За пазаруването на половинките ви.

  • 3 371
  • 92
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 26
аз като кажа на моя мъж да купи примерно 300гр.кашкавал,той се враща с 1.300кг.винаги купува по много и за това обичам аз да си пазарувам.

# 76
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Ами в твоят случай въобще не бих го пращала да пазарува! Mr. Green
За детето винаги излизаме двамата, но аз влизам в магазина и купувам каквото ми трябва, за да няма после разбрал- недоразбрал и да си вдигаме кръвното Peace
другият вариант е да ти звънне по телефона и да пита Wink

# 77
  • Мнения: 1 930
Извини ме, но доколкото разбрах, не ти е за пръв път. Или му пиши бележки, или да звъни от магазина и да диктува какво пише на етикетите.
Ако се случи подобно нещо при нас- тежко му  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 945
Момичета, zащо се оставяте да ви раzиграват така? ooooh! . Раzбирам да се случи един два пъти, ама системно си е обида... Да не са малки деца или малоумни, че да не могат да носят отговорност zа една покупка с бележка в ръка?

 ooooh! ooooh! ooooh!

Моя се справя. Ако искам специални неща, които той не би купил с обичайните покупки(като ванилия или брашно примерно), правя списък. За сега поне до токова ме уважава, че да чете списъка и да проверява какво слага в количката...

# 79
  • Мнения: 4 187
Нямала съм такъв проблем. през първите няколко месеца само и единствено той пазаруваше за детето при това перфектно. Винаги е добре информиран  Peace.Ако се колебае за нещо звъни от магазина.

# 80
  • София
  • Мнения: 819
Предпочитам аз да си пазарувам, а ако по някаква случайност не е на работа и аз не съм на лекции отиваме на пазар двамата. Иначе го пращам само за бира и цигари.

# 81
  • Popovo
  • Мнения: 571
Предпочитам аз да си напазарувам, отколкото после да хвърлям. Даже и списък да съм направила пак нещо ще обърка, бях го пратила за черен пипер, а той се върна с всички видове подправки, които имало в магазина, не че не е разбрал просто решил, че ми трябват и останалите. Или пък ми носи това, което съм поръчала, но с минал срок на годност.
А ако реши сам да напазарува купува от всички стоки в магазина, които никой друг не купува.
Пазарувам или аз или двамата заедно, но той сам никога.

# 82
  • Мнения: 745
При нас положението е следното - аз му казвам какво да купи и той отива до магазина. След 5 мин ми звъни и ме пита - абе дали вместо това да взема това........и така си стоя на телефона докато той напазари  #Cussing out

# 83
  • Мнения: 7 640
мога да разчитам за пазаруването на мъжа ми Peace, отделен е въпросът, че предпочитам аз да си поогледам и избера нещата.

# 84
  • Ruse
  • Мнения: 390
предпо4итам аз да си пазарувам.Когато пратя него трябва да е с подробен списък(продукти ,грамаж и марка) или все забравя нещо

# 85
  • Мнения: 32
Моят мъж чудесно се справя с пазаруването. Меса и риби избира много по-добре от мене. Когато бебето беше съвсем бебе знаеше с абсолютна точност какво яде и какви памперси ползва. Дори и случайно нещо да не му е ясно се обажда. Ние в повечето случаи пазаруваме заедно, защото ни е приятно да се мотаем из магазина и да си избираме разни нови неща.
И на мене са ми странни мъжете, които въобще нищо не могат да купят сами... Аз мога да си пазарувам неща за колата например, абсолютно сама.

# 86
  • Мнения: 891
Нямам такъв проблем.  Wink
Мъжо оглежда много внимателно, чете етикетите, знае точно какво търси Hug
Има много добра преценка /по добра от мен/ и затова дори предпочитам той да пазарува.  Peace

# 87
  • Paris
  • Мнения: 1 727
По време на пазаруването се звъни минимум 3 пъти за последни уточнения Laughing

# 88
   JoyХахахахаха, аз си мислех че само моя е така ooooh!

# 89
  • Мнения: 678
мога да разчитам за пазаруването на мъжа ми Peace, отделен е въпросът, че предпочитам аз да си поогледам и избера нещата.
Разчитам и то много  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт