Промени ли ви се цикъла след раждането?

  • 1 539
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 528
Не!

# 32
  • Мнения: 6 164
Май е рано да се каже, или поне се надявам да е така, защото стана още по-често и продължително и ако продължава така... Направо няма да го изричам това, дето ми се върти в главата! Twisted Evil
И пак ме боли ужасно много, което е добре, защото с втората бременност като почна да раждам пак ще се хиля на контракциите и анестезиологът пак ще си мисли, че някаква луда мазохистка го е разкарвала напразно! Joy

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
По отношение на редовност - не, винаги си е бил редовен.Стана обаче по-кратък - поне засега Peace
Peace

# 34
  • Торонто
  • Мнения: 837
Да. Стана безболезнен, но по-обилен - толкова много, че предпочитма да си върна болките, но да не е е толкова обилен.

# 35
  • Мнения: 437
И преди и сега ми е като по часовник - точно на 29 дни, 5 дни, но сега стана безболезнен.

# 36
  • Мнения: 22 887
Това ми е въпроса, тъй като преди да родя, ми идваше на 33-35 дни и ми продължаваше 7 дни. Сега постепенно се измести и 1 г. и 7 м. след раждането ми идва на 28 дни и ми тече по 4-5. На гин. прегледи лекарката ми казва, че всичко е наред  newsm78
Освен всичко,което си изброила,спряха адските болки и силния предменструален синдром-слава Богу Praynig

# 37
  • Мнения: 3 537
Да. Стана безболезнен, но по-обилен - толкова много, че предпочитма да си върна болките, но да не е е толкова обилен.
Peace

# 38
  • Мнения: 1 878
След първото раждане спря да ме боли корема, а след второто ми стана по-обилен  ooooh!

# 39
  • София
  • Мнения: 154
Редовна съм си както и преди. Но продължителността намаля от 7-8 дни на 4-5.

# 40
  • Мнения: 5 103
Продължителността се увеличи при мене от 4 на 6 дни.

# 41
  • София
  • Мнения: 7 097
Промени се, да. Преди да родя ми идваше на 32 дни, а сега на 28. Освен това трае по-малко.

# 42
  • Мнения: 5 391
За сега мога да кажа само, че е по-малко болезнен.

# 43
  • Мнения: 1 467
Казват, че ако си имала нередовен цикъл /например на 40 дни/, след това ти се регулира. Възможно ли да е вярно?

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
И моят като че ли малко се регулира/сега е на 31-32 дни/,но е по-обилен все още.

Общи условия

Активация на акаунт