Моля, препоръчайте лекар от "Майчин дом"

  • 73 029
  • 240
  •   1
Отговори
# 225
  • Перник
  • Мнения: 195
Здравейте,мами...интересува ме какво е мнението ви за д-р Алън Начев от Майчин дом,колко струва една консултация при него и евентуално раждане?

Благодаря ви предварително
Спомням си че фолкпевицата Емилия ражда при него. Казваше, че е имала проблемна бременност и той я е следял. Благодареше му безкрайно.А и щом тя го е избрала не вярвам че е случайно.
Благодаря за отговора...а за цени има ли някой който да ме ориентира...?

# 226
  • Мнения: 23
здравейте ,много бих се радвала ако някой може да ми помогне трябват ми кординатите на д-р Нашар Майчин дом,за сега съм се спряла да раждам при нея ,но нещо не мога да намеря как да се свържа.Благодаря предварително

# 227
  • София
  • Мнения: 265
Момичета живо ме интересува някой от вас има или впечатления от д-р Хашим или д-р Сашо Георгиев? Приятелки ми споменаха за тях, но гледам няма никакви мнения за тях? Hug

# 228
  • София
  • Мнения: 147
На мен ми води ЖК Сашо Георгиев,честно да ти кажа не съм много доволна.Прегледа се състоеше в гледане на видеозон,които е много стар и почти нищо не се вижда,за което плащаш по 25 лв на преглед,защото по ЗК имаш право само на 3 безплатни прегледа.По добре за същите пари да ходиш в частен кабинет с читав ехограф.Иначе за болнични няма проблем.Ако искаш в МД да ти следят ЖК ти препоръчвам Клисурски или Савчева.

За д-р Сузи Нашар мога да кажа само страхотни неща,тя ме изроди преди няколко дни и съм много доволна.Можеш да я откриеш в родилното в МД,работи до 14.30

# 229
  • Мнения: 8
 Здравейте и от мен .Аз родих при др.Филипов в Майчин дом. А ЖК ми води Сашо Георгиев
На мен ми води ЖК Сашо Георгиев,честно да ти кажа не съм много доволна.Прегледа се състоеше в гледане на видеозон,които е много стар и почти нищо не се вижда,за което плащаш по 25 лв на преглед,защото по ЗК имаш право само на 3 безплатни прегледа.По добре за същите пари да ходиш в частен кабинет с читав ехограф.Иначе за болнични няма проблем.Ако искаш в МД да ти следят ЖК ти препоръчвам Клисурски или Савчева.

За д-р Сузи Нашар мога да кажа само страхотни неща,тя ме изроди преди няколко дни и съм много доволна.Можеш да я откриеш в родилното в МД,работи до 14.30
Много е права и аз не съм доволна от него и апаратурата макар , че той не е виновен за нея.Записах се при него само за да съм на отчет както казват .Бременноста ми следи Филипов.
 За др. Сузи Нашар мога да кажа , че е много внимателна , когато раждах преди 2г. и   4м . тя беше в екипа на  Филипов .

# 230
  • Мнения: 19
Аз ходя на ЖК при д-р Савчева много съм доволна и не бих казала , че студена просто е по пряма но е страхотна препоръчвам е на всички

# 231
  • Мнения: 28
Здравейте, искам да попитам някой раждал ли е при доктор Йосиф Димитров и какви са отзивите за него? В цялата тема имаше само едно мнение, от което ми е трудно да си направя заключение.

Благодаря предварително на отговорилите мами!  bouquet

# 232
  • IT
  • Мнения: 3 704
elanore ако пуснеш с търсачката АГ Център Димитров може и да намериш нещо. Преди да родя лежах на 10 етаж в МД, където и той работи, ама така и не разбрах нищо за него. Негови пациентки нямаше, имаше на др. Механджиев, който тогава работеше при него.

# 233
  • Мнения: 28
Пробвах, но не излиза никаква информация за раждания, а по-скоро за инвитро.   newsm78

Всъщност неговият брат Тодор Димитров, при когото си следя бременността и с помощта на когото забременях, не изражда и затова ме насочи към Йосиф Димитров, а не мога да намеря никаква информация за него в интернет пространството, свързана с израждане...

Дано се появи някоя мама с малко информация Simple Smile

# 234
  • IT
  • Мнения: 3 704
elanore има инфо, къде положително, къде отрицателно. Когато раждах го видях и в предродилна в дежурните екипи.

# 235
  • Мнения: 142
Най - кадърният за мен лекар, при когото раждах - доц. д-р Асен Николов, той е шеф на родилното в МД. Нямам думи да опиша колко бях доволна от всичко, което направи той за мен и детето ми  Peace

# 236
  • София
  • Мнения: 262
Този Йосиф Димитров се падна на смяна при първото ми раждане. Той беше нощна смяна. Лежах цяла нощ в предродилното отделение. На сутринта следващата смяна ми направи спешно секцио. На бебето ми са му страдали всички органи и системи от липса на кислород /кървях много силно/. Работело му е само сърцето. После неонатолозите мислеха, че във въпросната нощ изобщо не съм била в болница. Със същия „успех” /четящ се в подписа ми/ можех да си бъда и в къщи. Некадърник!

# 237
  • Мнения: 28
Колко неприятно. Съжалявам за случилото се.  Един вид той не е искал да направи раждането, така ли излиза...

# 238
  • София
  • Мнения: 262
По-скоро не му се мислеше за сложността на ситуацията. Не можа да види на ехограф нищо. Май не му се занимаваше дори да мисли.

# 239
  • Мнения: 1
Аз ходя при доцент Живка Карагьозова.Много съм доволна.Водила ми е и двете  бремености.Добра е и като спецялист и се държи много човешки.Препоръчвам я!

Общи условия

Активация на акаунт