Зъбна хрема

  • 1 786
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 28 782
Имало ли е въобще температура?

# 46
  • Мнения: X
Имало ли е въобще температура?
Не.Изобщо не е вдигала.

# 47
  • София
  • Мнения: 28 782
Наистина започвам да си мисля, че и антибиотиците, и влизането в болница са били напълно излишни.
Когато синът ми беше по-малък и имаше хрема, вечер задължително теглехме секретите с Бейбивак, за да може да диша сравнително нормално през нощта и да не слезе надолу. В зависисимост от хремата, същото го правехме и през деня, но не много често. Подозирам, че при вас тези секрети не са били изчистени добре.

# 48
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 297
Не знам сега как е здравната система, но преди вкарваха за нищо, за да се вземат едни пари от пътеките. И лепяха звучни диагнози.
Бързо оздравяване на малкото, каквото и да има.

# 49
  • Мнения: 46 565
Кръвен.Благодаря.По-добре е вече детето почти е отпушен носа,много рядко кашля.Сигурно ще ни изпишат на петия ден.
Направете ПСР тест, със секрет от носа.
Трябвало е отдавна да го направите. Просто недоумявам как е възможно още да не са.

И аз се присъединявам към мнението на останалите, че вървите в грешна посока.

# 50
  • Мнения: 7 109
Март 21г.ходихме в спешното защото беше с висока т,приеха ни но няма да ви казвам какви чудесии бяха писали в епикризата.А тя имаше само т.!!!!
Да точат пари .....
Ест й направиха тест Ковид още преди да ни приемат в отделението.

# 51
  • Мнения: 10 678
С аспираторите, които изсмукват много добре се освобождават.

sisi966, какъв тест за ковид правихте?
Бързо оздравяване!

Кръвен.Благодаря.По-добре е вече детето почти е отпушен носа,много рядко кашля.Сигурно ще ни изпишат на петия ден.
Кръвен ли?! Dizzy Face Започвам да си мисля, че темата е пързалка. И "пневмонията", която за 5 дни се е изпарила... Thinking

# 52
  • Мнения: 7 109
Че къде правят кръвен за Ковид,не съм чувала такъв тест.....😳

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 1 927
Има разбира се кръвен тест. Като влизах да раждам ми правиха кръвен тест за ковид.

# 54
  • Мнения: X
Нарича се скриннингов кръвен тест за корона вирус.Прочетете малко повече за тези неща преди да решите,че темата била "пързалка" и да залагате да ни открият ковид.Изказвайте се малко по-подготвено Wink.Относно заглавието-в началото имаше само сополки и съвпаднаха със зъбоникненето,затова аз си помислих,че заради това е хремава.Достатъчно изследвания са направени на детето,засега остана само кашлицата и хъркането,докато диша.Утре отново ще пуснат изследвания и ако всичко е наред ще ни изпишат,като най-вероятно ще я закараме на преглед и на друго място.Благодаря на всички! Simple Smile

# 55
  • Мнения: 10 678
Ама ти говориш за серологичен тест, не за антигенен. Тест за антитела си пуснала, не антигенен. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 8 585
Нарича се скриннингов кръвен тест за корона вирус.Прочетете малко повече за тези неща преди да решите,че темата била "пързалка" и да залагате да ни открият ковид.Изказвайте се малко по-подготвено Wink.Относно заглавието-в началото имаше само сополки и съвпаднаха със зъбоникненето,затова аз си помислих,че заради това е хремава.Достатъчно изследвания са направени на детето,засега остана само кашлицата и хъркането,докато диша.Утре отново ще пуснат изследвания и ако всичко е наред ще ни изпишат,като най-вероятно ще я закараме на преглед и на друго място.Благодаря на всички! Simple Smile
Детето, и с голяма вероятност, и по описание на симптоми- има бронхиолит и се нуждае от адекватно инхалаторно лечение (не пулмикорт- не течни инхалации рутинно, и дълго!) за да отмине остатъчната му кашлица.
Естествено, диагноза ковид е нужно да бъде, и с коректни изследвания, отхвърлена.
Не че (+) ковид ще промени лечението на остатъчната кашлица с нещо де... .

Общи условия

Активация на акаунт