За пазаруването на половинките ви.

  • 3 381
  • 92
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 983
Когато трябва той да отиде до магазина, правя списък, защото все нещо ще забрави

# 31
  • Мнения: 2 161
Нямам забележки към него в това отношение.Никога не се налага да му звъня,за да му давам допълнителни указания.И понякога има страхотни  находки,що се отнася до покупки.

# 32
  • Мнения: 3 323
АМи според мен го пращай по често на пазар. При нас предимно тати пазарува и е по наясно от мен дори. Ако има колебание звъни и пита.

# 33
  • Мнения: 1 403
И моя мъж преди вси4ко бъркаше и забравяше половината неща  Tired по4нах да пиша на бележка и така вси4ко изпълнява  newsm10

# 34
  • Мнения: 1 546
Оо,тук мойто е перфектно. Никога нямам забележки към нещата, които е купил, даже често се справя по-добре от мен  Embarassed. Примерно, умее да подбира добри меса, добри салами, познава рибата, сирената...Само на почистващите препарати го няма, но там пък аз си знам най-добре.

# 35
  • Мнения: 701
Изпратя ли го с определени покупки винаги мисията е провалена!Все купува точно това което не трябва,но реши ли по своя воля да напазарува го прави наистина перфектно!Имам чувството че нарочно го прави #Crazy

# 36
  • Мнения: 902
Татенцето ни паzарува много рядко.Просто zащото работи до към 16,30 а аz съм си у дома с бебка и ми е по удобно да ида да си паzарувам сама с количката , да си иzбирам, да сравнявам какво с.м видяла в другия магаzин и прочие, а таткото няма нерви и време zа такова паzаруване.НО ако му поръчам да донесе нещо на идване от работа е точно това което съм искала. ако не и по добро.

# 37
  • Мнения: 397
По отношение на почистващите препарати, прахове за пране, тоалетни принадлежности и прочие предпочитам сама да си ги купя - не, че му нямам доверие, но докато му обясня, напиша на списък..... ooooh!
Що се отнася до хранителните продукти - грешка няма - по-добре от мен ще напазарува! Wink
Само, ако искам нещо конкретно, което е свършило - му го записвам на листче /да не би да забрави/, а за останалото му гласувам изцяло доверие /още повече, че и той обича да ни готви и знае от какво имаме нужда вкъщи/!!!
Важното е, че обича да пазарува /както и да готви!!! Laughing/ и в повечето случаи проявява самоинициатива!!!

# 38
  • Мнения: 6 461
Откривам темата, за да разбера има ли и някой друг с този проблем, защото на мен вече ми омръзна.
Значи изпращам приятеля си със семплата поръчка да купи: памперси (без уточнение), няколко плодови пюрета на Хип или Гербер и плодова каша по негова преценка. Връща се той с покупките и какво да видя:.................................................................... 
Май ще се наложи да му правиш точен списък с покупките....... Wink
Аз така правя или му казвам като отиде в магазина да ми се обади ...... Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 39 765
Нямам проблеми с покупките на съпруга ми... стига да съм му повторила много пъти какво да купи, или ми се обажда по телефона да пита, но най-често иска да му пратя списъка на смс Simple Smile

# 40
  • Мнения: 2 000
На моя трябва съвсем точно да му кажа какво да купи иначе нищо няма да направи като хората. Понякога и списък му давам и пак някои неща е забравил да купи  ooooh!

# 41
  • Мнения: 6 164
Нямаме такъв проблем - като го пратя, той на място звъни и слуша подробни инструкции по телефона, той описва артикулите, аз слушам и давам нареждания и така не минава през касата, докато поне 3 пъти не сме се чули по телефона! Crazy

# 42
  • София
  • Мнения: 4 867
ние с моя съпруг сме взаимнозаменяеми по отношение на домакинството и отглеждането на децата. вярно е, че за определени неща единият от нас може да е по-добър, по-бърз или просто да се справя с по-голямо удоволствие от другия, на като цяло крайният резултат е положителен.
толкова пъти сме пазарували заедно, че всеки от нас знае какви са очакванията на другите и може да се справи и сам. дори виктория да пратя в била, ще напълни количката с обичайните покупки за месеца. е, габа евентуално ще наблегне повече на книгите и бонбоните, но това е от възрастта Wink

# 43
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Аз с пазаруването на половинката нямам проблеми. търговец е все пак и знае какво, къде, как.
Но я си представи ти, че той те праща да му купиш някаква резервна част за автомобила(примерно) и не си получила ясни инструкции за нея. Мислиш ли, че ще се справиш? Mr. Green

# 44
  • София
  • Мнения: 1 941
Обикновено обяснявам всичко точно какво искам, иначе  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт