Кога за първи път пътувахте с бебето на дълъг път?

  • 6 684
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 701
Малката (т.е. голямата Laughing) беше на 3 месеца, когато отидохме на почивка на яз. Широка поляна в Родопите. В ремаркето на колата имаше количка и корито hahaha
Еййй, там е супер!  Grinning На една приятелка дъщеря й викаше "Широкото местенце"...  Mr. Green

# 61
  • Мнения: 1 043
моята първа щерка е изгледана кажи речи в родопите - постоянно пътувахме до вилата ни която се намира близо до пампорово в една местност хайдушки поляни - преди да си построим вила имахме бунгала и даже и тогава сме я водили беше на 6 месеца - преди това ме беше страх да я качвам на такива височини че все пак надморското равнище там е 1600 м а съм чувала че не е хубаво като са малки да има голяма разлика - имаче за пътуването като беше на 4 месеца я заведох на село което е на другия край на българия - от Асеновград - чак до Свищов то бяха девет дена път с камили - но се справих - даже и кърма нямах - на ам
а знам че на някой деца им действа недотолкова добре пътувеането - чувала съм че нервничат , стават неспокойни за определен период след това

# 62
  • pomorie
  • Мнения: 848
ами аз съм от ямбол и марти беше на 2 месеца когато отидохме за първи път.незная брои ли се за дълго пътуване около 120км.пътувахме с кола естествено.спинка през цялото време.и ние меслем за почивка но някъде извън б-я за там ще изчакаме да направи поне годинка Hug Hug

# 63
  • Мнения: 1 004
Пътувахме Плевен - София още когато беше на 8 дни.
После София - Сандански, когато беше на 40 и оттогава не сме се спряли. Сега в последно време не пътуваме, че на мен ми става зле.

# 64
  • Мнения: 924
Беше на 2 месеца и половина, когато за първи път ходихме на почивка. Беше на 500км за 5 дена. Оттогава бебо кръстосва континентите  Wink
Колкото по-малко е детето, толкова по-лесно се пътува.

# 65
  • Мнения: 74
На изписването-200км

# 66
  • Мнения: 1 284
200км 5м

# 67
  • Варна морето
  • Мнения: 103
На 45дни беше пътувахме 150 км.

# 68
  • София
  • Мнения: 2 686
На 5 месеца ходихме за 3 дни на почивка в плевенско село. И пътя и почивката на чист въздух му се отразиха супер! По Коледа пак ще ходим.

# 69
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Беше на 5 дена, навън беше голям студ и сняг - трябваше да се преместим при майка ми, да ми помага. Това е на 160 км. На всичкото отгоре, пътьом се отбихме и през свекървата, да го види, че не дойде на изписването.

Тази година - лятото, в най-голямата жега, пътувахме (беше на 2 години и половина) да Гърция. за съжаление, колата няма климатик и беше ад, но оцеляхме. Този екстремиъм не го прерпоръчвам на никого. На връщане беше същото пътуване. В едната посока пътят е 27 часа - нон-стоп, защото се редувахме да шофираме с мъжа ми.

# 70
  • Мнения: 131
Тази година - лятото, в най-голямата жега, пътувахме (беше на 2 години и половина) да Гърция. за съжаление, колата няма климатик и беше ад, но оцеляхме. Този екстремиъм не го прерпоръчвам на никого. На връщане беше същото пътуване. В едната посока пътят е 27 часа - нон-стоп, защото се редувахме да шофираме с мъжа ми.
Олее, а аз си мислех догодина да ходим до Истанбул - въпреки, че колата е с климатик, май няма да бързам като гледам патилата на Galusa

# 71
  • Мнения: 834
За първи път ходихме на почивка когато беше на 8 месеца. Бяхме на Банско за седмица и му се отрази страхотно.

# 72
  • Мнения: 26
za prav pat patuvaxme do ruenskoto ezero.to e na 40 km.ot na6ia grad.viktor be6e na 2 mesetza

# 73
  • Мнения: 952
ами първото ни пътуване беше на изписването ни, Вики беше на 4дена, и безпроблемно пътувахме 2часа,беше началото на март и валеше сняг Rolling Eyes Wink

# 74
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Бебето беше на 2месеца, когато му направихме паспорт и вече 4 пъти пътуваме с кола до Атина.

Общи условия

Активация на акаунт