АВГУСТ 2022 🌸 Летни бебчета 🏖 (ТЕМА 4)

  • 22 260
  • 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 326
Бих казала, че е много добре. Възползвам се максимално преди ММ пак да ме е отрязал като предните пъти. Но аз нямам оплаквания и се чувствам добре. И предните бременности имах огромно желание за секс и сега.

# 46
  • Мнения: 2 797
Привет, мина и моята ФМ. Човечето си расте както трябва, всичко му е ок. Върти се, шава си, прекрасно е чувството да го гледаш, бях забравила. За пола ми каза, че може да ми каже на 80%, но някак си исках да съм сигурна, още повече, че искам да правя gender reveal.
Утре съм на БХС в Майчин дом. Измери ми някакви артерии високи, които в моята седмица би следвало да са по-ниски. Сега в зависимост от резултатите на единия протеин ще прецени дали да направя терапия с Аспирин. Тоест, ако не са ми ок артериите и не пия аспирин, има възможност да няма добър кръвоток и бебето да не порасне достатъчно. Аз никога не съм имала такива проблеми, ама знае ли се. Баткото ми е роден 3400, тогава не са ми казвали нищо зя артериите.
Най-вероятно са маточните артерии към бебето. На каква стойност са ти? Те са две и наистина ако не в добър кръвотока аспирин няма да ти навреди а ще в полза на бебчето

# 47
  • Мнения: 1 454
При нас сексуалните контакти са забравено нещо, но още от трансфера ми на 13.11.21, оф даже и доста преди преди трансфера Grinning
Не ми е смешно всъщност, имам доста често сънища и се притеснявам какво се случва през нощта. Но на мен ми беше забранен заради хематома. Последния път казаха, че вече го няма не го видяха. Но аз си имам едно светло кафяво зацапване и ме е страх. Незнам докога ще го мъча ММ, него хич не го е страх, иска си, гони ме ... Ама не се давам. Като в началото на връзката ни сме Grinning

# 48
  • Мнения: 70
И при нас е мираж... Сънувам го само. Не смея и аз все нещо ме боли ниско долу, все ми е лошо, вие ми се свят. Мъжа ми сякаш ме разбира и той не ми дава зор, като вижда че не съм добре. Не знам има си доста време до раждането 😂

# 49
  • Мнения: 98
Какво е “секс”??? 😂😂😂 Поне до 20-Та седмица на нас ни е забранен. Последно беше, когато направихме бебето😂😂😂 Смея се ама на моменти хич не ми е смешно. Ноооо, ще се изтърпи някак. Аз и после нищо няма да видя според мен, доколкото познавам мъжа си, няма да ме докосне с големия корем за да не направи нещо на бебето (дано да греша 🙏).

# 50
  • София
  • Мнения: 5 617
Привет, мина и моята ФМ. Човечето си расте както трябва, всичко му е ок. Върти се, шава си, прекрасно е чувството да го гледаш, бях забравила. За пола ми каза, че може да ми каже на 80%, но някак си исках да съм сигурна, още повече, че искам да правя gender reveal.
Утре съм на БХС в Майчин дом. Измери ми някакви артерии високи, които в моята седмица би следвало да са по-ниски. Сега в зависимост от резултатите на единия протеин ще прецени дали да направя терапия с Аспирин. Тоест, ако не са ми ок артериите и не пия аспирин, има възможност да няма добър кръвоток и бебето да не порасне достатъчно. Аз никога не съм имала такива проблеми, ама знае ли се. Баткото ми е роден 3400, тогава не са ми казвали нищо зя артериите.
Най-вероятно са маточните артерии към бебето. На каква стойност са ти? Те са две и наистина ако не в добър кръвотока аспирин няма да ти навреди а ще в полза на бебчето

Да, точно маточните артерии. Тях ги гледа заедно с шийката, затова се сетих. Обаче не запомних на каква стойност са, пък и никъде не виждам да е записано в документа.

# 51
  • Мнения: 771
Аз разбрах в 7г.с. Дотогава сме правили. Сега се въздържам до края на 3ти месец. Желание имам!

# 52
  • Мнения: 856
И ние от положителния тест насам сме на пауза. До миналата седмица ни беше забранен от АГ заради киста на десния яйчник. Тя изчезна, болки нямам и се чувствам добре, но не смеем. Желание имаме, ама не можем да се отпуснем нещо 😁

# 53
  • София
  • Мнения: 371
В предната тема бяхте питали за листа за пред работодателя, аз лично дадох просто амбулаторния лист от последния преглед, сканира се и се праща на збут, или който се занимава във фирмата Simple Smile

Ние секс правим поне 2 пъти в седмица.

Аз по цикъл съм 20.08. Но съм имала късна овулация и по ехограф термина ми е 28.8.

На 7.1 ще ходя да се записвам на женска консултация Simple Smile

# 54
  • Мнения: 146
Не сме правили от нова година,но на нас ни е забранено от АГ.

# 55
  • Мнения: 701
До коя седмица е добре да се направи Vision? И къде в София мога да направя?

Относно секса, с конизация съм и вероятно ще прокървя и ще изпадна в ужас, така че ще си го спестим за сега. Доктора не ми е забранил, но и аз не съм го питала. Освен това след инвитро психологически не ми се прави. Като знам, колко трудно става, не ми се иска да объркам нещо, заради секс.

# 56
  • Мнения: 3 326
Аз даже и не се сетих да питам АГ за секса. Първата бременност питах и тя ми каза, че като се чувствам добре и тъй като имам безпроблемна бременност можем да правим секс като внимаваме за корема ми. Като просто сме по-внимателни. След това изобщо не съм питала. И затова си правим секс. Че после с 3 деца не се знае ще има ли кога

# 57
  • Мнения: 754
Ние започнахме преди две седмици да правим, тогава ми спряха дърпанията ниско долу. Но гледам да е на гладно, че иначе корема ми се подува ужасно и губя желание за всякаква интимност.. 😅

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Лейди, в Афродита е Вижъна.

На нас доктора ни каза да не си и помисляме за сексове 😅 То не бяха противозачатъчни, дето от тях не се сещаш, после стимулация, после пункция, айде и трансфер .. поне 4 месеца минаха, миличкия ММ 😝 Бе не е останал на зор, все някак се оправяме 🤭

# 59
  • Мнения: 190
Чудесна нова темичка 💐
Термина ми е на 14.08.
JoyJoy някъде назад беше писала за утрогестана и урината. И при мен е така,Тъмна урина и неприятна миризма. Пускани са ми изследвания всичко е чисто. Някой друг има ли този проблем, дали се дължи на утрогестана?

Общи условия

Активация на акаунт