Използвате ли калгон?

  • 7 373
  • 119
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 448
Не съм използвала досега.
Един път се наложи да разглобим пералнята заради един банел от сутиен и почистих нагревателя от варовика,имаше много малко за 7 години.

# 91
  • Мнения: 1 564
Не,не използвам. Naughty

# 92
  • Мнения: 2 381
Не ползвам.

# 93
  • варненка от София
  • Мнения: 4 882
И аз не ползвам, изобщо не се сещам за такова нещо.

# 94
  • Мнения: 4 916
Във Варна слагам калгон, но рядко.

# 95
  • Мнения: 6 958
Да, но слагам само в събота (избрала съм си само един ден от седмицата в който да го ползвам)... Няма логика, ама... това е...  Embarassed

# 96
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Да, но слагам само в събота (избрала съм си само един ден от седмицата в който да го ползвам)... Няма логика, ама... това е...  Embarassed
Леле, ти направо ме разби!  newsm78
Не съм чувала такъв абсурд досега!  Peace
С най-добри чувства!   bouquet

# 97
  • Мнения: 4 916
Да, но слагам само в събота (избрала съм си само един ден от седмицата в който да го ползвам)... Няма логика, ама... това е...  Embarassed
Леле, ти направо ме разби!  newsm78
Не съм чувала такъв абсурд досега!  Peace
С най-добри чувства!   bouquet

Според мен е много добра организация. Вместо да слага когато се сети през няколко месеца, си има определен ден и така рядко пропуска. А не да се чуди (като мен) кога ще й се прецака пералнята.

# 98
  • Мнения: 6 958
Да, но слагам само в събота (избрала съм си само един ден от седмицата в който да го ползвам)... Няма логика, ама... това е...  Embarassed
Леле, ти направо ме разби!  newsm78
Не съм чувала такъв абсурд досега!  Peace
С най-добри чувства!   bouquet

Според мен е много добра организация. Вместо да слага когато се сети през няколко месеца, си има определен ден и така рядко пропуска. А не да се чуди (като мен) кога ще й се прецака пералнята.

Именно правя го от гледна точка на това да не пропусна... А иначе забравям или слагам малко или повече... Затова си знам деня.. Събота пускам по 2-3 перални и това ми е деня с най-многото пране затова си избрах този ден да го ползвам...  Peace

# 99
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
В началото купих 2 кутии, но по съдържание бяха много различни. Явно единия беше ментеляшки и след това спрях. От майстори на перални съм чувала, че няма никакъв ефект или да се пуска една празна пералня веднъж в годината с един пакет Калгон, но няма нужда всеки път.

# 100
  • Мнения: 1 364
Понякога, когато се сетя.

# 101
  • Мнения: 2 700
Аз не ползвам, защото съм в София. Но на живущите в Пловдив им препоръчвам да ползват. Провадаваме машини, които работят с вода и при няма и месец експлоатация в Пловдив започват да дефектират от натрупания варовик по тръбите.

# 102
  • Мнения: 4 916
Аз не ползвам, защото съм в София. Но на живущите в Пловдив им препоръчвам да ползват. Провадаваме машини, които работят с вода и при няма и месец експлоатация в Пловдив започват да дефектират от натрупания варовик по тръбите.

Явно не продавате във Варна, да видите там колко варовик има във водата.   #Crazy

# 103
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Моята като е с горно зареждане и отворите са малки/ поне така мисля/ къде да ги сложа тези таблетки  newsm78

# 104
  • Мнения: 2 591
аз си купувам прах за пране, на който има знак, че предпазва пералнята от натрупване на варовик (повечето са така - Ариел, Бонукс, Персил....) мисля, че е същото или поне се надявам  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт