще повърна.Този буркан с краставички и жаба вътре . Sick

# 77
  • София
  • Мнения: 6 810
Ние пък готови салати отдавна не копуваме, просто на вкус са ужасни и нямат нищо общо с домашно-приготвените. А пък готова храна никога не сме копували. Все ми е едно за Кенар.  Whistling

# 78
  • Мнения: 596
Всеки има право на избор да яде или не такива  "храни",  които и без да са нехигиенични или направени от отпадни продукти са сами по себе си отрова за организма. Аз съм направила своя избор- не ям месо и наблягам на зарзавата  Laughing  Peace

# 79
  • Мнения: 90
Затова щом досега съм яла и съм оцеляла продължавам.
Без да го пожелавам на когото и да е, никога не е късно да прихванеш някаква болест от купешки храни (не че и в домашните няма риск...)

ShockedХора ще повърна.Този буркан с краставички и жаба вътре . Sick
Споко, там е играл фотошопа.

# 80
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ние пък готови салати отдавна не копуваме, просто на вкус са ужасни и нямат нищо общо с домашно-приготвените. А пък готова храна никога не сме копували. Все ми е едно за Кенар.  Whistling
Така е. Точно преди да прочета тази тема изхвърлих две салати- руска и снежанка. Просто не ставаха за ядене Sick

# 81
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
ShockedХора ще повърна.Този буркан с краставички и жаба вътре . Sick

............не е истински......освен това се съмнявам в половината написани тук неща....иначе излиза, че хората, които започнат работа в хранително- вкусовата изперкват и започват да пикаят в лютеницата, серат в млякото, празнят се в соса....не разбирам причината да правят това.....

# 82
  • Linz
  • Мнения: 11 619
....иначе излиза, че хората, които започнат работа в хранително- вкусовата изперкват и започват да пикаят в лютеницата, серат в млякото, празнят се в соса....не разбирам причината да правят това.....
Joy
Аз съм чувала, че циганки се къпят в прясното мляко Sick

# 83
  • Мнения: 431
иначе излиза, че хората, които започнат работа в хранително- вкусовата изперкват и започват да пикаят в лютеницата, серат в млякото, празнят се в соса....не разбирам причината да правят това.....

Причината е, че са нискообразовани, временно на тази работа, лошо платени и доста от тях са цигани.

Аз лично на гадости не съм попадала, но в един пилешки шницел от полуготовите намерих около десетсантиметрова тел. Намирала съм и парче стъкло в лютеница. Малко, но от сърце. Joy Виждала съм на снимка и хляб от нарязаните, в който има и нарязана с филийките мишка. Затова вярвам.

Това за презерватива по-нагоре ми обърна стомаха. Sick Отказа ме от салатите завинаги. Joy

# 84
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И аз вярвам, че липсва хигиена....мишки, хлебарки и че падналото на земята се слага обратно, но другото  newsm78

# 85
  • Мнения: 431
И аз вярвам, че липсва хигиена....мишки, хлебарки и че падналото на земята се слага обратно, но другото  newsm78

Има си зловредни хора, при това доста!

# 86
  • Мнения: 1 212
Записала съм се веднъж по темата, ама не мога да се стърпя като ви чета : Joy Joy Joy

Хайде и от мен малко гнус / да ме прощават модераторите и администраторите за спамът /.... Hug

А киселото зеле знаете ли как става най - вкусно ?
Пускат циганчета в кацата със зелето , с боси крака да го тъпчат, а за добиване на приятната киселина, ги оставят там да "пишкат"...  chef

# 87
Ами който го мързи да готви - да се шашка  Simple Smile Купувам си мляко от млекар и една част го варя за пиене, друга - подквасвам, нищо общо с Данони-манони, който ми е опитал киселото мляко не ме оставя на мира пак да ми дойде на гости да го черпя  Simple Smile
Промишлено произведените салати и ястия нямат нищо общо с вкуса на домашните - кой във фабриките ще си играе да цеди млякото, да реже продуктите на ситно, да кълца чесънчето и да бели доматите за соса за спагети?
Единствено в "Била" и няколко магазинчета за готова храна в Пловдив салатките и готовите храни ги докарват близо до домашния вкус.
В "Кен", "Сачи", "Леки" и пр. кренвирщи, наденици и пресни салами няма НИКАКВО месо - само сланина, соя и други подобни боклуци.
Единствените колбаси, за които е сигурно, че са от месо, са биволските и щраусовите деликатеси на "Меком" - Силистра.

# 88
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Ние пък готови салати отдавна не копуваме, просто на вкус са ужасни и нямат нищо общо с домашно-приготвените.

А това за дюнерите отдавна го бях чула, но после се разбра, че уж не е истина. Thinking А дори и  да е така, винаги ще ям в " Мимас", фенка съм им от първия ден, в който отвориха.

# 89
  • Мнения: 495
да добавя и аз малко гнус в кюпа  Laughing
значи....., не яжте украсата на ястията по ресторантите - имам предвид резенчета лимони и др. подобни
най-малкото защото НЕ са прясно отрязани по традиция и не се знае какво ги е кацало  Sick
също така - преживяно и споделено - гл. готвач слага резенче лимонче върху сочната пържола, миг преди да бъде отнесена на клиента, а пом. готвачката го взема, маже си бузите с него /щото е полезно за кожата  Crazy / и после го поставя обратно в порцията
след малко клиента блажено си го облизва и гризка  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт