Комплекси в секса

  • 20 791
  • 238
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 972
След 4-ри години секс в две пози и за мъж ти ще е необичайно, ново и изненадващо! Ще се чуди какво става:)Обърни го на игра.

Странно ми е, за този период, живеейки заедно, какви по-сконфузни ситуации би трябвало да сте изживели от калпава сви@ка.
Никой не се е родил научен..Но с желание и усет се получава. Спри да мислиш за себе си, а мисли за радостта и удоволствието на партньора си.

# 76
  • Мнения: 6 245
Проблема е психологически, тя желание си има. Резултат от набиваното пуританско възпитание е това, за съжаление всичко е на подсъзнателно ниво и трудно може да го изкара без професионална помощ.
Ето ви една статия, от която се вижда за какво точно става въпрос.
https://jenite.bg/%D0%A8%D0%BE%D0%BA%D0%B8%D1%80%D0%B0%D1%89%D0% … l.a_i.337698.html

# 77
  • Мнения: X

Странно ми е, за този период, живеейки заедно, какви по-сконфузни ситуации би трябвало да сте изживели от калпава сви@ка.

Нали? Аз отворих вратата на тоалетната докато моят си седеше там и си играеше на телефона когато бяхме заедно от няма и месец 😂

# 78
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Rf22 ,авторката никъде не е намекнала за пуританско възпитание. Причините може да са разнородни- комплекси, асексуалност, ниско либидо,  и т.н. Ако домакинстването е стожера на брака, случая е неспасяем.

# 79
  • София
  • Мнения: 35 297
Каза, Сладка.
Аз съм гледана така - секса не точно табу е бил, просто заобикаляна тема. Което не е проблем, проблем си беше голотата.
Кат вдишнах малко въздух и свят, превъзмогнах (трудно) себе си и заживях нов живот, чисто нов. Ама това на 18- 20.
Може би, моята секуалност е изтрила с гумичка възпитанието, но не ми е било лесно.

Rf22 е достатъчно прав.

# 80
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Всъщност, по- назад потвърди тезата на rf22 за пуританското възпитание. Каза, че родителите й са точно такива.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Ваня Щерева е с адски доминантна и консервативна майка.
Опознавайки тялото си, всяка жена може да увеличи сензитивността си.  Мъжът и я е приел. А доставянето на взаимно удоволствие е естествен процес и изразяване на любов.
Има изнасилени жени, които са преодоляли тежките травми.
Ако авторката няма влечение, нужда и желание, не бива и да влиза в роля.

# 82
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 301
Ами, не всеки е Ваня Щерева. Едни успяват да преоткрият сексуалността си, други не. Различни психики.

# 83
  • София
  • Мнения: 35 297
Авторката си мисли, ако се отпусне, благоверния да не я помисли за лека жена…
Такава стигма в женската сексуалност, толкова погубени години….

# 84
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Мда. След появата на дете, табутата отпадат. Иначе всеки мъж би се зарадвал на лично внимание. Може да започне със спонтанно флиртуване, любовна игра.
Понякога стигмата е оправдание за плахост. Никой няма да наблюдава интимните им моменти.

Последна редакция: пт, 11 фев 2022, 23:58 от Viviana91

# 85
  • София
  • Мнения: 35 297
Тя ги следи под лупа, не смея да питам за оргазмите ….

# 86
  • Варна
  • Мнения: 14 554
Или за прелюдията...
Vicky, Ваня Щерева и Мадона са туширали пуританското възпитание. Има и други престарали се бойци.😄
Мотивация за авторката може да е някоя атрактивна дама, с интерес към съпруга.

# 87
  • София
  • Мнения: 35 297
Ваня Щерева какво? Да я питам, да се посмеем

# 88
  • Мнения: 2 256
Ваня Щерева какво? Да я питам, да се посмеем
Някакъв акъл да даде за сфирките. Да си сферим часовниците.

# 89
  • София
  • Мнения: 35 297
Аз казах давам, кое не е ясно?
Брой ме Ваня Щерева на форума.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт