Комплекси в секса

  • 20 815
  • 238
  •   1
Отговори
# 135
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Ами наистина - кой ходи на психолог защото се чувства дърво в секса? Помисли малко - абсолютно никой. Че накрая да го обяви и във форум... Пърбо се пита форума и чак после се ходи на психолог. Темата е прекалено странна. Те искат да им дадем идеи за секс игри. Това е.

# 136
  • София
  • Мнения: 35 318
Като моето крайно и твоето отворено.
Истината за мен и теб къде е?
Какво остава за някой друг.
Ако имам потребност ще пляскам, ако нямам - ще му свия…. пердаха

# 137
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Аз даже се запознах е едно момиче което е било член на маркетингова група за изучаване на феномена БГ-Мама. И може тези същите да пускат и теми, какво им пречи - безплатна статистика.

# 138
  • София
  • Мнения: 35 318
Както мен днес ми забърсаха мнение от новата тема на Петя, която списва от пирони до юргани, така всеки има право да списва за всичко, за което не е опляскан.
И в тия 200 теми има една, която си струва коментарите, струваме си ние!

# 139
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Да се сложи платен абонамент да всички с под 20 отговора и на анонимните... И само тези, които имат поне 100 отговори, да могат да публикуват теми. А на подребителие в зависимост от трудовия стаж и активност да се дават някакви награди или пари.

# 140
  • София
  • Мнения: 35 318
Така беше навремето. И беше чистичко и хубаво.

# 141
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
А платен. Просто анонимните да ги няма. И както сайта следи за проксита така да следи и за многократно дублиращи се IP. Казвам многократно, защото може да пишеш от работата и други освен теб също да го правят. И тогава ще е горе - доло добре.

# 142
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 628
То въпроса е по-скоро фетишистки, отколкото комплексарски.
Питането е комплексарско, правенето е фетишистко 👈(゚ヮ゚👈)

на подребителие в зависимост от трудовия стаж и активност да се дават някакви награди или пари.
Направо да вземат Виктория Сикрет за спонсор и да се раздава по номерата Smiley

# 143
  • Мнения: 3 734
Като моето крайно и твоето отворено.
Истината за мен и теб къде е?
Какво остава за някой друг.
Ако имам потребност ще пляскам, ако нямам - ще му свия…. пердаха
И аз обичам да пляскам, на жените им харесва. Поне аз не съм бил с такава, която да е против.

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 1 098
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning

# 145
  • Мнения: 3 734
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning
Когато жената го иска, а на мъжа му е достатъчно голям, всички пози за оптимални.
 Да се запише за статистиката.

# 146
  • Мнения: 2 278
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Абе що хвърляте големите козове толкова вероломно.

# 147
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 169
Куче, което лае, не хапе, съм чувала... Wink

# 148
  • Мнения: 6 181
И колко е това достатъчно?

# 149
  • Мнения: 2 928
Щом ще се питаме такива неща, коя е оптималната поза за качествен анален секс? Grinning Grinning Grinning
Статиска просто Grinning
Когато жената го иска, а на мъжа му е достатъчно голям, всички пози за оптимални.
 Да се запише за статистиката.
Ще ме прощаваш, ама при така зададеният въпрос, това са абсолютни глупости!
Може дори да е harmful.

Общи условия

Активация на акаунт