Неутрални имена

  • 4 792
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 51
Здравейте, дайте предложения за полово неутрални имена. Цели и на галено. Примери за такива са Кай, Еди, Алекс и тн. 🌺

# 1
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 259
Андреа

# 2
  • Мнения: 5 546
Тони - за БГ само то ми хрумва като подходящо
Иначе Макензи, Джейми, Спенсър, Боби

# 3
  • Мнения: 500
Робин, Боби, Крис, Дани, Мишел

# 4
# 5
  • Мнения: 3 597
Аз , ако трябва да съм честна , повечето от изброените ми са мъжки …За Бг, Съкращения има доста , но цели имена сякаш не .

# 6
  • Мнения: 419
Денис - познавам и момиче и момче с това име. А и е международно, ако това е търсен фактор.

# 7
  • Мнения: 51
На сестра ми не ѝ е толкова важно да е международно, но би било плюс за тях. Трето детенце чакат ама не могат да се решат на име 🤗

# 8
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 259
Луис, Мишел

# 9
  • София
  • Мнения: 2 137
От предложените тук съм за Алекс/Андреа/Тони/Денис, като смятах да предложа Алекс, ако детето ще остава в България. Другите предложения ми звучат нелепо, все едно ще си кръстя детето Споднжбоб Скуеърпентс, а няма да бъда единствена, която ще гледа странно на другите имена. 

Редакция: Добавям Дари (от Дарин/Дарина/Теодор/а, сиреч дар/подарък)

# 10
  • Мнения: 1 399
Повечето , които са полово неутрални ми звучат като галени имена на мен, но все пак: Бони, Дани, Дими, Тони, Алекс, Люси, Ники, Парис, Теди, Тери, Чани.

Естир не мога да реша дали ми звучи като женско или мъжко. Знам, че значи "звезда".
Като цяло това им е хубавото на българските имена -  не трбва да се чудиш дали са мъжки или женски.

# 11
  • Мнения: 1 302
Дима и Никита са имена, които съм срещала при мъже и жени.
От изброените досега ми харесаха Алекс, Мишел и Денис. Аз много харесвам Морган, но не за България.

# 12
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 201
Алекс, Анди
Мони
Тони
Юли
Бони
Люси
Ники
Ради
Вени, Вики, Вили, Валери
(което за мен си е мъжко, но се води универсално)
Дани, Дони, Дими
Поли
Крис

# 13
  • Мнения: 1 399
На мен ми е интересно другите две деца как се казват.

# 14
  • Мнения: 51
Дриймче, не мисля, че е удачно да споделя, защото са редки чужди имена и едното е двойно. 😀 Ама да речем, че не са в топ 20 използвани за двата пола, при двойното и двете имена са над 6 букви. Малко утежнява, но има добри опции за галени.

Общи условия

Активация на акаунт